Мочалкин блюз• 04 марта 2023

Порада від тої, яка зараз на самому дні життя.

Тобто від мене. Мене чекає зараз дуже нелегкий час. Звичайно через фінанси. Я розлучаюсь.
Хочу порадити всім, хто зараз одружений: збирайте гроші. Завжди. Заробляйте. Як не здавалось би що у вашому житті все ідеально, ви ніколи не знаєте що буде далі.
Зараз як буду виживати з дитиною не знаю. Але колишній мені і так зраджував, я мовчала. Була з дитиною, бо дитині лише 3.
Тому ніколи не повторюйте моїх помилок, завжди майте свої гроші. Не довіряйтесь нікому на всі 100%.
Непереможна• 04 марта 2023
А вам є куди піти? Фінанси то таке, сьогодні їх немає, завтра є. А от житло
Эксклюзивно и изысканно• 04 марта 2023
Все наладится
автор Мочалкин блюз • 04 марта 2023
Ответ дляНепереможна
Піти є куди, а щодо фінансів не погоджусь це дуууже важливо! І якщо сьогодні нема то звідки взятись завтра?
Тоска в носках• 04 марта 2023
Женщины настолько сильные, что справятся в любой ситуации. Скоро будете этот период только вспоминать
Анонім Перший• 04 марта 2023
Я про это всегда знала. Есть деньги в общий бюджет, а есть заначка приличная. Скопила за много лет. Мое НЗ
Залізна пані• 04 марта 2023
Автор, я сейчас тоже на дне. Одна с 2 детьми за границей. Выживаем. Накоплений нет. Я в жутком моральном состоянии. Надеюсь все у нас с Вами наладится. Как говорится ночь темнее всего перед рассветом
Непереможна• 04 марта 2023
Ответ дляЭксклюзивно и изысканно
Все наладится
100%. Аби війна закінчилась і всі ці смерті
автор Мочалкин блюз • 04 марта 2023
Ответ дляТоска в носках
Ох вірите навіть не хочу згадувати. Залишається тільки бути сильною , все .
Зрадорозганячка• 04 марта 2023
Если хорошая специальность и опыт работы, карьера, женщина и без сбережений быстро встанет на ноги
Танго утрьох• 04 марта 2023
Ответ дляМочалкин блюз
Якщо є куди піти то це ще не дно ))
Все у вас буде добре
А відкладати гроші і присідати заради гарної попи варто завжди .
Тоска в носках• 04 марта 2023
Ответ дляМочалкин блюз
Руки ноги є, то і візьмуться
автор Мочалкин блюз • 04 марта 2023
Ответ дляЗалізна пані
Дякую вам, і нехай у вас все налагодиться
Я так само не маю ні збережень ні грошей ні нічого толком. Позичила зараз кошти на певний час, але треба буде їх повертати.
Синиця у спідниці• 04 марта 2023
Вы правы, нельзя доверять никому, даже самым близким. Надо только делать вид, что доверяешь и мотать на ус.
Желаю, чтоб у Вас побыстрее все наладилось.
ЛеньГуглить_правда• 04 марта 2023
Ребенок частично может жить с папой. Как заграницей.
автор Мочалкин блюз • 04 марта 2023
Ответ дляСиниця у спідниці
Так це була моя найбільша помилка
Я довірила своє життя в руки по суті чужої людини і жила п довірі . Ох яка я була дурна
А поки я мила прибирала він вибудував кар’єру а я як лох залишилась
автор Мочалкин блюз • 04 марта 2023
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Ні цей варіант не розглядаємо
Непереможна• 04 марта 2023
Ответ дляМочалкин блюз
А ну вже легше, гроші завжди можна заробити. В мене зараз теж скрутне матеріальне становище, навіть незнаю на картці гривень 300 всього) але гроші, то таке, діло наживне. Все буде добре!
Тоска в носках• 04 марта 2023
Ответ дляМочалкин блюз
Ні цей варіант не розглядаємо
Чому?
Пи Пи Пилюля• 04 марта 2023
Вы не были женаты, так что это не развод.
Главное, что больше не будет Вас бить.
Слобожаночка• 04 марта 2023
Уезжайте в европу, подавайте на алименты и не опускайте руки. Все в жизни временно, нет ничего постоянного. Совет ваш верный, но добавлю, что не деньги главное, а умение зарабатывать. Я это поняла когда дом в соседнем районе разлетелся на кирпичики, все накопленное и собраное превратилось в труху.
Тішуся неперетішуся• 04 марта 2023
Все,що не пов‘язане з здоров‘ям,то це наживне.Якщо по вашому це дно,ну то була я і там,після розлучення,сама з дітьми,на зйомі в чужому місті.Спасло здоров‘я,більш менш молодий вік і робота була до декрету.Помаленьку все прийшло і на необхідне вистачає,ну працювала важко.Але вашапорада дуже важлива,так,в житті треба розраховувати тільки на самого себе.
ЛеньГуглить_правда• 04 марта 2023
Ответ дляМочалкин блюз
Ні цей варіант не розглядаємо
Зря.
Тоска в носках• 04 марта 2023
Ответ дляМочалкин блюз
Так це була моя найбільша помилка
Скільки років в шлюбі були?
4мама• 04 марта 2023
Ответ дляМочалкин блюз
Дайте самій собі пораду в минуле. І не повторюйте подібних помилок (щодо вибору партнеру та батька для дитини) у майбутньому.
Гроші то діло наживне. Аби здоров´я було.
Ohio• 04 марта 2023
Ответ дляПи Пи Пилюля
Главное, что больше не будет Вас бить.
З чого ви вирішили, що вони не були одружені?
автор Мочалкин блюз • 04 марта 2023
Ответ дляТішуся неперетішуся
Зі здоров’ям в мене теж проблеми але я той момент упустила
Пи Пи Пилюля• 04 марта 2023
Ответ дляOhio
Я помню предыдущие темы этого автора. Там всё очень специфично.
Парасюха• 04 марта 2023
Ответ дляНепереможна
Це як взагалі? Ви промоутер чи що? Там де платять за кожен день.
В коли офіційно влаштовуєшся на роботу то зп ще 2 місяці нема , і тільки потім починають платити стабільно.
Умный хвост• 04 марта 2023
Ответ дляМочалкин блюз
Тримайтеся. Я через це пройшла. Все, що не робиться все до кращого
Мне без сахара• 04 марта 2023
Я ещё до замужества знала что у женщины должна быть своя подушка, своя нычка, о которой муж не должен знать. Замуж выходила со своей копейкой. Развелась через 3 года, с ребенком. В разводе меня и спасла эта подушка, пока я смогла выйти на работу.
В розовые сопли я не верю. Какой бы не была любовь, должна быть трезвая голова всегда и соображалка.