Бочка порохУ• 07 марта 2023

Хто не святкує 8 березня? Вчителі нав’язують це свято

У дитини дистанційне навчання, вчитель щойно пів уроку розповідав, що потрібно зробити поробки мамам, бабусям, сестрам. І обов’язково всіх привітати!
Ми у родині його не святкуємо і ніхто нікого не вітає. Максимум стандартна розсилка картинок у вайбер.
Навіщо вчителі нав’язують це дітям?
У шкільній групі відкрили збір коштів на подарунок вчителям-жінкам. Половина класу не здали кошти і не збираються цього робити.
До слова - я здала, тому що розумію, які зараз ціни і вже як хочуть привітати - нехай вітають більш-менш пристойним подарунком.
І от голова батьківського комітету негодує, де інші кошти, за що купувати подарунки? А ви здали на презенти у школу ?))
Всіх підсаджую• 07 марта 2023
Це державне свято. У вашій дитини навчання в школі, а не приватні уроки

автор Бочка порохУ • 07 марта 2023
Ответ дляВсіх підсаджую
А коли державне свято для чоловіків ?
Тільки не кажіть, що це день збройних сил чи козацтва. Чи день батька.
Коли саме державне свято - день чоловіків?
успокойте_Меня• 07 марта 2023
В реальному житті не знаю жодної людини, жодної жінки, дівчини яка б не святкувала б це свято.
Тільки аноніми на форумах.
Точу ляси• 07 марта 2023
А я за поделки , наоборот считаю что хорошо, когда ребенок учится своими руками что-то делать , это как дополнительный повод для уроков творчества
AmazingLady• 07 марта 2023
Ответ дляБочка порохУ
А коли державне свято для чоловіків ?
Ну так питания до держави, коли день чоловіків
автор Бочка порохУ • 07 марта 2023
І як тоді та половина класу, яка не здала кошти на подарунки? У них державного свята нема
AmazingLady• 07 марта 2023
Ніхто нікому не нав,язує, є програма

Бідося• 07 марта 2023
Ответ дляБочка порохУ
А коли державне свято для чоловіків ?
6 грудня
Всіх підсаджую• 07 марта 2023
Ми нічного не здавали, я глава БК. З минулого року залишились деякі кошти, їх витрачаємо. Якщо чесно, то частково не віддали фонди школи за той рік. І +наші фонди трохи були. Початкова школа, по факту працює лише наша вчителька та англічанка. Іноді буває інформатика. Все. Вітаємо тільки нашу вчительку.
AmazingLady• 07 марта 2023
Ответ дляБочка порохУ
Здають гроші по бажанню
Кубик Рубика• 07 марта 2023
Я не вважаю 8 березня радянським святом і проти його відміни. Це свято весни і жінок.
Заберіть руки від 8 березня!!!!

