Як почалася війна , придбали квитки на фліксбас до Варшави, планували виїджати. Але пересиділи, квитки здали і нам гроші не повернули, а дали сертифікат на цю суму. До червня він згорить. От думаю, може взяти квиток до Варшави чи Кракова і зїздити скупитись? Кажуть, там дешевше виходить. В основному цікавить одяг на школярку, можливо щось собі, чоловіку. Заодно і місто побачити. В Польщі не була, де краще купувати не знаю. Планую 1 ніч переночувати в хостелі. Буду вдячна за поради, все ж що обрати: Польща чи Варшава, в яких магазинах чи ТЦ скупитись з точки зору доступності транспорту. Хто що порадить з власного досвіду?
Наивная Хо• 05 марта 2023
Їдьте в варшаву і ідіть в найближчий ТЦ,я б не сказала що не дорого,розпродажі закінчилися одяг по нормальним цінам
Гола з конопель• 05 марта 2023
Дешевле вряд ли получится) разве что в Пепко сходить, там да, цены хорошие