Мой завтрак• 08 марта 2023
Оператор колл-центра на дому. Расскажите о салем опыте?
Работала менеджером в интернет магазине, в основном опт, сейчас не могу найти что-то хорошее как раньше. Есть вариант оператор на дому мелкие товары бытовые. Мой опыт в колл-центре был плохой, штрафы, куча работы за копейки.
Несу добро людям• 08 марта 2023
На Пром юа періодично набирають. Заробітна плата невелика, особливо новачкам, трохи більше мінімальної, 2 вихідних. Мінус - весь робочий день треба бути біля компа.
Мой завтрак
• 08 марта 2023
Ответ дляПерша на селі
Меня с такой работы уволили потому, что я в тревогу была в укрытии.
Жесть
Мой завтрак
• 08 марта 2023
Ответ дляПерша на селі
Не скажите название магазина?
Мой завтрак
• 08 марта 2023
Ответ дляНесу добро людям
10000 примерно?
Перша на селі• 08 марта 2023
Ответ дляМой завтрак
Не скажите название магазина?
Смысла нет, в них потом прилетело.
Мой завтрак
• 08 марта 2023
Ответ дляПерша на селі
Смысла нет, в них потом прилетело.
Карма?
Несу добро людям• 08 марта 2023
Ответ дляПерша на селі
У нас не торгівля, працюємо на ставку, під час тривоги не можна покидати робоче місце)). А якщо хочеш іти в укриття, то треба реєструватися, і повідомити керівництво)). І сміх, і гріх... Сама теж підшукую роботу, хочу віддалено.
Несу добро людям• 08 марта 2023
Ответ дляМой завтрак
10000 примерно?
Ну це мабуть, якщо робиш хороші продажі. Може залежить і від торгової мережі, їх там багато різних. Починаючи, десь 6,5 тис. на руки.
Мой завтрак
• 08 марта 2023
Ответ дляНесу добро людям
Как мало 😰
Несу добро людям• 08 марта 2023
Ответ дляМой завтрак
Как мало 😰
Ну у нас люди з вищою освітою і стажем 10+ отримують стільки ж, років 5 так🥺.
Мой завтрак
• 08 марта 2023
Ответ дляНесу добро людям
Какая специальность?
Несу добро людям• 08 марта 2023
Ответ дляМой завтрак
Какая специальность?
Державна служба. А спеціальності різні, на них ніхто не звертає уваги. Головне - в/о, досвід роботи з документами. Робота специфічна, з людьми.
Несу добро людям• 08 марта 2023
Ответ дляDianichka
Это туда часто уходят выгнанные из универов кандидаты наук ?
Ні, не вгадали)). Це не столиця. У маленьких містах зовсім інша історія)).