Підкажіть будь ласка, я сьогодні вирішила оформити виплати впо, місце реєстрації Луганськ. Мені відмовили, через те, що проживаю, як ВПО в Києві з 2017 року і за новими розпорядженнями я не є переселенцем. Можете підказати, що це за правила такі нові, ніколи ці виплати не отримувала і ось вирішала запросити допомогу, а на мене вже не розповсюджується. Хтось стикався з цим?
Ответ дляInna Medvetska
Ну так прочитайте закон і зрозумієте правомірно вам відмовили чи ні
Я читала закон про впо, але нічого подібного не знайшла. Там чітко написано які регіони є окупованими і всім хто звідти мають давати допомогу. Може ви знаєте якийсь додаток новий? Підкажіть
Переселенцем ви продовжуєте бути, але
Допомога не надається внутрішньо переміщеним особам, які були обліковані як внутрішньо переміщені особи до 24 лютого 2022 р., крім осіб, які отримували щомісячну адресну допомогу внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, у тому числі на оплату житлово-комунальних послуг, та осіб, які повторно перемістилися з тимчасово окупованої Російською Федерацією території України, територій, на яких ведуться бойові дії або тимчасово окупованих Російською Федерацією, після 24 лютого 2022 року.
MananaPryadko• 06 марта 2023
Ответ дляСтася_123
Де читати закон ?
переселенцы из луганска с 14 года подучают выплаты впо но в меньшем размере. а именно сейчас впо это те , кто не с оккупированных территорий до 24.02.2022г. т.е. вы из области оккупированной с 14г
Ответ дляMananaPryadko
ВПО сейчас и те, и другие. И выплаты для всех одинаковые
MananaPryadko• 06 марта 2023
Ответ дляMagaMama
но суммы выплат разные !
Sokol_v_tapkah• 06 марта 2023
Вы как-то зарегистрированы в Киеве? Откуда они знают, что проживаете с 17 года?
Sokol_v_tapkah• 06 марта 2023
Ответ дляMagaMama
Согласно справке ВПО, там дата
Ааа, то есть в 17 было оформлено впо. Поняла. Слышала, что тогда не положено, а там хз. Не знаю точно)
Ответ дляSokol_v_tapkah
Да, зарегистрирована с 17 года, но выплаты не получала, есть справка переселенца. Все мои знакомые, которые перерегестрировались в других городах после 24.02.22 выплаты получают, хоть они тоже живут на подконтрольной территории много лет,а сами из Луганска. Я как была в Киеве так и осталась и вот получается, что выплаты не положены, странно
Ответ дляMagaMama
Переселенцем ви продовжуєте бути, але
Дякую
Любительшаурмы• 06 марта 2023
Позвоните в Донбасс Сос или ’Право на захист’, они вам объяснит и помогут.По закону вы должны получать,а вот по месту тетя в собесе ’решает судьбы’
Ответ дляЛюбительшаурмы
На сайте Донбасс Сос есть разъяснение нового указа 2023г
Особи, які стали на облік як ВПО до 24.02.2022р., можуть отримувати допомогу на проживання якщо:
-станом на 1 березня 2022р. отримували щомісячну адресну допомогу ВПО;
-повторно перемістилися після 24.02.2022р. з ТОТ або територій, де ведуться воєнні (бойові) дії.
Так что всё верно, мне не положены уже выплаты) я как раз под эти два пункта и не попадаю