Незнакомлюся• 08 марта 2023

Як же сильно люблю свого чоловіка і як мені хочеться його просто прибити….

Постійно всюди запізнюється, все робить довго і нудно. Поїхав вчора до лікаря, я його і не чекала, думала відразу по роботі поїде. Дзвонить: тобі потрібна машина, зараз буду, вже їду додому, я тут скоренько зібралась напланувала справ, чекаю їхати 20 хв. Нема і немає і немає, знову дзвонить: я в магазині тобі щось потрібно?
Далі сижу зібрана чекаю, чекаю, чекаю. Дзвоню трубка не береться🤦🏼‍♀️, додзвонилась: зараз буду я мию машину це ще + 1,5 години. Приїхав сидить в машині, виходив з неї хвилин 20. Чесно, мене аж підкидало, 3,5 години просто викинуті. Куди б ми не йшли разом ми запізнимось, треба стояти над ним по сто разів просити поспішити. Одягне один носок, сидить думає, тоді другий при тому ще 25 історій розкаже.
Може мені до психолога звернутись щоб не звертати на це увагу?
Домашка• 08 марта 2023
Просто не розраховуйте на нього .
julia-678c• 08 марта 2023
Ненавижу таких таких людей
автор Незнакомлюся • 08 марта 2023
Ответ дляДомашка
Просто не розраховуйте на нього .
Ну от забирає мене з роботи як дурочка чекаю по 40 хвилин.
Легко сказати не розраховуйте……я з цим живу
Тут надолго• 08 марта 2023
А сколько ему лет? Просто с возрастом это у людей я поняла появляется, некая заторможенность, по себе заметила.
автор Незнакомлюся • 08 марта 2023
Ответ дляТут надолго
Ні
Йому 35 і він далеко не заторможений.
Миється 40 хвилин і це в душі
Губы_зубы• 08 марта 2023
Ответ дляНезнакомлюся
Так люблю чи дурочка?
Дверной_Проем• 08 марта 2023
Терпеть не могу таких людей, просто не переношу .
Сумчатая кошка• 08 марта 2023
Ответ дляТут надолго
Сказать, что сейчас буду под домом и вместо этого поехать в магазин, а потом мыть машину - это не заторможенность.
Тут надолго• 08 марта 2023
Ответ дляНезнакомлюся
Ні
Йому 35 і він далеко не заторможений.
Миється 40 хвилин і це в душі
Телец?
Мост_Устал• 08 марта 2023
А ви з ним про це розмовляли в нормальному тоні?
ВсеПроВсехЗнаю• 08 марта 2023
Ответ дляТут надолго
Телец?
Чи Близнюки))
snejs• 08 марта 2023
Капец, взрослый мужчина, а поведение ребенка
Морковку дай• 08 марта 2023
Я б закотила істерику. Якщо він знає що я чекаю на старті, то не піде мити авто. Це треш
А запізнення, довго збиратися, або зупиниться переговорити на 15 хв.. оце про мого. То ж дуже знайомо.
Особливо коли я ходила в тренажерку, зима, мінус 5, я вся мокра, чекаю на вулиці, а він знайомого зустрів і став переговорити.
Треш!
Але треба присікати
автор Незнакомлюся • 08 марта 2023
Ответ дляТут надолго
Телец?
ага
Мост_Устал• 08 марта 2023
Наприклад, вам на свято на 14- ту годину, якщо ви знаєте, що він буде 2 години збиратися, нехай починає готуватися ще з 10- 11 години.
Домашка• 08 марта 2023
Ответ дляНезнакомлюся
Я про те, що добирайтеся додому своїм ходом або машину заберіть.
Ну він такий, хоч шваброю його побийте, не буде він приходити вчасно, це психологія така. Може, любить, щоб його чекали.

Мій чоловік, наприклад, коли щось роьить в його уяві надважливе - гроші рахує, документи перекладає чи полисосить, то у нього фігня - щоб всі про це знали, щоб всі це відчули. Він сідає рахувати гроші на підлозі посередині коридору, щоб ніхто не міг нікуди пройти окрім того, щоб плющитися повз стінку, бо тут же така важлива справа! Якщо він пилососить, пилосос теж посиредині коридору стоїть, тіпа він його приготував, але ще не пилососить, всі через нього переступають, палка падає, словом, цому треба заварити метушню, без цього ніяк.
Ми в сім´ї над цим підсміюємося. Мабуть, в мене теж якісь загони є, але я їх не помічаю.
автор Незнакомлюся • 08 марта 2023
Ответ дляМост_Устал
Так, я завжди розмовляю в нормальному тоні, там 180 доводів, причин і відговорок
Мост_Устал• 08 марта 2023
Ответ дляМорковку дай
Треш!
Але треба присікати
А без воплів ніяк? Чи ваш чоловік адекватною мовою не розуміє
Домашка• 08 марта 2023
Ответ дляНезнакомлюся
Ні
Йому 35 і він далеко не заторможений.
Миється 40 хвилин і це в душі
Мій теж так, я говорю, що він єнот-полоскун
І син такий самий. Син ще може забути, що годину тому мився, і другий раз полощеться :))))
автор Незнакомлюся • 08 марта 2023
Ответ дляМост_Устал
Я так робила, ви розумієте мені зранку на роботу, а він годину в жуші, ситуацій трільйон
НашлаПерепискуМужа• 08 марта 2023
Ответ дляНезнакомлюся
Я просто продолжаю работать, или в нете ищу то, что давно собиралась, или по магазинам иду ( офис в тц). Борьба бесполезна, пусть он меня ждет
ЯблокоРаздора• 08 марта 2023
Ответ дляНезнакомлюся
В мене така мама і дитина, я деколи їх прибити готова. Всюди завджи запізнюються
Лгин• 08 марта 2023
А мене навпаки бісить, коли іде прогріти машину, каже виходь через 15 хв., а вже через 5 хв. названює де я так довго. Зайшла в магазин, там черга, дзвонить ’чого так довго!?’ і так завжди, ніби крім мене людей в магазині немає. Це при тому, що я сама не люблю, коли хтось довго збирається, але за ним не встигнеш.
Черговий по кухні• 08 марта 2023
Автор, я з таким уже 20 років. Відчуття що пів життя проходить в очікуванні. І все роблю я. Ви або змиріться з цим, а розводьтеся, бо це не переробиш.
автор Незнакомлюся • 08 марта 2023
Пішов якось на заправку за швебсом, це 50 метрів. Господи, як в Нарнію попав, телефон вдома залишив, ніч на дворі. Я чуть не посивіла - 2 години немає, їздила шукала, а він зустрів знайомого, сидів триндів з ним🤷‍♀️
Кофе в лобби• 08 марта 2023
В мене така подруга, це просто лютий треш. Я навіть була готова розірвати з нею відносини назавжди.
автор Незнакомлюся • 08 марта 2023
Ответ дляЧерговий по кухні
Я не переробляю, думаю може мені в собі сприйняття змінити
Не гавкаю- но охраняю• 08 марта 2023
Ответ дляНезнакомлюся
ага
Ну и что, мой телец, но ненавидит опаздывать, всегда везде выходит раньше, чтоб не опоздать
Я овен и частенько могу опоздать, но уже муж меня приучил рассчитывать правильно время
ФсеСама• 08 марта 2023
Ответ дляНезнакомлюся
Я б прибила)))
Спме тому мені купилось окремо авто, чекати це мої нерви і здоров´я гробити.
Домашка• 08 марта 2023
Ответ дляНезнакомлюся
:))))