ПС -і да, мені пофіг коли там свято чоловіків, хочуть хай 6 грудня, чи 14 жовтня, чи хай придумають собі ще якесь.
Всіх підсаджую• 07 марта 2023
Ответ дляБочка порохУ
А коли державне свято для чоловіків ?
Чому не казати про 14 жовтня та день батька?
автор Бочка порохУ • 07 марта 2023
Ответ дляуспокойте_Меня
Тільки аноніми на форумах.
Що для Вас є святкування? Коли чоловік подарує букет троянд? Чи коли Ви накриваєте стіл? А в інші дні Ваш чоловік Вас не радує квітами чи подарунками? І поїсти смачно Ви можете тільки раз на рік?
Кубик Рубика• 07 марта 2023
Ответ дляБочка порохУ
то просто жлоби)
хоча здавати гроші, якшо діти на дистанційкі, ну то так собі ідея
автор Бочка порохУ • 07 марта 2023
Ответ дляТочу ляси
Це звісно так. Але справа саме в акценті на святі, що всі діти ЗОБОВЯЗАНІ привітати
Кубик Рубика• 07 марта 2023
Ответ дляБочка порохУ
Ну то й Новий рік не святкуйте і день народження, бо ж квіти і поїсти смачно можна в будь який день. З такою логікою нічого не святкуйте взагалі)
выходные пролетают• 07 марта 2023
Ответ дляБочка порохУ
А коли державне свято для чоловіків ?
Справа в тім, що чоловіки не були сторіччами обмежені в правах. Тому і нема в них такого свята.
У вас дівчинка чи хлопчик? Якщо дівчинка, то лише завдяки отим тіткам, яким присвячено це свято, вона зараз має право на отримання освіти
Ширли-Мырли• 07 марта 2023
Ответ дляБочка порохУ
Я так розумію ваш день народження ви не святкуєте? Бо навіщо той букет та торт раз на рік?
Всіх підсаджую• 07 марта 2023
Ответ дляуспокойте_Меня
Тільки аноніми на форумах.
Я знаю особисто. Одна жінка має день народження 12 березня, інша 11 березня. У другої ще й дід був 10 березня і в тітки десь поряд день народження. То ж за радянських часів все святкування переносили на 12 березня. Так воно й пішло. Але, наприклад, моя близька подруга має Д.н. 10 березня, проте в її родині завжди відмічали 8 березня.
Ще знаю одну, вона дійсно пришиблена і їй ніякий день не свято, а ще й в її чоловіка 8 березня день народження

Аннуитет• 07 марта 2023
автор, а день учителя вас почему не бесит? его можно отмечать?
автор Бочка порохУ • 07 марта 2023
Ответ дляуспокойте_Меня
Тільки аноніми на форумах.
Ви пишете «тільки аноніми на форумах».
А я бачу, що лише аноніми на форумах чекають 8 березня, як другого дня народження, щоб отримати той нещасний тюльпан і коробку цукерок
Тобто, не важливо, що і як, а можливо взагалі ту жінку принижує чоловік чи зраджує їй, головне - отримати тюльпан, відмітити собі, що чоловік не забув поздоровити
Українська Мрія• 07 марта 2023
Ответ дляуспокойте_Меня
Тільки аноніми на форумах.
тема для срача, сразу понятно
автор Бочка порохУ • 07 марта 2023
Ответ дляУкраїнська Мрія
тема для срача, сразу понятно
Чому? Цікаво почитати різні думки
40ка• 07 марта 2023
Ответ длявыходные пролетают
Супер
Аннуитет• 07 марта 2023
Ответ дляБочка порохУ
Ви пишете «тільки аноніми на форумах».
вы никогда на улицу не выходили до войны 8 марта? ВСЕ мужчины с цветами, утром рынки забиты, лотки с тюльпанами на каждом шагу. никто не отмечает, ага, все только на форуме грустят
Українська Мрія• 07 марта 2023
Ответ дляAmazingLady
если вы не знали, то 14 октября)
автор Бочка порохУ • 07 марта 2023
Ответ дляАннуитет
Так. Знаю. Все місто у квітах по ціні літака.
Бриджит_Фрикандо• 07 марта 2023
Ответ дляКубик Рубика
А що всі ці свята обов´язково святкувати?))

Я не святкую і мені не хочеться щоб вчителі в школі розповідали дітям про Діда Мороза який дарує їм подарунки, про те що обов´язково потрібно піти щедрувати чи нав´язували листівку на 8 березня.

Я розумію, що це свята для більшості, але все ж таки це справа кожного, що робити в цей день. І мені б хотілося, щоб школа була відокремлена від державних/релігійних/особистих свят.
Элька-Карамелька• 07 марта 2023
О,у тролів нове завдання.
А свято не відмінили. Ви пролетіли з темою
Скіфська пектораль• 07 марта 2023
Да будет срач страниц на 50.
Автор, Вам сложно с ребенком сделать апликацию? Или Вам лишь бы ничего не делать и от Вас отстали?
Учителя озадачивают детей, чтобы чем то их занять. Всю жизнь делали эти открытки дети.
Нафига искать этот подтекст?
Давайте отменим все праздники, ёлку итд.
Будем сидеть и смотреть друг на друга. И плакать.