А я нівроку• 08 марта 2023
Все буде добре, зовсім трохи. Все буде добре))))
Трохи треба потерпіти, до червня. Потім все налагоджується та стихає, це 1000 відсотків. Можете сканувати, в червні відкриюся та створю тему з відки я це знаю. Всим надобраніч .
Ответ дляПавела
У Херсоні також війни не було, поки там була окупація? Їх же не бомбили, їхньому життю нічого не загрожувало. Просто прийшла росія. У деяких регіонах і зараз війни нема, є тисячі містечок і селищ, які не бомблять.
в смысле - не було?! не загрожувало? а сколько забирали, пытали, высовываться нельзя было, бои на николаевском направлении. А Антоновский мост? ну поворачивается же язык.. Да, совсем один хрен - Херсон и Мукачево. Люди, у вас с головой чтото у всех. То спрашивали - а что Лазурное оккупировано? то что в Каховке? половина тупо не интересуется вообще
Ответ дляПавела
Вас просто небыло в Херсоне, и прочувствовать на своей шкуре то что чувствовали мы, никому не желаю....мой ребенок не знал что такое выйти на улицу, ночные отлеты и прилёты, через 400 метров у меня Чернобаевка, которую стирали бомбами, как у вас язык повернулся такое сказать
Ответ дляFilomena
Ви не зовсім праві. Лозунг «землю селянам» зіграв важливу роль. Не можна сказати, що Совєти зовсім не мали підтримки в Україні.
Так, селян обдурили, як власне і тих же росіян чи інших.
Надто швидко настала розплата. І все ж.
Потрібно тверезо аналізувати помилки минулого. Хоча хто з тих селян міг знати, що це жорстокий обман?
Надто швидко настала розплата. І все ж.
Моя бабуся говорила, що її батько, заможний селянин, був проти совдепії.. так була і підтримка але спротив великий був, серед освітченої молоді та серед інтелігенції..
Ответ дляveiksme
я поняла что автор коммента наоборот парирует таким образом тем, кто говорит что где-то в Украине войны нет. Просто отдельным постом написала и так выглядит. У меня тоже Чернобаевка сильно слышна была, я на Жилпоселке
Ответ дляНевидимка Майя
А что значит стихает? Я домой хочу (я из Соледара, он сейчас оккупирован, да и нет его, в принципе), но хочу все равно туда. Если война не будет окончена основательно, а только притихнет, то мне дома не видать(((
Я вас обнимаю.Я из Херсона.Сейчас,когда бомбят и в доме гильза торчит,не так страшно,как во время окупации
Ответ дляJave
Її батько отримав землю коли? Землю роздавали якраз на початку совдепії. До того були дві імперії та поляки. Поляки українцям право на землю не дали. Землі у селян не було.
Землю дали совки, а потім забрали під час колективізації.
Там дуже тонкі грані. Все швидко змінювалося: влада, правила.
Ответ длялетта
Це сарказм адресований форумчанці Jave. Просто почитайте гілку розмови.
Ответ дляveiksme
Ответ дляFilomena
Бабуся була 1927. І я не вірно висловилась. Батько був її проти і совдепії, а саме точніше проти процесу колективізації.. я не знаю, що він мав на період революції 1917 року...
Ответ дляПавела
А ви шановна просто ас перекручувати слова!! Отож ще раз раджу, прочитати, гілку моїх відповідей, і покажіть де я говорила що зараз не війна.. Ще раз пишу, я говорила про ті 10 років з моменту 2015 (після підписання Мінських домовленостей) по 2022 рік, коли у нас почалась війна і якщо у нас війна була весь час, як зараз, то поясніть чому зараз Ікеа, Zara, HM не працюють, а раніше працювали. До нас Іkea зайшла у 20 році, здається. І ці мережі ніколи не заходять в країнах в яких війна.. поясніть чому вони працювали до 2022 і зараз не працюють. Але ви ж жодного факту не можете навести, чому інвестори заходили в країну, а зараз всі виходять а зараз всі навпаки виходять, лише спекулюєте і перехидите на особистості..
