А я нівроку• 08 марта 2023
Все буде добре, зовсім трохи. Все буде добре))))
Трохи треба потерпіти, до червня. Потім все налагоджується та стихає, це 1000 відсотків. Можете сканувати, в червні відкриюся та створю тему з відки я це знаю. Всим надобраніч .
Ответ дляПавела
Заспокойтесь. Всі вже зрозуміли, що війни в Україні з 2015 по 2022 не було, військові дії не велися, обстрілів і руйнувань не було, люди не вмирали, на підвалах не катували.
Ви ніяк визначитись не можете, то ми воюємо і боремося з москалями впродовж століття, самі ж родичам говорите, що ми окуповані з 1917 року, то уже появився період коли війни не було.
Спочатку хотіла ще раз запитати як ви поясните наступні факти : що якщо війна була весь цей час від Мінських домовленостей до 24.02.2022 то як могла Ікеа зайти в Україну і чому не працює зараз, якщо була війна 10 років як ви говорите, як економіка росла, чому мобілізації примусової не було, чому скорочували витрати на армію..
Але потім пригадала цитату: тільки ДУРНІ можуть бути непохитними в свої упевненості... і ще логіка- це бог мислячих
Ответ дляJave
Останнє перемир´я (про припинення вогню) було в липні 2020 року. І з часу його початку до січня 2021 року з російської сторони було більш як 9 тис. разів порушення тиші. Є дуже багато матеріалів про хронологію подій. Статистика загиблих цивільних, військових, силових структур по областях, по роках. І вони не обмежуються 2014-2015 рр. Як би вам цього не хотілось. Ось всім відома Вікіпедія. А ви доказуєте що у нас війна закінчилась у 2015 році. Хоч одне офіційне джерело наведіть. А не ікеа і зара.
Ответ дляПавела
Якщо ви маєте бажання почути моє пояснення, я своє бачення звісно можу викласти але для початку ви мусите дати відповідь на питання, якщо у нас тривала війна з 2014 року і не переставала, то нащо розраховували інвестори, ті ж самі Ікеа у 2020 році, коли заводили інвестиції, сотні млл гривень в Україну і чому рік ВЖЕ як не працюють.. ви або даєте відповідь на це питання або розходимось, і чесно для мене другий варіант БАЖАНІШИЙ тому мені це вже набридло...
Ответ дляJave
Тому що війна у більших масштабах, це ж очевидно. От Макдональдс повернувся у Київ, там війни вже нема? Ніде немає про закінчення війни у 2015 році. І у підручниках історії не буде. Це тільки ваша бачення, без будь-якого офіційного підтвердження. Прихід ікеї немає відношення до закінчення війни)
Ответ дляЕкатерина27
Мне еще очень нравится, когда пишут про Гражданскую войну в рашке. А вы у нас гражданскую не боитесь? Я уже не буду сильна удивлена. Все рассказы про то, как «мы все отстроим» благополучно сливаются. Мои кумовья в Ирпене потеряли абсолютно все. Уехали с 2 сумками на 4. Им ложку чайную никто не компенсировал за год. Каждый день проезжают мимо разрушенного дома и каждый раз плачут. У кума уже 2 гипертонических криза с госпитализацией было в 39 лет. Это еще даже военные не вернулись и не столкнулись с тем, что их ждёт на гражданке. Только-только начали просачиваться в прессу истории о том, как списывают ребят после тяжелейших ранений и потом иди доказывай, что тебе ногу оторвало на войне.
Да, вот сегодня как раз пост у Чаплыги прочитала:
А теперь задумайтесь...
Война закончилась...
У кого=то больше нет тех, кого как мясо насильно мобилизировали... А кто-то остался жить... У кого-то не погибли или не мобилизировали как скотину бесправную на улице...
Кто-то был востребован рынком труда, а кто-то ушел на гумку...
Кто-то заработал на войне, а кто-то потерял что было...
Кто-то смог уехать, а кто-то остался...
Ну... как жить будем? И это на фоне гниющего трупа экономики и вернувшихся...
Либо мы решаем эту проблему... либо мир окажется страшнее войны.
И это только 0.1% от того, что стоило бы написать...
А теперь задумайтесь...
Война закончилась...
Кто-то смог уехать, а кто-то остался...
Ответ дляЕкатерина27
А моим в Ирпене сказали, что гос оценку они будут ждать еще пару лет, но могут сделать её за свой счет ( сумму точную не помню, что-то около 15.000), да и ремонт им тоже предложили начинать делать самим, собирать чеки… а что там начинать если прогорели все коммуникации и нет крыши. Вся квартира в мелкий камушек, нет половины стен( к ним залетел снаряд в окно детской). Ничего не осталось. Предложение начать самим звучит как издевательство.
Та же самая история, до сих пор оценку дома не сделали . Год прошел.
Модная и Голодная• 08 марта 2023
Ответ дляволосатое стекло
Смотрела недавно..беженцам в Германии и Швейцарии отказывают в бесплатных курсах по изучению языка,мотивируя это тем ,что в июле поедите домой..
И ещё недавно видео о том ,что в реале говорила Ванга,что война будет меньше 2 лет.
Так что я с Вами,автор.
Странно а моя родственница как раз немецкий на бесплатных курсах и учит. Откуда у вас такие свенния что отказывают?
Модная и Голодная• 09 марта 2023
Ответ дляFilomena
Пишу без аноніма)
Знайома сьогодні розповіла, що слухає одну передбачальницю. Ну і я глянула:
Цього року буде багато стихійних лих
Китай чекає новий страшний вірус
В росії почнуться масові протести
В Україні навесні гарні новини: Каховка, Олешки, Крим..
Про те що спочатку Крим потім Донбас вона написала рік тому. Про стихійні лиха теж ще минулого року. Тож почекаю, подивлюсь.
Якщо збудеться, зможу поділитися автором)
Цього року буде багато стихійних лих
Китай чекає новий страшний вірус
В росії почнуться масові протести
Заскринила вас
Ответ дляdarsi
Ні, вона казала, що частини країни на сході та півдні підуть до складу рашки. Схід повернеться через 7-10 років, а південь-як схочуть. Ще запам‘ятала, що 3 Світова почнеться, як Сирія паде. І про інфляцію- валюти будуть обісцінюватись, введуть в обіг віртуальні гроші. На питання корреспондента, коли ж країна заживе гарно- відповіла через 25-30 років. Україна розквітне, як квіточка. І ще, я дуже здивувалась її словам, що до нас будуть прислуховуватись, поважати.
Про віртуальні гроші там нічого не було.
Ответ дляПавела
Я чому цікавилась про Ікеа, ви навіть не уявляєте як вони оцінюють ризики коли заходять на ринок будь-якої країни: для цього залучаються серйозні аналітики Тобто вони й не припускали можливості війни на нашій території, коли провод аналіз, або ймовірність була мізерна
Думаю що все-таки у 2015 закінчився черговий етап рос агресії проти України підписанням Мінська але ерефія була зацікавлена в збереженні також гарячої точки в Україні (тому і обстріли наших позицій ) яку можна використати завжди як привід для військового вторгнення а також цю гарячу точку можна використати як інструмент послаблення України Як говорить Портніков росії не потрібна сильна розвинута Україна Тому я і не погодж що війна була всі 9 років Була сіра зона подібна до Придністровя чи Абхазії Осетії яку використ як інструмент залякування та шантажу
Але такі відносини у нас з росією не крайні 10 років а завжди тобто з того ж 1659 року а може як катерина зруйнувала січ тобто завжди коли ми починаємо йти своїм шляхом іншим ніж бажає росія
Ответ дляdarsi
Де там? Ви читали ту ж саму статтю, що і я у далекому 1992 році?
