Творог для розжига• 06 марта 2023
Який рівень Вашого доходу та скільки витрачаєте на їжу на день?
Якщо щодня не ходите до магазинів, напишіть, будь ласка, скільки у Вашої родини йде на їжу на протязі неділі? І який дохід Вашої родини?
Дуже цікаво почитати у зв’язку з космічним підвищенням цін мало не кожного дня (
От наприклад, у нас, у сім’ї з чотирьох осіб (двоє дорослих та двоє дітей), щодня йде від 500 до 800 грн. Не можу ніяк зрозуміти, це «норма» у сьогоднішніх реаліях чи ні…
Дуже цікаво почитати у зв’язку з космічним підвищенням цін мало не кожного дня (
От наприклад, у нас, у сім’ї з чотирьох осіб (двоє дорослих та двоє дітей), щодня йде від 500 до 800 грн. Не можу ніяк зрозуміти, це «норма» у сьогоднішніх реаліях чи ні…
показать весь текст
3
Украиночка• 06 марта 2023
Ответ дляТворог для розжига
Заморозка, свої соління - зараз це дуже актуально
Це актуально завжди.
мегамоСГ• 06 марта 2023
17 тыс на троих.... это жесть товарищи. Хорошо тем, у кого свой огород. А нам все купи
Заліковий троль• 06 марта 2023
Ответ длямегамоСГ
17 тыс на троих.... это жесть товарищи. Хорошо тем, у кого свой огород. А нам все купи
У вас доход 17 или траты на еду?
Бурундучиха• 06 марта 2023
Ціни космічні просто. Раз в 2 дні ходимо в магазин, то чек не менше 800-1000 грн, це не беручи до уваги закупки м´яса та молочки (додатково ще по 1000 грн кожен тиждень).
(2+1).
(2+1).
1
18 мнеУЖЕ• 06 марта 2023
3000-3500 в неделю. Ездим один раз в воскресенье на закупку, больше на неделе в магазин не ходим. Нас 2+1. Но питаемся хорошо. Вчера креветки брали, сибас, сыр чедр килограмм , мясо филе, свинину вырезку, грибы, много молока , овощи, фрукты. крупы , масло почтительное, орехи, макароны нам родители пересылают гуманитарку, потому что много и пропадает. Хлеб, багеты, чиабатту друг дает, с работы приносит много и делится
МощныйШива• 06 марта 2023
Нас 6. Четверо взрослых, двое детей. 1500 грн. в день уходит на еду. Доход в месяц чуть больше 100 000 грн.
1
Бавовна• 06 марта 2023
Ответ дляТворог для розжига
Виходить приблизно так, як і в нас. Бензин теж не рахуємо сюди
Автор, подсчёты не веду, но думаю тоже в среднем в 500 грн в день укладываемся на троих, совсем не экономим, готовим мало, много пищевого мусора. Думаю всего в месяц тратим 20-30 тысяч на все, из за удалёнке, гардероб не так интенсивно обновляется, только по потребности, бензин тоже меньше расходуется.
мимАпроходила• 06 марта 2023
Я не знаю, як ви так рахуєте. Це треба все записувати, вести облік, мабуть. Я навіть не скажу отак зразу, скільки в тиждень йде на їжу. Сьогодні і вчора їжу не купляли зовсім, бо не було потреби, два дні тому купила йогуртів і мандарин, а чоловік - філе, яблука і хліб. Не вмію я рахувати, коротше. Це треба місяць все записувати чи шо
Бавовна• 06 марта 2023
Ответ дляТворог для розжига
Це, можна сказати, суперекономно з огляду на сьогоднішні ціни
Это ваши же 800 на четверых
Престидижитатор• 06 марта 2023
Сложный вопрос, так как не считаем особо. Последний раз прикидывала для интереса сколько уходит именно на еду вроде бы в сентябре еще, где-то 15 т.получалось, 2 взрослых. Это без ресторанов (обычно раз в неделю выбираемся в кафе/ресторан). Доход 200 т.грн.
