Бабайко• 07 марта 2023

Видали вітаміни для вагітних, але не можу знайти відгуків, може хтось пив такі?

Видали вітаміни для вагітних у лікарні, написано США. Полізла читати відгуки, але не знайшла ніякої інформації. Може хто зустрічав такі чи щось чув, може підскажете чи варто їх приймати.
Пускаю бісики• 07 марта 2023
Другой стороной разверните

Ермолайчик• 07 марта 2023
Ну видали і видали. Це не означає, що треба їх приймати. За 2 вагітності нічого вітамінно-хімічного не приймала. Нормальні здорові діти
Леди_в_ночи• 07 марта 2023
У вас дефіцит? Нашо вони?
Бабулька• 07 марта 2023
Подозрительная гумантирка. В жизни бы это не ела. Полюбому очередной эксперимент на людях из третих стран. Выбросьте! Помните, что бесплатно, это не всегда хорошо.
Подумывающая• 07 марта 2023
странные ответы. Если у вас нехватка витаминов, то пейте. В чем сомнения? Если все нормально, то пусть стоят, после родов попьете.
пьЯНА• 07 марта 2023
Ответ дляПодумывающая
А на нехватку или переизбыток (гиповитаминоз/гипервитаминоз)надо анализы сдавать. Вы на глаз определяете?
пьЯНА• 07 марта 2023
Так правильно делать, у нас, к сожалению, пишут всем и всё, а что там в организме, никого не интересует

пьЯНА• 07 марта 2023
И ещё, как провизор в прошлом, говорю вам, автор, обратите внимание, как плохо приклеена наклейка. Я бы не пила
Подумывающая• 07 марта 2023
Ответ дляпьЯНА
почему сразу на глаз. На самочувствие. судороги и т.д.
Сегодня не целуюсь• 07 марта 2023
Це в 2 пологовому,у мене теж такі,але я не вагітна,буду приймати
автор Бабайко • 07 марта 2023
Немає нехватки. Аналізи норм. Перший раз сумавіт матерна видали, коли закінчились, я запитала і залишились ось такі.
Я першу вагітність елевіт пила. В моєму розумінні потрібно приймати вітаміни, щоб підтримати організм. Чи я не права?
Подумывающая• 07 марта 2023
Ответ дляБабулька
кто вам сказал, что это гуманитарка?
Бабулька• 07 марта 2023
Ответ дляПодумывающая
кто вам сказал, что это гуманитарка?
Надписи
Сегодня не целуюсь• 07 марта 2023
Ответ дляПодумывающая
кто вам сказал, что это гуманитарка?
Це гуманітарка
Подумывающая• 07 марта 2023
https://www.facebook.com/JoeyPelaez/posts/kirk-wom...
автор Бабайко • 07 марта 2023
Ответ дляПодумывающая
Спасибо
Советчицы тоже плачут• 07 марта 2023
Це гуманітарка.
Мені такі прийшли у складі допомоги від благодійного фонду.

Мені вони за складом не підходять.
Ашотакоя• 07 марта 2023
Я считаю что беременной лучше не пить лишние таблетки, мы не знаем как они могут отразиться на здоровье малыша.
Лучше есть разнообразную еду, ребёнку будет вполне достаточно.

Я беременная пила только фолиевую кислоту в первом триместре и железо - из за нехватки