А я нівроку• 08 марта 2023

Все буде добре, зовсім трохи. Все буде добре))))

Трохи треба потерпіти, до червня. Потім все налагоджується та стихає, це 1000 відсотків. Можете сканувати, в червні відкриюся та створю тему з відки я це знаю. Всим надобраніч .
Екатерина27• 08 марта 2023
Ответ дляPiracanta
На основании чего гражданин рашки живёт в Париже?
А хрен его знает как выехал. Изначально она сама с детьми выехала. Он оставался в Украине. А летом как-то случайно стал мелькать на её парижских фото…. Кстати, мать его до последнего получала пенсию в рашке для чего раз в 2-3 месяца выезжала в Белгород. Сейчас на знаю как с этим.

Yammystar• 08 марта 2023
Ответ дляЕкатерина27
А моим в Ирпене сказали, что гос оценку они будут ждать еще пару лет, но могут сделать её за свой счет ( сумму точную не помню, что-то около 15.000), да и ремонт им тоже предложили начинать делать самим, собирать чеки… а что там начинать если прогорели все коммуникации и нет крыши. Вся квартира в мелкий камушек, нет половины стен( к ним залетел снаряд в окно детской). Ничего не осталось. Предложение начать самим звучит как издевательство.
А нашим друзям з Бучі вже всі вікна вставили, фасади полагодили.
Екатерина27• 08 марта 2023
Ответ дляYammystar
Павела• 08 марта 2023
Ответ дляJave
Ок, то розкажіть мені як ви, особисто, відчували війну у 2017, 18 чи 21 роках?
Перший рік так як і зараз сутками читала новини, плакала, була на заспокійливих. До сьогодні перед очима відео катувань наших військових. Колона наших хлопців полонених у Донецьку, де їх обпльовують з усіх сторін. Страх, що чоловіка мобілізують, відчай, від того, що є ті, які вже не повернуться звідти. У вас ніхто не воював я так розумію. Для мирних, які там жили - це обстріли, евакуація , переселенці. Потім притупилось. І зараз притупиться(
tetnes• 08 марта 2023
Ответ дляStar39
Вся надежда на Трампа. Он обещает быстро закончить. А если опять выберут демократов, то да, может и на 10 лет
Как закончить? Херсон и Запорожье рашке отдать? Они ж там референдум провели?
Мария32_22• 08 марта 2023
Ответ дляStar39
На Трампа? Від же коріш з пуйлом? Я взагалі боюсь що не дай Боже його оберуть знов
Jave• 08 марта 2023
Ответ дляПавела
Я запитала про вас особистий досвід, а ви знову приплітаєте чужий досвід, згадуючи чужу евакуацію і так і не почула як ви відчували війну з 2016 по 2021 рік..
А з військовими українськими то зрозуміло, що для військових ця війна ніколи не закінчувалась, але яким чином ви до військових відноситесь не зрозуміло..

JuliaMon• 08 марта 2023
Ответ дляБолаболик
🤞
Хорошо бы ..
а то сегодня еще одного убили бойца 27 лет ((( как это ужасно каждый день жизни
І це тільки ті, що медійні(((. Серце болить за наших хлопців. Гинуть найкращі...А ті, що повернуться ніколи не стануть ’нормальними’ після пережитих жахів війни.
Павела• 08 марта 2023
Ответ дляJave
Я вам написала свій досвід. Знайомі там загинули. Цього достатньо? Чи вам мало? Хочете зараз сказати, що переселенці з Донецька чимось відрізняються від переселенців з Херсона? І ті і ті втратили все. Ви заперечуєте, що війна 10 років? Типу всі українці жили і не тужили? Ні, це не так. Я написала, що масштаби інші. Кількість жертв і рівень руйнації інший. Але люди гинули щодня. Щодня звіт ’ сьогодні у зоні АТО загинуло 7/9/10... наших військових’. Я і тоді і зараз не у евакуації і мій дім цілий, але я не доказую, що люди війни не відчувають. Бо можна подивитись трохи дальше свого носа.
Колючая Роза• 08 марта 2023
Ответ дляFilomena
Пишу без аноніма)
Знайома сьогодні розповіла, що слухає одну передбачальницю. Ну і я глянула:
Цього року буде багато стихійних лих
Китай чекає новий страшний вірус
В росії почнуться масові протести
В Україні навесні гарні новини: Каховка, Олешки, Крим..

Про те що спочатку Крим потім Донбас вона написала рік тому. Про стихійні лиха теж ще минулого року. Тож почекаю, подивлюсь.
Якщо збудеться, зможу поділитися автором)
а перемога коли? не казала?
4мама• 08 марта 2023
Ответ дляЦветочница
Уровень желания хоть какой-то приятной новости достиг пика и я готова уже поверить ноунейму на форуме и опереться на это «все буде добре у червні»
Читайте офіційні джерела - вони те саме говорять, може трохи іншими словами. Співставляйте факти. Спостерігайте навколо (якщо ви в Україні).
Дуже скоро буде наш потужний контрнаступ та звільнення усіх окупованих територій.
Небо вже давно досить надійно закрите. Неперевершено на таку кількість зброї, що атакує. Елементарне укриття і не нехтування безпекою - це вже порятунок 100%.
Jave• 08 марта 2023
Ответ дляПавела
То ще раз уточню, який ваш ВЛАСНИЙ досвід війни, що тривала 10 років? Яким чином до вас відносяться ваші знайомі? Ваш чоловік може воював чи всі ваші переживання закінчились на рівні новини читала та боялась що чоловіка мобілізують.. .. тому не треба тут корчити із себе жертву та страдалицю, писати про 10 років війни. У нас була війна з 2014 по 2015 рік, зупинилась підписанням Мінських домовленостей, і 24.02.2022 почався другий етап цієї війни, но ТОЧНО ВОНА НЕ ТРИВАЛА 10 РОКІВ.. а якщо пишете що тривала 10 років, то вже треба згадувати ті періоди коли росіяни масово нищили українців..
Павела• 08 марта 2023
Ответ дляJave
За вашою логікою у мене і багатьох і зараз війни немає
Павела• 08 марта 2023
Ответ дляJave
Тій дівчині з Донецька можна писати, що війна була 10 років? Вона ж переселенець. Але ви і до неї причепились. Ще раз, щоб доказувати, що війни 2015-2022 років не було, потрібно відкрити очі і побачити трохи дальше свого двору.
Kolibri_18• 08 марта 2023
Ответ дляStar39
трамп називав пуйла ’вєлікім чєлавєком’ чи щось таке.
трамп ще свої війська пришле пуйлу помагати нас винищувати. що ви таке говорите, надія на трампа. це таке саме чмо як путін
Kolibri_18• 08 марта 2023
Ответ дляFilomena
Пишу без аноніма)
Цього року буде багато стихійних лих
Китай чекає новий страшний вірус
В росії почнуться масові протести