Renesmeе 16• 08 марта 2023
Ответ дляBejza
Это не ссылка, это наши из Вараша пацаны пишут
А коли це сталось ?? Це сьогодні вночі ?
Ответ дляА я нівроку
Добре, скринити….так краще?
Автор, я тоже чувствую, что к лету всё закончится. То есть не совсем закончится, но больших боёв не будет, где- то будут еще постреливать . Решение вопросов для нашей родненькой Украины будет продолжительным. Думаю, в ускоренном темпе вступим в ЕС . Жаль, что к этому решению руководство ЕС привела эта разрушительная , безжалостная война. Мы победим обязательно!
Ответ дляСоображалочка
Як я вас розумію ,в мене аналогічні відчуття про Мелітополь,його не розбомбили фізично,але морально його немає. Виїхали майже всі адекватні люди,все там вже перероблено на їх лад за цей рік місто не впізнати,їх магазини,їх ганчірки,їх родини привезені,рублі,діти що залишились в школах прославляють путіна....
Нічого, скоро будут пиз*** ти на свою любу батьківщину
Ответ дляГербария
Нещодавно наснилось що вибираю тур в Туреччину на 17 жовтня літаком, і такі реальні переживання чи достатньо буде тепле море в кінці жовтня, чи купити тур бюджетний чи докласти і трохи комфортніший.
То Ви просто у відпустку хочете, мені постійно відпочинок сниться
Ответ дляJave
Заспокойтесь. Всі вже зрозуміли, що війни в Україні з 2015 по 2022 не було, військові дії не велися, обстрілів і руйнувань не було, люди не вмирали, на підвалах не катували.
Ви ніяк визначитись не можете, то ми воюємо і боремося з москалями впродовж століття, самі ж родичам говорите, що ми окуповані з 1917 року, то уже появився період коли війни не було.
Ответ дляЕкатерина27
Мне еще очень нравится, когда пишут про Гражданскую войну в рашке. А вы у нас гражданскую не боитесь? Я уже не буду сильна удивлена. Все рассказы про то, как «мы все отстроим» благополучно сливаются. Мои кумовья в Ирпене потеряли абсолютно все. Уехали с 2 сумками на 4. Им ложку чайную никто не компенсировал за год. Каждый день проезжают мимо разрушенного дома и каждый раз плачут. У кума уже 2 гипертонических криза с госпитализацией было в 39 лет. Это еще даже военные не вернулись и не столкнулись с тем, что их ждёт на гражданке. Только-только начали просачиваться в прессу истории о том, как списывают ребят после тяжелейших ранений и потом иди доказывай, что тебе ногу оторвало на войне.
оце і є страшним.. А якщо згадати, що багато з воювавших, після пройденого пекла, мають психічні травми...(((((
----
Camomile-Anna• 08 марта 2023
Ответ дляsandra-ko
Если б в НАТО вступили, это успокаивало б...
Ответ дляFilomena
ні. землю до революції -селяни вкалували як дурні,збирали копійки і купували землю. Прийшла совдепія- і почалося ’розкуркулення’. Якби мої предки ’добровольно’ не віддали землю,пасіку ,худобу та гарну хату -то на слідуючий день би їх,та малих 7 дітей вивезли б в рашку.. ( в хаті потім були ’совєти’.,).,а рідня- пішла жити в землянку.
Ответ дляЕленнн
У кого купували?)
Ответ дляЕленнн
Мої по мамі так з Донеччини (хуторяне) , по батькові з Воронежа прабаба моя сюди на ЗУ, тоді Польщу, потікали. Але й сюди совок сраний доліз.
Lady luck21• 08 марта 2023
Ответ длялетта
Это пипец. Сколько долбанутых здесь... оказывается в Херсоне все ок было... скольпо пыточных, сколько могил... бля, такой раскол общества, как никогда