Я шалунья• 06 марта 2023
Ответ длямимАпроходила
Я не знаю, як ви так рахуєте. Це треба все записувати, вести облік, мабуть. Я навіть не скажу отак зразу, скільки в тиждень йде на їжу. Сьогодні і вчора їжу не купляли зовсім, бо не було потреби, два дні тому купила йогуртів і мандарин, а чоловік - філе, яблука і хліб. Не вмію я рахувати, коротше. Це треба місяць все записувати чи шо
Ну вот я покупаю только через доставку два раза в неделю, все остается в кабинете. Да и сумма всегда примерно одинаковая
Бавовна• 06 марта 2023
Ответ дляЧакрыНеРаскрылись
Як це, скромно але дозволяємо собі все?
Не тоннами
А я з косою• 07 марта 2023
Ответ дляТворог для розжига
І у нас таке є.. Буває декілька разів на місяць піцу замовимо. Все інше - вдома
Автор,500- 800 в день , це майже 4-5000 грн. в тиждень.
Це не так багато, 20т на їжу з цими цінами.,, але і не мало
Але щоб невистачало
Ви не готуєте зовсім? Ну за 5000 в тижд.можна нормально їсти. А якщо після роботи бігти за сардельками і йогуртами, на 800 грн, то вибачте…
Що ви купуєте щодня на 500- 800
Напишіть приклад
Це не так багато, 20т на їжу з цими цінами.,, але і не мало
Але щоб невистачало
Ви не готуєте зовсім? Ну за 5000 в тижд.можна нормально їсти. А якщо після роботи бігти за сардельками і йогуртами, на 800 грн, то вибачте…
Що ви купуєте щодня на 500- 800
Напишіть приклад
Я така бойова• 07 марта 2023
Ответ длямимАпроходила
Я не знаю, як ви так рахуєте. Це треба все записувати, вести облік, мабуть. Я навіть не скажу отак зразу, скільки в тиждень йде на їжу. Сьогодні і вчора їжу не купляли зовсім, бо не було потреби, два дні тому купила йогуртів і мандарин, а чоловік - філе, яблука і хліб. Не вмію я рахувати, коротше. Це треба місяць все записувати чи шо
Я всі чеки записую, вже звикла. Чоловік також записує всі витрати. Кожен місяць робимо підсумок.
Зараз на харчування виходить десь 12 тис, і це з тим що економимо, продуктова корзина скоротилася, але ж ціни виросли.
З роботою дуже тяжко в чоловіка, заробіток нестабільний. В мене стабільна зп.
В родині нас 2+1.
Зараз на харчування виходить десь 12 тис, і це з тим що економимо, продуктова корзина скоротилася, але ж ціни виросли.
З роботою дуже тяжко в чоловіка, заробіток нестабільний. В мене стабільна зп.
В родині нас 2+1.
мимАпроходила• 07 марта 2023
Ответ дляЯ шалунья
Ну вот я покупаю только через доставку два раза в неделю, все остается в кабинете. Да и сумма всегда примерно одинаковая
Ну, фору і моно, ощад, фоззі я можу відслідкувати, але ще є атб і базар у мене і чоловіка, іноді й діти щось беруть. Коротше, це треба задатися метою і записувати, бо інакше ніяк не запам´ятати. Я точно знаю, скільки всього грошей в мене йде за місяць, бо весь дохід витрачається під нуль, але от на їжу не скажу. Треба порахувати, звичайно, хоч місяць хоча б заради інтересу
Ответ длямимАпроходила
Ну, фору і моно, ощад, фоззі я можу відслідкувати, але ще є атб і базар у мене і чоловіка, іноді й діти щось беруть. Коротше, це треба задатися метою і записувати, бо інакше ніяк не запам´ятати. Я точно знаю, скільки всього грошей в мене йде за місяць, бо весь дохід витрачається під нуль, але от на їжу не скажу. Треба порахувати, звичайно, хоч місяць хоча б заради інтересу
Мене виручає застосунок Monefy, всі витрати одразу туди заношу по категоріям. Програмка сама підрахунки робить і статистику витрат. Зручна річ.
Як вирахувати на день? Готую на 2 дні точно, або і на три,
Перестала принципово купляти сосиски і ковбаси, тільки м‘ясо - яловичина, індичка, печінка курей, свинина рідко. Крупи стоять з запасом. Мішок цибулі і картоплі. Не знаю, вийшла купила м‘ясо різне на 700 грн, воно по мірі витратилося лесь за піатора тижні. До нього варила крупи, пару раз звіарила суп (це ще входить в ці 700). Купила за два тижні пару раз сира шматки по пів-кіло, це ще 300. Яєць 20 шт, ще 100 грн. Тобто 1100 грн точно було витрачего на те, щоб саме нормально збалансовано поїсти. Крім тогг було за два тижні куплено молока пару літрів, сир-творог кг, овочі-корнеплоди (трохи моркви і буряка), здорову капустину за 30ку)) протушить; цукор, якась кількість хорошого хліба, пачок 5. І біля 500 витрачено на солодоші незрозуміло нашо. І два пакета сметани на 100грн Тобто це блтзько 2000т на тиждень, якщо без солодощів. Нас двоє. Можем витратити і більше, не бідуєм. Просто не бачу сенсу. Йогурти магазинні, то хрінь, ковбаса туди ж, консервація - огірки-помідори - ну не знаю теж, суцільний оцет і ніякої користі.
Влітку буде багато овочів куплятися, ягід, фруктів. Там да, цінник виросте. А взимку що… каша, м‘ясо, яйця, молочка, перерахована вище, та буряки-капусти, вони дешеві. От тобі й список))
Перестала принципово купляти сосиски і ковбаси, тільки м‘ясо - яловичина, індичка, печінка курей, свинина рідко. Крупи стоять з запасом. Мішок цибулі і картоплі. Не знаю, вийшла купила м‘ясо різне на 700 грн, воно по мірі витратилося лесь за піатора тижні. До нього варила крупи, пару раз звіарила суп (це ще входить в ці 700). Купила за два тижні пару раз сира шматки по пів-кіло, це ще 300. Яєць 20 шт, ще 100 грн. Тобто 1100 грн точно було витрачего на те, щоб саме нормально збалансовано поїсти. Крім тогг було за два тижні куплено молока пару літрів, сир-творог кг, овочі-корнеплоди (трохи моркви і буряка), здорову капустину за 30ку)) протушить; цукор, якась кількість хорошого хліба, пачок 5. І біля 500 витрачено на солодоші незрозуміло нашо. І два пакета сметани на 100грн Тобто це блтзько 2000т на тиждень, якщо без солодощів. Нас двоє. Можем витратити і більше, не бідуєм. Просто не бачу сенсу. Йогурти магазинні, то хрінь, ковбаса туди ж, консервація - огірки-помідори - ну не знаю теж, суцільний оцет і ніякої користі.
Влітку буде багато овочів куплятися, ягід, фруктів. Там да, цінник виросте. А взимку що… каша, м‘ясо, яйця, молочка, перерахована вище, та буряки-капусти, вони дешеві. От тобі й список))
1
Ответ дляПрестидижитатор
Сложный вопрос, так как не считаем особо. Последний раз прикидывала для интереса сколько уходит именно на еду вроде бы в сентябре еще, где-то 15 т.получалось, 2 взрослых. Это без ресторанов (обычно раз в неделю выбираемся в кафе/ресторан). Доход 200 т.грн.
А в якій сфері ви працюєте? Айті?
Аноним Анонимыч• 07 марта 2023
Приблизно по 200 євро на людину, в різних країнах, я в Україні і теж майже такі трати. Багато не їмо, купуємо по акціях, за можливості
Коли всі жили в Україні, теж виходило приблизно 800$ на 4 особи. Це без надлишків і дещо вирощували самі.
Коли всі жили в Україні, теж виходило приблизно 800$ на 4 особи. Це без надлишків і дещо вирощували самі.
Престидижитатор• 07 марта 2023
Ответ дляЙцфыяч
А в якій сфері ви працюєте? Айті?
Чоловік - так, а я юрист (біля 40 т. зп).
1
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Тема закрыта
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу