Незнакомлюся• 1 час назад

Прийшла спека- морда, як буряк(

От як з цим боротися? Побула на сонці- і хоч яйця смаж на обличчі((
freedom_2015• 1 час назад
мені і спф не допомагає ,ненавиджу таку погоду .Скоріше б +20 і дощ

ГонУрова дівка• 1 час назад
Все вам не так. Неделю назад пол советчицы распиналось что в Украине холоднее всего, и как все замерзли.
Теща дочки• 1 час назад
А мені кайф, я люблю коли жарко
Кидаю курити• 1 час назад
Я так на кладбище съездила, лицо обветрелось и как селючка была
пьЯНА• 1 час назад
Я белокожая, спф весь год и нет такой проблемы, загар бронзером и румянами рисую)
freedom_2015• 1 час назад
Ответ дляГонУрова дівка
різні люди ниють про різне
Теща дочки• 1 час назад
Ответ дляКидаю курити
СПФ користуєтесь? Я в неділю теж була на кладовищі, в нас в 3 різних місцях поховання і усюди треба було поприбирати. Було сонячно і вітер, але з обличчям все норм

ГонУрова дівка• 1 час назад
Ответ дляпьЯНА
Какой у вас спф?
Безлім на все• 1 час назад
Кто-то просветите с этим спф... Это просто как крем и защита от солнца или тональный? А если бесцветный, то как тогда тональный на него?
ЛеньГуглить_правда• 1 час назад
Нарешті хоч не холодно, я нагріюся
freedom_2015• 1 час назад
Ответ дляБезлім на все
зазвичай просто крем що захищає від сонця ,дуже рідко тональний .Тональний зверху наносити
Безлім на все• 1 час назад
Ответ дляfreedom_2015
А если никакие кремы не впитываются.. Тогда как? Просто если я кремом намажу, а потом тональным, то меня обпрыщит жуть как... Вообще не могу обычными кремами пользоваться.. никакими..
Теща дочки• 1 час назад
Ответ дляБезлім на все
Я тональним не користуюся, але пару років купувала Korress сонцезахисний з тоном. В мене просто денний зволожуючий з СПФ. А на нього вже румʼяна, пудру тощо
Теща дочки• 1 час назад
Ответ дляБезлім на все
Є на водній основі. Запитайте ШІ він вам підкаже санскріни на водній основі
Безлім на все• 1 час назад
Ответ дляТеща дочки
На мне все кремы катаются(
Безлім на все• 1 час назад
Ответ дляТеща дочки
Скатываются как грязь на лице(
Котики-муркотики• 1 час назад
Ответ дляБезлім на все
А ви тональним користуєтесь?Вони також є з спф
Луноходик_Ик• 1 час назад
Я лет 12-13 назад узнала про спф) На постоянной основе пользуюсь лет 10. Есть и кремы, и кушон
Планирую и для тела в спрее купить. Была попытка один раз летом, покупала спрей Кула, не смогла пользоваться - маслянистый и очень ядреная отдушка
Безлім на все• 1 час назад
Ответ дляКотики-муркотики
Тональным да. И пудра фиксирует иначе торба) есть там вроде незначительный, но тут все пишут надо 50+...

Кидаю курити• 1 час назад
Ответ дляТеща дочки
Нет, не пользуюсь. Надо, но я крем на лице не переношу
Котики-муркотики• 1 час назад
Ответ дляБезлім на все
Так,але якщо ваша шкіра не сприймає то тоді без варіантів,а ви не пробували сироватки з спф?Може таке вам підійде
Борщик• 57 минут назад
Ненавижу жару
Теща дочки• 56 минут назад
Ответ дляБезлім на все
Скатываются как грязь на лице(
Не знаю що вам порадити. Хіба що носити кепку. Або змиритися з тим, що ви не можете користуватися кремами і є додатковий вплив УФ на шкіру.
Безлім на все• 56 минут назад
Ответ дляКотики-муркотики
Мне надо, наверное, где-то тестерами разжиться. Просто покупать, а потом в мусор баночки и деньги как не очень идея)
Котики-муркотики• 55 минут назад
Ответ дляБезлім на все
Згодна,підібрати щось важко,а ціни зараз на все захмарні
Пацака-задирака• 54 минуты назад
Ответ дляГонУрова дівка
так теперь очереди второй половины :)
Не кую, не мелю• 53 минуты назад
наношу спф 50 на обличчя, шию та декольте, ношу кепку для захисту волосся та обличчя. Все норм.
Життя навчило) колись згоріла в Болгарії аж під крапельницями лежала, а наступний рік взяли з собою в Грецію спф 50 - всі згоріли, а я приїхала біла з моря))
Лукава Кішка• 52 минуты назад
Тільки перше сонце. Ще звикне шкіра
Лукава Кішка• 52 минуты назад
Ответ дляНе кую, не мелю
А який у вас спф? Ви прямо щодня замість крему наносите?
Не кую, не мелю• 51 минуту назад
Ответ дляБезлім на все
Скатываются как грязь на лице(
у мене скатуються спф з тонуючим ефектом. Беру спф білого кольору і все ок.