Просто я• 09 марта 2023

Хвылювалочка . И снова здравствуйте.

автор Просто я • 09 марта 2023
Ответ дляfrumoasa17
Я так вчора зайшла у кафе-кондитерську. Вже не то, гірше стало.
У мене сил взагалі немає, я як варена, так як не сплю з 2.30-2.50, ще і серце вискакує. Вперше таке
Поздравляю. Стареете. Толи ещё будет

Yellow berry• 09 марта 2023
Ответ дляЛЮБА
Они за это еще и платят
Це моя фантазія. Як насправді, не знаю
Амарилис• 09 марта 2023
Ответ дляYellow berry
Воно?
воно повинно в руках не букет держати, а вбиту дитину. Нема слів, упир і упириці
frumoasa17• 09 марта 2023
Ответ дляsobacura
Через те і вискакує, бо не спите.
Я дитину не вмовлю поспати днем, і так пізно прокинулася після ночі, а слідкувати треба. Немаю права спати(
Belosnezka1980• 09 марта 2023
Ответ дляNata.t.1970
А Ваш муж со своей мамой и братом общается?
З братом ні, з мамою так. Нє, свекруха рашистів ненавидить, але обожнює молодшого сина, і любе фе у його сторону, нічого хорошого не віщує.
автор Просто я • 09 марта 2023
Ответ дляТатьяна-bfd8
Хм. А у женщин мозга нет видимо совсем . Че ж их кумир ни разу к ним не приехал
Занят сильно. Очень важные дела делает
ЛЮБА• 09 марта 2023
Теперь нах Хардик звезда в институте у сына старшего, делал ролик поздравительный для одногруппниц и преподов , все восхищаются ))))

Klodia• 09 марта 2023
Вот вам кота, который олицетворяет настроение:
Kvitkaliliia• 09 марта 2023
Ответ для Просто я
Занят сильно. Очень важные дела делает
Над чемоданчиком?
Амарилис• 09 марта 2023
Ответ дляWendy Rhoades
у нас тільки комарі і голуби, гусей ще не клонували в біолабораторіях.
У Вас застарілі відомості
автор Просто я • 09 марта 2023
Ответ дляsobacura
Треба запатентувати мабуть вам цю тему, ато вже бач но, дуже багато хто зазіхає на створення Хвилювалочок ) не порядок, я тоді плутаюсь, а іноді і лякаюсь )) якось зайшла - а там тупо всі чужі!
Мало того, что чужие, так ещё и скандалят.
a.ostroverh• 09 марта 2023
Ответ дляZelenkа
А у кота сьогодні прилив кохання❤️
Ще ні разу не вкусив мене)
О, сегодня в Белке магазин открылся)
Егастроном, с европейскими товарами, я у них в инсте иногда беру)
Алёна-01• 09 марта 2023
Ответ для Просто я
А, ну слава богу. Думала, не доедает котик
У меня живот и то меньше
RAVM• 09 марта 2023
Ответ для Просто я
Держитесь. Обнимаю
Дякую, тут хоч всі свої))
Belosnezka1980• 09 марта 2023
Ответ дляТатьяна-bfd8
Так они до сих пор ждут? Разве они не раша?) их же «присоединили»
Ждали б собі тихенько, так як тільки ота чума нап´ється начинає писати, щоб ми руський гімн вчили.
автор Просто я • 09 марта 2023
Ответ дляМарго 152
Та навряд екстрасенс. Хоча часто так дивує. Сказала якось, щось 9 числа буде погане. Бабуся впала зламала хребет. В мене теж таке буває. Як приходить щось.думаю в кожного таке є.
Нет, точно не у каждого
Амарилис• 09 марта 2023
Ответ дляKlodia
Да, это я! Проснулась в 7-00, успела с утра кровь сдать между тревогами.
Ви молодець.
frumoasa17• 09 марта 2023
Ответ для Просто я
Поздравляю. Стареете. Толи ещё будет
Не треба більше.
Татьяна-bfd8• 09 марта 2023
Ответ дляirina _d
Я никогда не думала, что мне будет стыдно когда-то говорить, что Донбасс это мой родной край.
А вот пришло такое время(
Ниче такого стыдно в этом нет. Дома у родителей после оккупации тоже самое. Гниды вонючие любители рашки теперь стоят по несколько раз в очередях за украинской гуманитаркой. Все никак не нажрутся. Так это не Донбасс , а Харьковская область

ЛЮБА• 09 марта 2023
Ответ дляАлёна-01
У меня живот и то меньше
Это комок нервов и стратегический запас !!!!
Алёна-01• 09 марта 2023
Ответ дляТатьяна-bfd8
HelloKitty18• 09 марта 2023
Моя мрія і бажання, щоб ця педерація найближчим часом розвалилася, коли, коли вона вже розвалиться
автор Просто я • 09 марта 2023
Ответ дляАмарилис
Нема слів. Хоча... Я б тоже з ним сфотографувалася, коли в гробу буде лежати, ще б і плюнула.
Я за вами в очередь. За мной не занимать
Zelenkа• 09 марта 2023
Ответ дляАлёна-01
У Каспера тоже пузо висит)
Это он его так маскирует
І у мого пузєнь, це так мило, люблю його мучити❤️
автор Просто я • 09 марта 2023
Ответ дляa.ostroverh
Но аппетит хороший)
Суши уже умяла
Значит, жить будет
alena2013• 09 марта 2023
Ответ дляBelosnezka1980
Сьогодні відео бачила, в Донецьку зробили картоного путлера з букетом квітів, жіночки підбігають і фотографуються з ним
С петлей на шее или только чемоданчиком?))
автор Просто я • 09 марта 2023
Ответ дляZelenkа
А у кота сьогодні прилив кохання❤️
Ще ні разу не вкусив мене)
Ща я ему позвоню. Что это такое за дела
Татьяна-bfd8• 09 марта 2023
Ответ дляBelosnezka1980
Кончи
mmi583@mail.ru• 09 марта 2023
Ответ для Просто я
Ща я ему позвоню. Что это такое за дела
То він думає що ще 8 березня
Belosnezka1980• 09 марта 2023
Ответ дляalena2013
Там вище фото є