Флюорография гуся• 08 марта 2023
Написала босу I love you
Дівчата, працюю в міжнародній компанії. Бос з Америки. Таке питання, як вони там відносяться до таких слів? Чи сприймають все буквально?
Всю передісторію писати не буду, але він мені написав щось типу - I hope you do not hate me. На що я відповіла - No way, I love you.
Тепер сиджу переймаюсь, може він не так зрозуміє… але щось ще писати вже буде тріндець, як виправдовування… не звільнять мене тепер через це?
Удачная• 08 марта 2023
Одружений?
я в Канаді і мені знайома таке написала. Я трохи шокована була спочатку, але потім зрозуміла, що все Ок, вона емоційна людина просто. Вже забула давно
Флюорография гуся
• 08 марта 2023
Ответ дляУдачная
Одружений?
Ні, не одружений, але наче є дівчина
SectetlyYours• 08 марта 2023
Нет все ок
А я учителю американцу писал что его люблю только более в активной форме
Думал он гей потому что девушки нет а что то маме покупал и выложил на фейсбук
Мистер Клинтон)
No problems• 08 марта 2023
Не знаю, я думала если не в любовном контексте то надо говорить ай лайк ю...
Новопоштинская• 08 марта 2023
Яке питання така і відповідь, а що ви мали відповісти? Жарт на жарт
Флюорография гуся
• 08 марта 2023
Ответ дляНовопоштинская
Дякую, сподіваюсь і він так подумав))
Нематрьошка• 08 марта 2023
Ответ дляНовопоштинская
жесть які в них неформальні відносини в чатах, 3 клас 2 чверть.
Що за спілкування з словами hope і hate
Нематрьошка• 08 марта 2023
Ответ дляБезникаЯ
а за что вы должны были его ненавидеть?
та все це спілкування як в ігрових чатах. Бос оправдовується перед якоюсь працівницею лол
No problems• 08 марта 2023
Ответ дляБезникаЯ
а за что вы должны были его ненавидеть?
Да, тоже интересно. Странная переписка...
После 18• 08 марта 2023
Якщо ви дійсно працюєте в міжнародній компанії, маєте знати мову, культурний кодекс та правила ділового спілкування.
СережкинаЯ• 08 марта 2023
Ответ дляНематрьошка
Що за спілкування з словами hope і hate
А что не так?
Нематрьошка• 08 марта 2023
Ответ дляСережкинаЯ
А что не так?
все, тон спілкування і взагалі. Це більш на чатик тіндера подібне
Флюорография гуся
• 08 марта 2023
Ответ дляБезникаЯ
а за что вы должны были его ненавидеть?
Ну якщо скорочено, то я розробляла один функціонал, він був ще не дороблений, але я в нього вже вклала купу сил. Він вирішив його відмінити, але побачив, що я засмутилась такому рішенню. Я то засмутилась, а потім зраділа, що не треба його буде потім доробляти. Тому він написав, *сподіваюсь ти мене не ненавидиш за те що я закрив цей функціонал , я знаю, тобі він подобався.* Я написала *звичайно ні, я люблю тебе (вас) . Все добре, не переймайтесь* . Якось так.
Флюорография гуся
• 08 марта 2023
Ответ дляНематрьошка
Що за спілкування з словами hope і hate
Ну то ці, айтішні теми в френдлі компаніях. Нічого особливого
ИграйМойГормон• 08 марта 2023
Ответ дляФлюорография гуся
Ну в такій ситуації досить дивно писати «я люблю тебе».
Можна «ні, все ок», «ні, я розумію». Але «я люблю тебе»?
Ой, коментувала на один допис вище
После 18• 08 марта 2023
Ответ дляФлюорография гуся
Так, ви дуже натупили. Hate це було зовсім не hate тут. Вчите нюанси мови. Ваша відповідь запрошує різночитання, що в вашій ситуації недопустимо. Якщо можна зробити корект, виправьте на not at all.
Флюорография гуся
• 08 марта 2023
Ответ дляИграйМойГормон
Ой, коментувала на один допис вище
Так, я вже зрозуміла це, коли відправила ((
Нематрьошка• 08 марта 2023
Ответ дляФлюорография гуся
тоді не партесь
Флюорография гуся
• 08 марта 2023
Ответ дляПосле 18
Блін, ну виправити вже точно ні. Він все одно асі виправлення бачить. А що означало то hate?
Мене тепер звільнять ?(
Контрольница• 08 марта 2023
Вы же не вкладывали в это love you что действительно его любите? Ну и не парьтесь, ведите себя как обычно. Пусть у него голова болит что это было - просто шутка или «в каждой шутке есть доля шутки» ))
Самый умный• 08 марта 2023
позор автор это. в США так не принято, он на вас пожалуется в hr за харассмент
После 18• 08 марта 2023
Ответ дляФлюорография гуся
Мене тепер звільнять ?(
В будь-якому разі, якщо звільнять, прямим текстом не скажуть про причину і це нормально. Крім того, ви показуєте себе надто емоційною та не стійкою- ну що значить, засмутилась-не засмутилась? Це робота. Емоції на роботі недоречні. Босу може некомфортно з цим працювати. Він взагалі має authority відмінити ваші розробки і без виправдать. Ви ж знає, що таке iterative процес. Коротше, розвивайтесь.
No problems• 08 марта 2023
Ответ дляФлюорография гуся
Звичайно ненавиджу! Живи с этим теперь!

Надо было ответить

После 18• 08 марта 2023
Ответ дляNo problems
Звичайно ненавиджу! Живи с этим теперь!

Надо было ответить

Це не жарти. Емоційний інтелект цінується на рівні з професійними вміннями. Особливо серед американців.