Творог для розжига• 06 марта 2023

Який рівень Вашого доходу та скільки витрачаєте на їжу на день?

Якщо щодня не ходите до магазинів, напишіть, будь ласка, скільки у Вашої родини йде на їжу на протязі неділі? І який дохід Вашої родини?
Дуже цікаво почитати у зв’язку з космічним підвищенням цін мало не кожного дня (
От наприклад, у нас, у сім’ї з чотирьох осіб (двоє дорослих та двоє дітей), щодня йде від 500 до 800 грн. Не можу ніяк зрозуміти, це «норма» у сьогоднішніх реаліях чи ні…
Moco• 06 марта 2023
Каждый день около 1000грн, нас трое
Пингвинчик сизокрылый• 06 марта 2023
У меня 3+1, больше уходит, цены действительно космические.
Не буду• 06 марта 2023
2+1, до 2500 в неделю
ПриснитсяЖЕ• 06 марта 2023
Я в Ес. 16 000 грн.на двоих. Не шикуем вообще...
Я шалунья• 06 марта 2023
2 +подросток, на еду + бытовое два заказа в неделю, каждый 1700-2000 грн
Найщасливіша• 06 марта 2023
Раз в 3 дня 1500,на 4х,не считаю заправка машины,сигареты,и тд
ГонУрова дівка• 06 марта 2023
3 человека, 20-25 т в месяц.
автор Творог для розжига • 06 марта 2023
Ответ дляНайщасливіша
Виходить приблизно так, як і в нас. Бензин теж не рахуємо сюди
Украиночка• 06 марта 2023
50 тисяч в місяць, без гостей і свят. 4 людини.
Grekovna• 06 марта 2023
Двое взрослых, только еда 1500 в неделю.20т
Перемелица• 06 марта 2023
Доход 40000
На двоих в день 400 грн
Ответ дляУкраиночка
Цікаво, що купуєте? Це добре, що є змога стільки витрачати лише на їжу
Улыбчик• 06 марта 2023
Нас двое, сегодня потратили 300 гривен - две пачки творога (50 грн - по акции) яйца (70 грн), апельсины (70 грн), кило квашеной капусты (90), халва (20 гривен акция в Новусе).
Gvenna• 06 марта 2023
Гривень 300 в день це максимум. Зазвичай менше. Іноді значно менше.
Ответ дляПеремелица
Доход 40000
На двоих в день 400 грн
Це, можна сказати, суперекономно з огляду на сьогоднішні ціни
75В• 06 марта 2023
В прошлом месяце ушло около 20 тыс. на 2-х. Я не понимаю что такого мы ели, ничего ’хорошего’ не покупали, по кафешкам не ходили, готовлю сама...
Заліковий троль• 06 марта 2023
+-15 в месяц. 1+2
Море_море_я_скучаю• 06 марта 2023
Я,муж,кот - 28.000 в месяц.
Любовь Калистратовна• 06 марта 2023
Доход на семью около 50ти. Нас пока двое. Почти каждый день я что-то покупаю на 200-300 гривен (это 1500 грн в неделю)
Цены космос на продукты.
У нас ещё кот и его корма тоже подорожали и плюс мужа стики айкос.
Алекс-1022• 06 марта 2023
800 грн на двоих
ХуАнита• 06 марта 2023
Ответ дляНе буду
2+1, до 2500 в неделю
А який у вас раціон? Навчіть, будь ласка. Опишіть шо ви готуєте на один день, якщо можна? Бо у мене стільки грошей йде, що вся сім´я сварить.
Помітила, що, як не крути, а в родинах з дітьми не виходить так економити, як в бездітних родинах.
Ти можеш з’їсти смажене яйце з одним огірочком, а дітей таким годувати не будеш, треба і мясо і риба
Ответ для75В
І у нас таке є.. Буває декілька разів на місяць піцу замовимо. Все інше - вдома
Украиночка• 06 марта 2023
Ответ дляТворог для розжига
М´ясо, рибу, овочі, фрукти, молокопродукти, олії, горіхи, воду, трави/ приправи, кава, крупи, чай, какао, борошно. Соління і овочі свої, яблука, томат і квасоля теж. Заморозка своя, ягоди. Грибів в сезон купили на 5 тисяч, чоловік дуже любить.
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Цены космос на продукты.
О, так. Якщо раніше можна було й сусідських Мурок підгодовувати, то зараз мало не кожна порція вираховується.
А як наповнювач здорожчав
Svetlana-7070• 06 марта 2023
Я і двоє дітей. Закупка на тиджень 3000 грн(((( плюс обіди в школі і садіку 150 грн/ день. раніше умудрялась в 2000 вкладатися. Не весело.
Та_шо_ж_таке• 06 марта 2023
Нас двоє дорослих та підліток, йде кожен день як мінімум грн500, заробітки кожен місяць по-різному
Перемелица• 06 марта 2023
Ответ дляТворог для розжига
Так нас всего двое. Наоборот, думаю это очень много. Едим скромно, но позволяем себе все
Ответ дляУкраиночка
Заморозка, свої соління - зараз це дуже актуально
ЧакрыНеРаскрылись• 06 марта 2023
Ответ дляПеремелица
Як це, скромно але дозволяємо собі все?