и-рина 1981• 07 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Дякую! Байрактар звати. Взяла влітку, мама їх загуляла з котом в селі, ще таке манюнє було, а зараз вже дядько)
Клас
и-рина 1981• 07 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Я на НР перед війною втратила улюбленого Друга, думала, котів в житті більше не заведу. Правду кажуть, вони самі нас знайдуть.
Я хочу котика, але син каже що боїться втратити друга тому незнаю
Ответ дляи-рина 1981
До цього ставишся філософськи, як не крути. Дітям треба домашні тварини і бажано, не хом‘ячки, бо прикольне, але два роки і все. А котик - то радість, у нас метис шотландця, це кото-собаки, він без мене какать не ходить)
Леди на мопеде• 07 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Ще і півмета пупирки для узбагоєнія. І взяла на сніданок коробку ’Стожар’)
А я орешки тарта купила, лень тот торт мазать, в другой раз. Фету еще прикупила и по мелочи кучу всего.
Завтра сделаю ваш салат из капусты с грудкой из атб)
Ответ дляalena2013
Девочки, не помню, кто фильм про Куин рекомендовал, вроде Зеленка. Отдельное спасибо! Вчера до 3 ночи смотрела, хоть нужно было сегодня встать в 7. Встала почти в 9, но везде успела))
Как-то начинаешь на многие вещи смотреть совсем иначе. Никогда не думала, что Фредди Меркьюри был в реальной жизни скромным, замкнутым и очень одиноким.
Я після цього фільму передивилась всі документалки про нього.
Леди на мопеде• 07 марта 2023
Ответ дляKvitkaliliia
О, і я зайшла відмітитися.
Вечір добрий приємній компанії))
В темі, де скрегочуть зубами вирішила і не відписуватися. Але маю визнати, що чорний піар - теж піар. Це визнання, дівчатка
Вечір добрий приємній компанії))
Что за тема?
Леди на мопеде• 07 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Якщо є руки запасні - веллкам)
Не не... меня наша даже еще не поцарапала за месяц. А мелкому сегодня досталось. Раздраконит, потом лезет лицом, царапина на все лицо
Ответ дляЛеди на мопеде
О, напишіть потім, як вам! А я грудку запечу качину і противень крилишок з картошкою запечу, не хочу ті м‘ясні хліба робити, лінь.
Леди на мопеде• 07 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Гру ще цю пам‘ятаю, тут не бачу)))
И я... стольковремени в поисках провела)
Леди на мопеде• 07 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Гру ще цю пам‘ятаю, тут не бачу)))
Я нашла. .. рыжие уши и белая морда
Kvitkaliliia• 07 марта 2023
Ответ дляАмарилис
У Вас нова ава), це епідемія.
Так, нова. Щось ’дах’ трохи потік(
До речі, як у Вас із підвисанням сторінок?