А я нівроку• 08 марта 2023

Все буде добре, зовсім трохи. Все буде добре))))

Трохи треба потерпіти, до червня. Потім все налагоджується та стихає, це 1000 відсотків. Можете сканувати, в червні відкриюся та створю тему з відки я це знаю. Всим надобраніч .
Павела• 08 марта 2023
Ответ для4мама
У Вас тоді якесь сепаратистське ставлення до держави Україна, якщо прослідкувати логіку у Ваших дописах.
Цинічне, нахабне, збройне вторгнення та окупація територій держави Україна недодержавою расєйська педерастія відбулось у 2014 році і триваю до цього часу включно.
Деякі громадяни України в силу своїх психоемоційних та географічних особливостей не відчули усіх жахів війни.
Але говорити, що 2015-2022 не було війни - то дико.
Деякі громадяни України в силу своїх психоемоційних та географічних особливостей і зараз не відчувають усіх жахів. Подумаєш знайомі гинуть, це ж не чоловік. От за такою логікою і зараз війна не війна, на думку даної форумчанки.

Светуля Ск• 08 марта 2023
Ответ для4мама
Не просто дико - гидко цього не визнавати
ku4eravaku4erava• 08 марта 2023
Ответ дляА я нівроку
Нічого більше не пишу. Не можна. Є гарні новини. Чекайте. Згодом згадаєте мене. Відкритися це не проблема
Это вы сделали вывод с новостей телеграмм каналов, что наши идут контрнаступление
Svetlana-7070• 08 марта 2023
Ответ дляЕвга-9246
Ой, вже трохи верне від цих фраз про ’ніколи не буде як раніше’. Для чого оце програмування себе і інших на ’вже ніколи не буде...’!?
А як ви думаєте, люди які втратили близьких, люди які покалічені, люди які пережили пекло на фронті, люди які втратили житло, будуть жити як раніше ?
ku4eravaku4erava• 08 марта 2023
Ответ дляРву и мечу
Тільки що говорили вдома )) кажу, є відчуття, що до літа кінець. Ну в цьому році точно.
Я осенью читала, что в мае, а теперь в июне

Скорее бы
Jave• 08 марта 2023
Ответ для4мама
Удалено администрацией...
Filomena• 08 марта 2023
Ответ дляStar39
Вся надежда на Трампа. Он обещает быстро закончить. А если опять выберут демократов, то да, может и на 10 лет
Ну тут знаєте дуже спірно. Союзник раші Іран має намір мститися якраз саме трампу. Так як це трамп віддав наказ і вбили якогось там мега генерала.
Не так все гладко з трампом.

