Kvitkaliliia• 09 марта 2023
Ответ дляЛеди на мопеде
Ой, корыта в небе борщам не помеха)) было бы желание.
У меня его нет, поэтому лежу
Так, мабуть, ні в кого немає бажання
Yellow berry• 09 марта 2023
Ответ дляBelosnezka1980
Сьогодні відео бачила, в Донецьку зробили картоного путлера з букетом квітів, жіночки підбігають і фотографуються з ним
Воно?
frumoasa17• 09 марта 2023
Ответ дляЛеди на мопеде
У меня его нет, поэтому лежу
Щось їсти не хочеться навіть.
Ця гучна ніч трохи вивела з ладу.
Belosnezka1980• 09 марта 2023
Ответ дляlammama
іпануті жіночки в Донецьку.
Подзвонила мені сьогодні свекруха, жаліється, що в квартирі в Донецьку, де живе її молодший син з сім´єю, і всім серцем чекають на рашу, взривною волною повибивало вікна. Я кажу-хоч одна хороша новина на сьогодні
Wendy Rhoades• 09 марта 2023
Ответ дляKvitkaliliia
Треба бойових гусей запускати
Якраз про кинджали читала. Кажуть, літаків не багато. Треба їх нищити
у нас тільки комарі і голуби, гусей ще не клонували в біолабораторіях.
Леди на мопеде• 09 марта 2023
Ответ дляfrumoasa17
Щось їсти не хочеться навіть.
Ця гучна ніч трохи вивела з ладу.
Я купила позавчера орешки тарта, вчера открыла, такое разочарование, они не такие как были еще осенью... невкусные
А вот Зеленкин салат вчера не было сил делать, сегодня сделаю
mmi583@mail.ru• 09 марта 2023
Ответ для Просто я
Как вы себя чувствуете? Это главное
Норм. Проскочила. Насморк залишився.
Yellow berry• 09 марта 2023
Ответ дляBelosnezka1980
Ага. Ви теж бачили?
Відео ні. Ви написали, думаю дай погуглю. Хай всі місцеві песики подумають, що то дерево
Nata.t.1970• 09 марта 2023
Ответ дляKlodia
Да, это я! Проснулась в 7-00, успела с утра кровь сдать между тревогами.
А Мак успели опустошить?
Вы в теме утренней писали
Yellow berry• 09 марта 2023
Ответ дляЛЮБА
Не но они же явно извращенки , ну вот прям
Може чергова акція, як з шубками
frumoasa17• 09 марта 2023
Ответ дляЛеди на мопеде
Я так вчора зайшла у кафе-кондитерську. Вже не то, гірше стало.
У мене сил взагалі немає, я як варена, так як не сплю з 2.30-2.50, ще і серце вискакує. Вперше таке
Татьяна-bfd8• 09 марта 2023
Ответ дляBelosnezka1980
Хм. А у женщин мозга нет видимо совсем . Че ж их кумир ни разу к ним не приехал