Плету интриги• 10 марта 2023
До речі, а вас колеги чоловіки привітали хоча б на словах?
Бо я щойно оце прочилата нижче тему про аб´юз у 17-літніх, де хлопець сказав що йому ніц не подарували. Тепер думаю - а чому це власне нас не привітали навіть на словах колеги чоловіки...раніше вітали..один раз загально, потім хтось від себе виписував ...а на цей рік щось взагалі ніяк і ніхто ніц не написав. (Працюємо віддалено) Якось неприємно(
Результат:
вже голосів:
32 (76.19%)
Так
10 (23.81%)
Ні
Радуга-дуга• 10 марта 2023
Мені взгалі пофіг на ці привітання з 8 березня,чесно, автор. Тим більше від колег чоловіків)
Я не чарівниця вам• 10 марта 2023
Блін, йшов 3й день, а ми все обмусолюємо якесь 8 березня
ЩО ТО ЗА СВЯТО_ТО ТАКЕ визначте, що стільки честі?!))))))))))))
Я не чарівниця вам• 10 марта 2023
Ответ дляНаливайКа
Ото трагедія у людей, диву даєшся
каець, до цього року я і гадки не мала, що комусь так дороге те березня)
жар-птица Нюра• 10 марта 2023
Мої колеги -чоловіки знають, що за привітання ’з жіночим днем’ можуть і побити
Тому найсміливіші підбирали слова, другі - питали, вітати чи ні, треті - мовчали
Вишня на торті• 10 марта 2023
Два мужчины, 20 женщин. Один на словах, второй две коробки конфет принес.
Найщасливіша• 10 марта 2023
Так. Зараз більшість працює віддалено, HR розсилку з привітанням зробили, а хлопці нашого відділу запросили всіх, хто може, приїхати в офіс. Подарували квіти і зробили солодкий стіл + шампанське.
Щебетушка• 10 марта 2023
Ми навіть не чекали привітань, але наші організувалися і подарували по букету тюльпанів і сертифікат у Метро, якраз поруч з нами цей супермакет, було дуже неочікувано і приємно.
Сирожено_пирожено• 10 марта 2023
Теж працюємо віддалено, поздоровив електроним сертифікатом в магазин гудвайн)
На привозе• 10 марта 2023
Ответ дляНаливайКа
Ото трагедія у людей, диву даєшся
ой да прям таки
давайте уже совсем отменим все правила этикета
На привозе• 10 марта 2023
Ответ дляжар-птица Нюра
абсурд
На привозе• 10 марта 2023
Ответ дляВишня на торті
второй - адекватный мужчина
НаливайКа• 10 марта 2023
Ответ дляНа привозе
ой да прям таки
А Вы в курсе, что согласно этикету - ныть и обижаться на то, что тебя не поздравили - плохой тон?
Маруська Му• 10 марта 2023
у нас в колективі 4 чоловіки які навіть словесно не привітали, а ось директори молодці, кожній подарували грошову премію))
жар-птица Нюра• 10 марта 2023
Ответ дляНа привозе
абсурд
Різні колективи, у нас немає жодної шанувальниці ’жіночого дня’, за ’жінку - мати, берегиню, окрасу колектива’ можна багато у відповідь почути
Німець-замовник в якості привітання написав, що вдячний можливості працювати з такими професіоналами, але у відповідь почув ’що в день боротьби за права жінок наші думки з іранськими та іншими жінками, які позбавлені прав на освіту, голосування, вибір професії тощо’
ОхиИВздохи• 10 марта 2023
А з чим вітати? З тим, що хтось із колег народився з жіночими статевими органами? Мені було не дуже приємно приймати привітання цього року, бо суть цього дня в тому, що я маю такі ж само права як і чоловіки, керую автомобілем, працюю без статевої дискримінації і отримую зп на рівні з чоловіками. А ще в тому, що ніхто мені більше не скаже маячню по типу «жінки то прикраса колективу», або «цвітіть і пахніть», бо я не хочу нічого прикрашати, хочу щоб мене сприймали так само, як і будь-якого колегу-чоловіка. А сидіти чекати привітань або тюльпанчик то повна маячня, що позорить саму суть цього свята і ставить жінок в нижче положення.
ОхиИВздохи• 10 марта 2023
Подумайте як виглядає зі сторони це очікування привітань і подарунків: міг би хоч слово сказати, міг би хоть квітку подарувати, я попросила у хлопця колечко/духи/телефон, а він не подарував. Це із тем за останні два дні. І одразу бачу нещасну жінку, що заглядає чоловіку в очі як мале цуценя, з питанням коли ж там буде хоч якийсь подарунок, бо цілий рік їй нічого не дарували, а тут хоть квітку дай.
На привозе• 10 марта 2023
Ответ дляОхиИВздохи
знаете, я вот пыталась себя убедить, что мне не нужно внимание в виде подарков и цветов, пришла к тому, что проще обучить мужчину проявлять внимание
Хата на мати• 10 марта 2023
Ответ дляНайщасливіша
я в HR, нам сказали никаких поздравлений в общем чате. вообщем женщины поздравляли сами себя. и в Дие я проголосовала чтобы оставить этот праздник, мне нафиг не надо 1 и 9 мая, я не понимаю чем какой то день весны 25.02 лучше чем 8 марта женский день
На привозе• 10 марта 2023
Ответ дляОхиИВздохи
а вы в полной семье росли?
просто интересно в чем источник такого мировоззрения
Хата на мати• 10 марта 2023
Ответ дляжар-птица Нюра
треш
Хата на мати• 10 марта 2023
Ответ дляОхиИВздохи
а на 14 февраля не ждете поздравлений?
Оченьценная• 10 марта 2023
Нас поздравляли. Я целый пакет конфет и шампанского домой приволокла, еще и на работе оставила несколько коробок. Столько сладкого за эти дни, что я уже селедки хочу

ОхиИВздохи• 10 марта 2023
Ответ дляНа привозе
а вы в полной семье росли?
Я росла в изобилии подарков от папы и муж балует, просто вот недавно что-то переключилось и поменялось во мне касательно «вынужденных» подарков
ОхиИВздохи• 10 марта 2023
Ответ дляХата на мати
а на 14 февраля не ждете поздравлений?
Не жду, мы не привязываемся к праздникам для покупки чего-то. В прошлом году меня накрывало из-за предчувствия войны, попросила вообще не отмечать 14 февраля, в этом году тоже настроения не было, но муж подарил дорогой подарок, хотя просила ничего особенного не дарить. Раньше сильно ждала подарки, когда не могла что-то сама себе купить, но очень хотелось. Сейчас без разницы
ОхиИВздохи• 10 марта 2023
Ответ дляНа привозе
У меня нет недостатка внимания и подарков, но для меня с недавних пор 8 марта не про тюльпаны и колечко, а про что-то более глубокое, женское, сильное. Меня не нужно поздравлять с этим днем, мои права и возможности, моя независимость - это для меня подарок. И поэтому я не могу понять страданий, что какой-то даже не самый близкий мужчина не поздравил меня с женским днем просто потому, что я хочу внимание в этот конкретный день в году
Плету интриги
• 10 марта 2023
Ответ дляНайщасливіша
Ммм які уважні, душеньки
Плету интриги
• 10 марта 2023
Ответ дляНа привозе
второй - адекватный мужчина
Ну...це кожній жінці по 2 цукерки десь дісталось...або по 1 взагалі. Ну не дуже адекватний...уявляю як вони там їх розбирали...