Плету интриги• 10 марта 2023

До речі, а вас колеги чоловіки привітали хоча б на словах?

Бо я щойно оце прочилата нижче тему про аб´юз у 17-літніх, де хлопець сказав що йому ніц не подарували. Тепер думаю - а чому це власне нас не привітали навіть на словах колеги чоловіки...раніше вітали..один раз загально, потім хтось від себе виписував ...а на цей рік щось взагалі ніяк і ніхто ніц не написав. (Працюємо віддалено) Якось неприємно(
Результат:
вже голосів: 42
32 (76.19%) Так
10 (23.81%) Ні
На привозе• 10 марта 2023
Ответ дляПлету интриги
Ну...це кожній жінці по 2 цукерки десь дісталось...або по 1 взагалі. Ну не дуже адекватний...уявляю як вони там їх розбирали...
ну все равно, мужчина - не аморфная амеба, уже на какое-то движение способен

автор Плету интриги • 10 марта 2023
Ответ дляОхиИВздохи
А з чим вітати? З тим, що хтось із колег народився з жіночими статевими органами? Мені було не дуже приємно приймати привітання цього року, бо суть цього дня в тому, що я маю такі ж само права як і чоловіки, керую автомобілем, працюю без статевої дискримінації і отримую зп на рівні з чоловіками. А ще в тому, що ніхто мені більше не скаже маячню по типу «жінки то прикраса колективу», або «цвітіть і пахніть», бо я не хочу нічого прикрашати, хочу щоб мене сприймали так само, як і будь-якого колегу-чоловіка. А сидіти чекати привітань або тюльпанчик то повна маячня, що позорить саму суть цього свята і ставить жінок в нижче положення.
Та ви що, і чоловік може цвісти і пахнути і бути окрасою колективу, якщо він один єдиний красунчик на весь офіс, всі інші стрьомні.
автор Плету интриги • 10 марта 2023
Ответ дляОхиИВздохи
Подумайте як виглядає зі сторони це очікування привітань і подарунків: міг би хоч слово сказати, міг би хоть квітку подарувати, я попросила у хлопця колечко/духи/телефон, а він не подарував. Це із тем за останні два дні. І одразу бачу нещасну жінку, що заглядає чоловіку в очі як мале цуценя, з питанням коли ж там буде хоч якийсь подарунок, бо цілий рік їй нічого не дарували, а тут хоть квітку дай.
Не перебільшуйте, ніхто не заглядає нікуди. А правила етикету є, окрім того нормальні люди не змушують нічого чекати і просити. Це все одно що на власний день народження жінка буде сидіти і думати - чи поздоровлять мене чи ні...чи маю право я взагалі в цей важливий для мене день очікувати на якусь збільшену увагу в мою сторону чи ні...авжеж, відсвяткую сама ...запалю собі свічку в кекс і фужер шампанського махну і хватить з мене. А то ще не дай Боже подумають що я тут всіх запрошую святкувати зі мною тому що подарунків за всі гроші світу чекаю від них. Таке пишете...фу.
автор Плету интриги • 10 марта 2023
Ответ дляОхиИВздохи
Я росла в изобилии подарков от папы и муж балует, просто вот недавно что-то переключилось и поменялось во мне касательно «вынужденных» подарков
Цікаво. Винуждєні подарунки це в конверті під стіл налоговій. А тато і чоловік дарують бо їм хочеться зробити приємне, бо вони вас люблять. І особливі ось такі святкові дні повинні бути ..бо буде зовсім сумно жити якщо кожен день буде сіра буденність і нічогісінько особливого.
Хата на мати• 10 марта 2023
Ответ дляОхиИВздохи
Не жду, мы не привязываемся к праздникам для покупки чего-то. В прошлом году меня накрывало из-за предчувствия войны, попросила вообще не отмечать 14 февраля, в этом году тоже настроения не было, но муж подарил дорогой подарок, хотя просила ничего особенного не дарить. Раньше сильно ждала подарки, когда не могла что-то сама себе купить, но очень хотелось. Сейчас без разницы
Я тоже не жду подарки я тоже могу сама себе их купить однако я считаю странно выглядит то что мужчины не поздравили с праздником по какому-то принципу по чьему-то решению