Читала и не тільки це, багато чого дійсно вже відбулося, але роки не співпадають, ну то таке. В мене ще й книга залишилась від 1994 року, я її іноді перечитую і хочу дуже вірити, що Україна заживе дуже-дуже добре і настане іі золотий час.
Екатерина27• 09 марта 2023
Ответ дляРойЛеля
Це писала я
И? Меня тут все пинают за Беларусь. Теперь моя очередь пинать тех, кто рвал на себе рубашку, что все закончится летом, осенью, зимой, в марте, летом 23…..
Не закончится! И еще долго не закончится! Зачем вы даете ложные надежды людям?
Wendy Rhoades• 09 марта 2023
Ответ дляMellisa
А теперь задумайтесь...
Война закончилась...
Кто-то смог уехать, а кто-то остался...
А теперь задумайтесь...
Война закончилась...
Кто-то смог уехать, а кто-то остался...
как мир может оказаться страшнее?
в более менее стабильное время больше шансов решить свои финансово-материальные вопросы, что вы можете сделать во время ракетных обстрелов?
А так война ни для кого не прошла бесследно.
Ответ дляWendy Rhoades
как мир может оказаться страшнее?
Він має на увазі, що після війни у нас почнеться громадянська. Розборки зі зброєю на руках, вибори, випливе весь бруд і т.п. Якщо я правильно розумію, дуже специфічна манера написання.
Wendy Rhoades• 09 марта 2023
Ответ дляПавела
це схоже на якесь кацапське ІПСО, не буде в Україні ніякої громадянської війни.
Хто з ким воювати буде?
Народ проти корупціонерів? Так це вирішується по-іншому.
Хто з ким воювати буде?
Ответ дляLex
Я читала не книгу. Это была большая статья почти на всю страницу в газете Акценты, как-то так. Это региональная газета в 90-е была в Донецкой области. Именно корреспондент ездил в Болгарию к Ванге и брал интервью. Я еще сохранила этот номер, интересно было проверить, что сбудется, но выехала из родительской квартиры, а мама случайно выкинула.
Ответ дляЕкатерина27
Катя, а как вы видите окончание? И когда? Долго, это сколько?
Ответ дляWendy Rhoades
как мир может оказаться страшнее?
Ты читала статью Пекаря?
Дело не в гражданской, кризис послевоенный
Почитайте
Виграти війну, програти мир: інерційний сценарій
Почитайте
Я плохо отношусь к датам и прогнозам, сама одна с первых спорила с платьем.
Потому что это уравнение со многими переменными, и переменные изменяются и во времени и объективно, и субьективно.
Вот снова выползли и трампы, и китайские мирные планы
Вот.
Деталі: У ЗМІ вважають, що за несподіваною ’мирною пропозицією’ від Китаю, ймовірно, стоїть прогноз китайських військових експертів про те, що війна закінчиться влітку цього року.
Зокрема, кілька місяців тому у Пекіні опублікували доповідь провідного аналітичного центру.
Одно хорошо. Все верят, большинство в победу Украины
Но какая она будет, мол, решать нам. Какие границы. И каков итог
Вот.
Wendy Rhoades• 09 марта 2023
Ответ дляLudaSHS
Ты читала статью Пекаря?
Почитайте
почитаю)
Но так и есть, мы мир обычно как раз и проигрывали(
Майданы обычно заканчивались разочарованием и коррупции меньше не становилось.
Хочется верить, что хоть после войны будет сдвиг.
Ответ дляWendy Rhoades
почитаю)
Это важно
Такие дискуссии уже сейчас, и диалоги, и делать выводы
Ответ дляSvetlana-7070
А як ви думаєте, люди які втратили близьких, люди які покалічені, люди які пережили пекло на фронті, люди які втратили житло, будуть жити як раніше ?
Але ж мова про ВСІХ. По-вашому, не буде таких, хто переживе війну без втрат? Таких буде дуже багато. То для чого тоді ці узагальнення?