поки що протести де завгодно, але на росії
вони упирі всі
сподіваюсь, ймовірний вірус з китаю одразу перекинеться на рашкостан
Павела• 08 марта 2023
Ответ дляJave
.
мимозка• 08 марта 2023
Ответ дляБолаболик
🤞
Хорошо бы ..
І такі ж гарні хлопці гинуть, такий біль. параша шле до нас своїх виродків, зеків та ублюдків вбивати й подихати самим, а в нас гинуть найкращі.
Jave• 08 марта 2023
Ответ дляПавела
Не перекручуйте факти..Та дівчина змушена була залишити свій дім, тому що туди прийшла росія і там розвивалось свавілля та беззаконня але точно то не була війна.. і так якщо для неї тривала війна то це в більшій мірі пов´язано лише з її психологічними травмами, 10 років їй не загрожувало фізичне знищення.. я не говорю, що ми чи вона мали б зневажати на її травми .. ні до цього треба дуже серйозно ставитись як і до будь- яких травм так само як військові, які зараз на Сході говорять що для них ця війна ніколи не закінчиться поки росія буде існувати..

tetnes• 08 марта 2023
Ответ дляFilomena
Пишу без аноніма)
Цього року буде багато стихійних лих
Китай чекає новий страшний вірус
В росії почнуться масові протести

Хочется вірити. Майже вірю у все крім протестів у Рашці. Вони не здатні на протести. Ті хто виходив, зараз з великими штрафами та налякані, чи вже виїхали. А пересічні бояться. Подивіться чат-рулетки, якщо навіть трапляються ті хто проти війни, то якщо копнути у них далі, то Путя молодець, Україна заслужила
Jave• 08 марта 2023
Ответ дляПавела
.
Щоб не бути голослівною
tetnes• 08 марта 2023
Ответ дляJave
Ми були в Харкові до 5 березня. Коли бомблять ти все одно думаєш, що наступний в тебе. Це не повинні були чути діти зовсім в своєму житті. Так що війна йде 10 років. Покинути дім, друзів, рідних, рідну школу це величезна травма, особливо для дітей. І не треба зніцінювати переживання інших. Ми бачили донецьких і луганських переселенців у Харкові ще в 2014. Вони тікали від війни, інколи в чому були
Jave• 08 марта 2023
Ответ дляtetnes
не треба приписувати мені свої почуття (це я про знецінення почуттів інших) і перекручувати факти.. є чітке юридичне визначення поняття ’війна’.. якби у нас 10 років тривала війна, то у нас не було б економічного зростання, у нас всі галузі росли
.як впливає війна на економіку ми зараз спостерігаємо..
Павела• 08 марта 2023
Ответ дляJave
Я реально в шоці. Не було війни у донецькій області? Що у людей в голові?
Bejza• 08 марта 2023
Наших пацанов повезли в Бахмут, всю 104 бригаду расстреляли сегодня, кого убили, кого ранили кинули на мясо, все мои знакомые, дети моих подруг, братья, всех знала....мля когда будет хорошо....крик души просто...
Павела• 08 марта 2023
У Херсоні також війни не було, поки там була окупація? Їх же не бомбили, їхньому життю нічого не загрожувало. Просто прийшла росія. У деяких регіонах і зараз війни нема, є тисячі містечок і селищ, які не бомблять.
Bejza• 08 марта 2023
Ответ дляСветлана777
Я думаю,что война может закончится только если на росии произойдет какая то катастрофа и им станет не до нас. Ну вот такой бы разлом как в Турции чтоб по всей росии!
Иначе не знаю,запад очень медленно и мало помогает,все только на словах..... мы собираемся,мы рассматриваем,мы надеемся....А то все радуются и пишут когда контрнаступление, а почему на Бахмутском направлении такое положение не задумываетесь?
Думаю, что разлом не поможет, оно будет из под завалов вылазить и идти убивать, лавой горячей всю страну закатать
Sunbeam1• 08 марта 2023
і всі повернуться? значить треба документи в українську школу подавати
4мама• 08 марта 2023
Ответ дляJave
Щоб не бути голослівною
У Вас тоді якесь сепаратистське ставлення до держави Україна, якщо прослідкувати логіку у Ваших дописах.
Цинічне, нахабне, збройне вторгнення та окупація територій держави Україна недодержавою расєйська педерастія відбулось у 2014 році і триваю до цього часу включно.
Деякі громадяни України в силу своїх психоемоційних та географічних особливостей не відчули усіх жахів війни.
Але говорити, що 2015-2022 не було війни - то дико.