Я завжди це знала але зараз, коли у мене бронхіт, імунітет, вбитий солу-медролом і все складно, ці слова особиво важливі.
Ніхто за мене не зробить зарядку, щоб скомпенсувати те, що через хворобу мало рухаюсь і мало витрачаю калорій.
Ніхто за мене не зароблятиме гроші.
Тому хоч неймовірно важко, але те, що ніхто за мене роботу не зробить, додає мотивації.
Ніхто за мене не зароблятиме гроші.
Результат:
вже голосів:
14 (56%)
У мене теж так буває
6 (24%)
У мене так постійно
5 (20%)
Я теж зараз хворію
healer09648293• 06 марта 2023
Да, але ж це не значить що хворою треба все одно з останніх сил бігти у спортзал і на роботу. Якщо працюєте віддалено то ще 50/50, бо може настільки погано бути, що хочеться лягти і спати і все.
У мене от запалення зуба, щоку роздуло. Скасувала похід в спортзал. А що мені там світити розпухшим з однієї сторони лицем? Позорище. Краще вже вдома сидітиму аби ніхто не бачив. Та і почуваюсь слабкою, тому просто дозволю собі відпочивати!
Якоюсь депресією тягне від вашого посту, а не мотивацією. Ну і про роботу я б з вами посперечалася. Знаєте анекдот? ’Більше всіх в колгоспі працювала коняка, але головою колгоспу вона не стала’. І спорт, і заробляння грошей повинно приносити нам радість і бажання це робити, а коли це робиться через те, що ’ хто ж зробить крім мене’, то якось сумно.
Ответ дляkatykat
Я люблю спорт і гроші, але з температурою це стало якось важко любити )
Ответ дляhealer09648293
Запевняю, розумні люди в спортзалі нормально/байдуже поставилися б до вашого зуба
Ви жива людина, а в живих людей іноді щось розпухає)
Сподіваюся, ви уже записалися до зубного)