интайм_не_предлагать• 05 марта 2023
Девочки вопрос по гинекологии, объясните
Желтое тело образуется сразу после овуляции? И вопрос такой , один яичник значительно больше другого, но воспаления нет сказали все ок , врач сказал что все ок , только есть варикоз 2 степени
Файна цьоця• 05 марта 2023
Так, жовте тіло утворюється після виходу яйцеклітини одразу після овуляції. З приводу розмірів яєчника якщо вам лікар сказав що все нормально, то все нормально, ви ж обстежувалися. Якщо не довіряєте цьому спеціалісту - зверніться до іншого, але чому ставите під сумнів думку лікаря? Є якісь скарги?
Пенять на зеркало• 05 марта 2023
Один може бути більшим, якщо в ньому вже визріла яйцеклітина і готовиться до виходу. Це нормально. На один цикл зріє в одному яєчнику, на другий в іншому.