Jave• 08 марта 2023
Ответ дляСветуля Ск
Чого цього?? Можете до кінця сформулювати свою думку??
Павела• 08 марта 2023
Ответ дляJave
Удалено администрацией...
Mesalina• 08 марта 2023
Ответ дляBejza
Наших пацанов повезли в Бахмут, всю 104 бригаду расстреляли сегодня, кого убили, кого ранили кинули на мясо, все мои знакомые, дети моих подруг, братья, всех знала....мля когда будет хорошо....крик души просто...
Где уже есть распостраненная информация, хочу дальше распостранить! Дайте ссылку
Filomena• 08 марта 2023
Ответ дляКолючая Роза
а перемога коли? не казала?
Я передивилася лиш останні пости. Там такого не було чітко написано. Лиш те, що весна принесе суттєві результати.
Я взагалі скептично ставлюсь до цього)
Вона багато гарного пише, прям ейфорія) люди цього хочуть.
Писала, що з Білорусі будуть бомбити і мимо.
Я спеціально обрала тези, повз які не пройдеш.
Jave• 08 марта 2023
Ответ дляПавела
Удалено администрацией...
Якщо людина дозволила використати по відношенню до мене означення сепаратисткі , мені з нею немає про що говорити і я не хочу відволікатися навіть на те щоб бачити що мені приходять сповіщення про її відповіді так зрозуміліше?
Ви також прочитайте в якому тоні ви писали мені
І третє, з моєї точки зору, війна з 2014 по 2015, і знову почалась 24.02.2022 ні про які 10 років війни не може бути й мови, тому що в цей час не було масових руйнацій та смертей... але якщо ви говорите про 10 років війни, то чому 10? А не 100 років, чому ви забули про українських повстанців, про бій під Крутами, я вже мовчу про такі факти геноциду як Голодомор , про українських дисидентів, ви таким знецінюєте їх внесок в розвиток украхнської державності ..
Павела• 08 марта 2023
Ответ дляJave
Тому, що у нас немає 300 років безперервної війни. Ми народились і жили у мирній країні. І я не буду називати період припустимо з 80рр до 2014р. періодом війни чи боротьби. Бо військові дії в Україні з 2014 по сьогодні. Про які 100-300 років безперервної війни ви говорите? Смішно. У нашій історії є інші періоди, коли ми боролись за нашу свободу і з москалями, і з панами, і з німцями. Ми їх знаємо і пам´ятаємо. Але ця війна у нас з 2014 року. Так зрозуміло?
4мама• 08 марта 2023
Ответ дляПавела
У Херсоні також війни не було, поки там була окупація? Їх же не бомбили, їхньому життю нічого не загрожувало. Просто прийшла росія. У деяких регіонах і зараз війни нема, є тисячі містечок і селищ, які не бомблять.
Ну от в нас відносно тихий регіон, тисячі км від кордону з парашею. У більшості сіл - навіть сирени нема, дзвони у церквах дзвонять.
І от 31 грудня під час масованого ракетного обстлілу одна срана ракета летіла типу в енергетичний об’єкт, а оскільки ракети такі самі срані як та вся недокраїна - то влетіла вона собі у звичайну сільську хату.
Дякувати Богу не розірвалась. Просто зруйнувала хату, люди живі. Тому це все залишилось на рівні місцевих новин і мало хто про це знає.
Чи у Польщі ті фермери, які загинули! У Польщі! Країні сраного НАТО!
А так війни нема, зовсім нема.
Я не знаю, що за нелюд може таке писати. Тільки москальнота.
Jave• 08 марта 2023
Ответ дляПавела
Я вам скажу по-чесному, я своїм батькам, рідним та друзям говорю що з 1917 року Україна була окупована.. совдепією.. Але це тільки моє бачення
На цьому у мене все.. продовжувати розмову не бачу можливим, то вже буде пуста трата часу..
4мама• 08 марта 2023
Ответ дляSvetlana-7070
Навіть ті, які не втратили.
Якщо це не повні моральні виродки.
В мене багато родичів, знайомих, які втратили - хто дитину, хто дім, хто взагалі - усе.
Чи можу я надалі нормально безтурботно жити?
Коли ці люди мені глибоко не байдужі і я з ними щоденно спілкуюсь?
І я не можу добрати слів підтримки і через це мені гидко. І комплекси і все таке.
Тільки москальнота може говорити, що живе як і раніше.
Але не довго їм так жити залишилось.
Час розплати неминуче настав. І вона буде страшною.
ku4eravaku4erava• 08 марта 2023
Ответ дляХи хи, ну ну
Автор, заскрінила просто, на згадку. Бо мені і сон постійно сниться про перемогу влітку і чула не від однієї людини про це. І одна таролог, прогнози яких завжди для мене особисто справджувались, також дуже впевнено казала про кінець війни цього літа.....
Опишите сон
ku4eravaku4erava• 08 марта 2023
Ответ дляWomAnn
Чомусь мало оптимізму сьогодні. Прочитала новину, що чоловікам ще більш ускладнять виїзд, для мене це про те, що до кінця ще дуже далеко. Це означає, що багато битв ще попереду.
Не возвращаются с командировки,
Bejza• 08 марта 2023
Ответ дляMesalina
Это не ссылка, это наши из Вараша пацаны пишут

LotusA• 08 марта 2023
Ответ дляОмлетик
Чи ви та адвокатша? Вже була надія в жовтні
Юрыстка та
Она ж потом сказала,что хайповала, и не надо было верить.
ku4eravaku4erava• 08 марта 2023
Ответ дляёжовые рукавицы
І що це за план ? Зеленський теж ,обіцяв нам швидке закінчення війни.
А вы ему ещё верите после шашлыков и мира в глазах
Bejza• 08 марта 2023
Ответ дляMesalina
Не дают расспостранять, удаляют инфу
летта• 08 марта 2023
Ответ дляЕкатерина27
Так домой они поедут не потому что война закончится, а потому что тех, кто не будет трудоустроен официально, пнут ногой под зад лишив всех соцвыплат.
Как могут пнуть есди война не закончится?все под защитой вы хоть головой думайте
rainbow in the sky• 08 марта 2023
Как бы хотелось вам поверить,но нет! Розовые очки давно разбились!
Mesalina• 08 марта 2023
Ответ дляBejza
Не дают расспостранять, удаляют инфу
Плохо(
thisname• 08 марта 2023
Кто-то верит еще в то, что вот-вот, еще немного и все будет хорошо. Наши не смогли реализовать оборону в Бахмуте (военные эксперты говорят о том, что за это должны понести ответственность командиры, Сырский и т.д.), так как нет достаточно оружия для обороны, а нам рассказывают, что вот скоро будем наступать (кем мы будем наступать, если в грамотной обороне потери у нас должны были быть незначительные, а у нас они значительные). СМИ думают объективно освещать войну, а не все хорошо. Кто-то должен нести ответственность.
Filomena• 08 марта 2023
Ответ дляJave
Ви не зовсім праві. Лозунг «землю селянам» зіграв важливу роль. Не можна сказати, що Совєти зовсім не мали підтримки в Україні.
Так, селян обдурили, як власне і тих же росіян чи інших.
Надто швидко настала розплата. І все ж.
Потрібно тверезо аналізувати помилки минулого. Хоча хто з тих селян міг знати, що це жорстокий обман?
N@t@li@• 08 марта 2023
Ответ дляА я нівроку
Кордони для виїзду чоловіків відкриють в червні?
Ваша величність• 08 марта 2023
Ответ дляЛика-прилипка
Сканувати... З відки...
Вы плохо знаете наш язык?
А ви?
Julieta78• 08 марта 2023
Ответ дляВаша величність
А ви?
Я - нормально. А какие у вас причины думать иначе?)