Ответ для Просто я
Ого. Это уже осознанно дитё говорило. Может, какой экстрасенс новый растёт
Та навряд екстрасенс. Хоча часто так дивує. Сказала якось, щось 9 числа буде погане. Бабуся впала зламала хребет. В мене теж таке буває. Як приходить щось.думаю в кожного таке є.
Belosnezka1980• 09 марта 2023
Ответ дляЛЮБА
Не но они же явно извращенки , ну вот прям
І оте ж курво, ще буде стояти в черзі за українським пособієм, як самі постраждалі!
Леди на мопеде• 09 марта 2023
Ответ дляfrumoasa17
Я так вчора зайшла у кафе-кондитерську. Вже не то, гірше стало.
У мене сил взагалі немає, я як варена, так як не сплю з 2.30-2.50, ще і серце вискакує. Вперше таке
Ну вот.... и кому хуже, остались без покупателей
mmi583@mail.ru• 09 марта 2023
Ответ дляsobacura
Треба запатентувати мабуть вам цю тему, ато вже бач но, дуже багато хто зазіхає на створення Хвилювалочок ) не порядок, я тоді плутаюсь, а іноді і лякаюсь )) якось зайшла - а там тупо всі чужі!
Мало того що чужі, так ще ж і консерви є. Але вони так швидко вскриваються.
Ответ дляBelosnezka1980
Подзвонила мені сьогодні свекруха, жаліється, що в квартирі в Донецьку, де живе її молодший син з сім´єю, і всім серцем чекають на рашу, взривною волною повибивало вікна. Я кажу-хоч одна хороша новина на сьогодні
Она вас потом не заблокировала?
Татьяна-bfd8• 09 марта 2023
Ответ дляfrumoasa17
Тепер вже тут?
Короче, день коту під хвіст.
Это было еще с ночи понятно. Женю перегажен будет
Леди на мопеде• 09 марта 2023
Ответ дляZelenkа
А у кота сьогодні прилив кохання❤️
Ще ні разу не вкусив мене)
Еще не вечер😁
Belosnezka1980• 09 марта 2023
Ответ для Просто я
Она вас потом не заблокировала?
Ні, тільки сказала, що я стерво. То я і без неї знаю, тоже мені Америку відкрила.
Yellow berry• 09 марта 2023
Ответ дляЛЮБА
Хуйло в подарок ? На огород ворон пугать ?
Пофоткатись і скаржитись, що Глафіру сфоткали три рази, а заплатили за один
mmi583@mail.ru• 09 марта 2023
Ответ дляsobacura
Так то вони спецом їх і створюють?
Та хто його зна. Може і спецом. Шукати логіки у любітєлєй рашки гибле діло.
frumoasa17• 09 марта 2023
Ответ дляЛеди на мопеде
Та і ціни зросли. Підтримуйте якість, якщо підвищуєте.
Nata.t.1970• 09 марта 2023
Ответ дляBelosnezka1980
А Ваш муж со своей мамой и братом общается?
Татьяна-bfd8• 09 марта 2023
Ответ дляBelosnezka1980
Так они до сих пор ждут? Разве они не раша?) их же «присоединили»