Kvitkaliliia• 09 марта 2023
Ответ для Просто я
Что там? Срач там начался, ушла от туда.
Та ні, на останній сторінці всі свої. Може їм посилання скинути?
Kvitkaliliia• 09 марта 2023
Ответ для Просто я
Задрали
Треба бойових гусей запускати
Якраз про кинджали читала. Кажуть, літаків не багато. Треба їх нищити
Belosnezka1980• 09 марта 2023
Сьогодні відео бачила, в Донецьку зробили картоного путлера з букетом квітів, жіночки підбігають і фотографуються з ним
Belosnezka1980• 09 марта 2023
Ответ для Просто я
Нет слов. Нет, слова есть, но забанят
Я дивилась на тих позуючих, і думаю ...чому я не снайпер, чому не стріляю.