Проня_Прокоповна• 27 сентября в 21:48
Не витримала, і написала невістці, чому вона так поставилася до зустрічі!
І ось, що отримала у відповідь. І це я ще себе не так поводжу з нею. Як вам відповідь? Я в шоці!
Ворую вкусняшки• 27 сентября в 21:51
Кошмар! Мамо, нехай діти живуть! Сходіть в поліклініку краще , або в пенсійний
Цвірінь• 27 сентября в 21:54
Ви самі написали цей текст для срачної теми на Порадниці. Якби писала невістка-вона б вживала імена-Коля, Саша, а не старший син, середній син ..
Ромашкинная• 27 сентября в 21:55
Вже не цікаво.
Минулого року ви тут хайпували на темах з невісткою, але зараз вже пішли по третьому колу, весь час одне і те саме.
Невістці респект, вам - мужика, щоб було чим час зайняти і рота заткнути.
Бабуся мороз• 27 сентября в 21:55
Невістка по цих повідомленнях справляє хороше враження, ввічливо, але твердо
Проня_Прокоповна
• 27 сентября в 21:55
Ответ дляЦвірінь
Вона зверхньо до нас ставиться, тому так і пише.
Ромашкинная• 27 сентября в 21:56
Ответ дляВорую вкусняшки
Мамо 50 років, їй не в пенсійний, а мужика треба, щоб пиз**в її, і не було часу на фігню.
ничевока• 27 сентября в 21:57
Дякую за текст, уже заскрінила. В мене теж така намахана свекруха, яка ставить перед фактом коли пані їдуть і тре зустріти
Анчо Ус• 27 сентября в 21:57
Ой мляяя как же меня бесят эти родычи мужей которые вечно без мыло в жо.. лезут, еще и недавольные потом обсирают, при том что сами создают ситуации для скандала на ровном месте🤪 А невестка еще норм ответила!
Ромашкинная• 27 сентября в 21:57
Ответ дляЦвірінь
Вам теж це в очі зразу кинулось? Теж звернула увагу.
ничевока• 27 сентября в 21:58
Ответ дляПроня_Прокоповна
Вона до вас ідеально ставиться, бо я в такій ситуації сказала,що я не хочу бачити її.
Ромашкинная• 27 сентября в 21:58
Ответ дляЛЮБА
Ага затем не забыть как сыновей звать ? А так старший , средний ))))
Логічно.
Бабуся мороз• 27 сентября в 21:59
А ще черговий раз ловлю себе на думці, який це капець, коли виходиш заміж за одного вибраного тобою чоловіка, а в нагрузку отримуєш усю сімейку
Нетутешня• 27 сентября в 21:59
Нормальная воспитанная девочка.Вы так репетуете,вроде вас матом послали
ничевока• 27 сентября в 21:59
Ответ дляНевгамовна Бу
невестки, это самое большое зло.
Судячи по темам на порадниці, свекрухи з ними можуть позмагатись за лаври.
ничевока• 27 сентября в 22:01
Ответ дляБабуся мороз
Я кожен день про це думаю і подумую, розлучитись, щоб оце все відпало від мене як насмоктавші піявки.
Невгамовна Бу• 27 сентября в 22:02
Ответ дляничевока
да нет уж, невестки, из себя непонятно что ставят, а, как их муж бросит, так пишут свекрухам, скулят, я лично, не собираюсь, вообще общаться с будущей невесткой и внуков пусть не привозят, смотреть не буду. пусть своей мамочке возит их.
Невгамовна• 27 сентября в 22:03
Ответ дляНевгамовна Бу
Перебор с запятыми и экспрессией.
Невгамовна Бу• 27 сентября в 22:03
Ответ дляНевгамовна
Перебор с запятыми и экспрессией.
больше написать нечего? Вы, сразу видно, обиженная невестка
Малая еще та• 27 сентября в 22:04
Ответ дляНевгамовна Бу
Так минуту здесь бойня что бы смотреть. Вам в другую тему
ничевока• 27 сентября в 22:04
Ответ дляНевгамовна Бу
Ви їм зробите величезну послугу повірте, відсутність такої свекрухи як ви це величезне щастя.
І до речі скулящих я ще не бачила, зазвичай видихають з полегшенням.
Невгамовна Бу• 27 сентября в 22:05
Ответ дляничевока
та еще, пусть он женится на этой нищебродке. Вся недвижимость на мне, его бизнес на мне, если что не так, пусть поживут без денег