Творог для розжига• 06 марта 2023
Який рівень Вашого доходу та скільки витрачаєте на їжу на день?
Якщо щодня не ходите до магазинів, напишіть, будь ласка, скільки у Вашої родини йде на їжу на протязі неділі? І який дохід Вашої родини?
Дуже цікаво почитати у зв’язку з космічним підвищенням цін мало не кожного дня (
От наприклад, у нас, у сім’ї з чотирьох осіб (двоє дорослих та двоє дітей), щодня йде від 500 до 800 грн. Не можу ніяк зрозуміти, це «норма» у сьогоднішніх реаліях чи ні…
Дуже цікаво почитати у зв’язку з космічним підвищенням цін мало не кожного дня (
От наприклад, у нас, у сім’ї з чотирьох осіб (двоє дорослих та двоє дітей), щодня йде від 500 до 800 грн. Не можу ніяк зрозуміти, це «норма» у сьогоднішніх реаліях чи ні…
3
автор
Творог для розжига
• 06 марта 2023
Ответ дляНайщасливіша
Раз в 3 дня 1500,на 4х,не считаю заправка машины,сигареты,и тд
Виходить приблизно так, як і в нас. Бензин теж не рахуємо сюди
автор
Творог для розжига
• 06 марта 2023
Ответ дляУкраиночка
50 тисяч в місяць, без гостей і свят. 4 людини.
Цікаво, що купуєте? Це добре, що є змога стільки витрачати лише на їжу
1
Улыбчик• 06 марта 2023
Нас двое, сегодня потратили 300 гривен - две пачки творога (50 грн - по акции) яйца (70 грн), апельсины (70 грн), кило квашеной капусты (90), халва (20 гривен акция в Новусе).
автор
Творог для розжига
• 06 марта 2023
Ответ дляПеремелица
Доход 40000
На двоих в день 400 грн
На двоих в день 400 грн
Це, можна сказати, суперекономно з огляду на сьогоднішні ціни
75В• 06 марта 2023
В прошлом месяце ушло около 20 тыс. на 2-х. Я не понимаю что такого мы ели, ничего ’хорошего’ не покупали, по кафешкам не ходили, готовлю сама...
3
Любовь Калистратовна• 06 марта 2023
Доход на семью около 50ти. Нас пока двое. Почти каждый день я что-то покупаю на 200-300 гривен (это 1500 грн в неделю)
Цены космос на продукты.
У нас ещё кот и его корма тоже подорожали и плюс мужа стики айкос.
Цены космос на продукты.
У нас ещё кот и его корма тоже подорожали и плюс мужа стики айкос.
ХуАнита• 06 марта 2023
Ответ дляНе буду
2+1, до 2500 в неделю
А який у вас раціон? Навчіть, будь ласка. Опишіть шо ви готуєте на один день, якщо можна? Бо у мене стільки грошей йде, що вся сім´я сварить.
автор
Творог для розжига
• 06 марта 2023
Помітила, що, як не крути, а в родинах з дітьми не виходить так економити, як в бездітних родинах.
Ти можеш з’їсти смажене яйце з одним огірочком, а дітей таким годувати не будеш, треба і мясо і риба
Ти можеш з’їсти смажене яйце з одним огірочком, а дітей таким годувати не будеш, треба і мясо і риба
3
автор
Творог для розжига
• 06 марта 2023
Ответ для75В
В прошлом месяце ушло около 20 тыс. на 2-х. Я не понимаю что такого мы ели, ничего ’хорошего’ не покупали, по кафешкам не ходили, готовлю сама...
І у нас таке є.. Буває декілька разів на місяць піцу замовимо. Все інше - вдома
1
Украиночка• 06 марта 2023
Ответ дляТворог для розжига
Цікаво, що купуєте? Це добре, що є змога стільки витрачати лише на їжу
М´ясо, рибу, овочі, фрукти, молокопродукти, олії, горіхи, воду, трави/ приправи, кава, крупи, чай, какао, борошно. Соління і овочі свої, яблука, томат і квасоля теж. Заморозка своя, ягоди. Грибів в сезон купили на 5 тисяч, чоловік дуже любить.
автор
Творог для розжига
• 06 марта 2023
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Доход на семью около 50ти. Нас пока двое. Почти каждый день я что-то покупаю на 200-300 гривен (это 1500 грн в неделю)
Цены космос на продукты.
У нас ещё кот и его корма тоже подорожали и плюс мужа стики айкос.
Цены космос на продукты.
У нас ещё кот и его корма тоже подорожали и плюс мужа стики айкос.
О, так. Якщо раніше можна було й сусідських Мурок підгодовувати, то зараз мало не кожна порція вираховується.
А як наповнювач здорожчав
А як наповнювач здорожчав
Svetlana-7070• 06 марта 2023
Я і двоє дітей. Закупка на тиджень 3000 грн(((( плюс обіди в школі і садіку 150 грн/ день. раніше умудрялась в 2000 вкладатися. Не весело.
1
Та_шо_ж_таке• 06 марта 2023
Нас двоє дорослих та підліток, йде кожен день як мінімум грн500, заробітки кожен місяць по-різному
Перемелица• 06 марта 2023
Ответ дляТворог для розжига
Це, можна сказати, суперекономно з огляду на сьогоднішні ціни
Так нас всего двое. Наоборот, думаю это очень много. Едим скромно, но позволяем себе все
автор
Творог для розжига
• 06 марта 2023
Ответ дляУкраиночка
М´ясо, рибу, овочі, фрукти, молокопродукти, олії, горіхи, воду, трави/ приправи, кава, крупи, чай, какао, борошно. Соління і овочі свої, яблука, томат і квасоля теж. Заморозка своя, ягоди. Грибів в сезон купили на 5 тисяч, чоловік дуже любить.
Заморозка, свої соління - зараз це дуже актуально
ЧакрыНеРаскрылись• 06 марта 2023
Ответ дляПеремелица
Так нас всего двое. Наоборот, думаю это очень много. Едим скромно, но позволяем себе все
Як це, скромно але дозволяємо собі все?
4
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Тема закрыта
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу