Просто я• 07 марта 2023

Хвылювалочка.

frumoasa17• 07 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Я тісто на піцу купую в Челентано, манала я морочитись)
Хлібопічка є?

автор Просто я • 07 марта 2023
Ответ дляЛеди на мопеде
Я пиццу 4 сыра в Челентано во Львове до сих пор забыть не могу. Вот в Киеве она все равно другая.. была
Они даже в Киеве в разных пиццериях отличались.
Zelenkа• 07 марта 2023
❗️Активність ворожої тактичної авіації в Брянській/Курській області неподалік державного кордону.
Якщо у Вашій області тривога, пройдіть в безпечне місце!
ЛЮБА• 07 марта 2023
Ответ дляЛеди на мопеде
Я люблю, очень
Я не очень , скажем правду вообще не люблю, но и тут я нашла выход, я себе пиде пеку , вот они мне нравятся , тесто то же что на пиццу подходит .
автор Просто я • 07 марта 2023
Ответ дляЛЮБА
В хлебопечку закинула , через полтора часа тесто готовое, тесто то вообще фигня ))) а вот нарезать , раскатать , натереть , вот это уже больше бесит , особенно если ты пиццу не очень любишь )))
Нормальные люди, все любят пиццу
ЛЮБА• 07 марта 2023
Ответ длякенгуруша
Рабы пусть режут
Не поверите , но именно тот кто хочет пиццу , тот и режет или покупает нарезку )))
Zelenkа• 07 марта 2023
Ответ дляfrumoasa17
Хлібопічка є?
Нє, є тістоміс на комбайні, але не то зовсім.

Zelenkа• 07 марта 2023
Ответ для Просто я
Тому що вони всі на франшизах, як і аромакава.
ЛЮБА• 07 марта 2023
Ответ для Просто я
Нормальные люди, все любят пиццу
Ну тут каждому свое, мне больше пиде нравится ( та же пицца , но вкуснее )))
автор Просто я • 07 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Ага.
frumoasa17• 07 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Ну так, комбайн це не то. У мене є хлібопічка, ось там і замішую тісто. Теж я ледар руками це робити.
автор Просто я • 07 марта 2023
Ответ дляЛЮБА
Вы ещё скажите, что суши не любите
Амарилис• 07 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Чому не то, ви хочете геть окремий гаджет лише для замісу? Я своїм в машині дуже задоволена.
ЛЮБА• 07 марта 2023
Ответ для Просто я
Вы ещё скажите, что суши не любите
Суши любим я и сыновья , муж любит Украинские суши- блин с сыром рыбкой и огурчиком)))
mmi583@mail.ru• 07 марта 2023
Ответ дляЛЮБА
Піде так, це смакота. В кримсько татарському Мусафірі такі піде смачнючі
ЛЮБА• 07 марта 2023
Ответ дляАмарилис
Планетарный миксер то супер штука , крем, различные виды теста , и подогревает дрожжевое .
Zelenkа• 07 марта 2023
Ответ дляАмарилис
Та я не особливо тісто люблю і випічку, якщо чесно))) От мняско - інша справа)
ЛЮБА• 07 марта 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
Я их очень люблю .
frumoasa17• 07 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Не порядок

Леди на мопеде• 07 марта 2023
О, тревога
frumoasa17• 07 марта 2023
Що там знову?
Zelenkа• 07 марта 2023
Ответ дляfrumoasa17
Не порядок
Та я мабуть переїла пиріжків у коледжі, у нас ще були талони на харчування і ми нагрібали випічки і на парах запихались)
и-рина 1981• 07 марта 2023
Привіт
mmi583@mail.ru• 07 марта 2023
Забембали
Zelenkа• 07 марта 2023
Ответ дляfrumoasa17
Що там знову?
🛫 Причина — зліт винищувача-носія гіперзвукових ракет ’Кинджал’, МіГ-31К.

Кароч воно буде літати туда-сюда, тварі
Леди на мопеде• 07 марта 2023
Ответ дляfrumoasa17
Що там знову?
Шо шо... законное оправдание посиделок на Советчице 😂
Gupa• 07 марта 2023
Ответ длякенгуруша
С лимоном и сахаром 🙂
О, я тоді до Вас на обід
frumoasa17• 07 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Талони
Николь1986• 07 марта 2023
И снова здрасте
Zelenkа• 07 марта 2023
🤬 Також повідомляють про зліт МІГ-31к на території рф