Бусурманша• 10 марта 2023
Планировка, нормально?
Нормальная планировка? Или так уже не модно? Это считается маленьким домом?
Бусурманша
• 10 марта 2023
Ответ дляЗлюка-закусюка
та ну, шафа у вітальні, таке шось, тобто аби вам взяти труси чи штани - то треба йти у вітальню? шафа має бути у кожного в кімнаті + типу гардеробу - де зберігаються несезонні речі/взуття
Не сезонные вещи в кладовой , те , что сейчас носим - а маленьком шкафу, у нас мало одежды , точнее - достаточно лично для нас
Бусурманша
• 10 марта 2023
Ответ дляЗлюка-закусюка
автор, роздільні санвузли - то просто мастхев, бо поки один миється інші вже обкакались..ну це ж класика, чи заходити митись після когось хто тільки покакав..ну такє собі задоволення, та і насправді при правильному плануванні не так й багато треба для роздільних санувзлів
не пожалійте 100-200 баксів та замовте хоч тех-проект, вам там все врахують по ергономіці як воно має бути
Нам в квартире сейчас нормально ) ванная+ туалет , для нас этот момент не критичен
Бусурманша
• 10 марта 2023
Ответ дляАпофиозная
Квартира и дом это разные вещи. В доме вы в туалет еще и из улицы будете ходить.
На улице есть туалет )
Злюка-закусюка• 10 марта 2023
Ответ дляБусурманша
Девочки ) вы в квартирах жили вообще ) да , о ужас есть проходная комната через которую все ходят в туалет )
звісно жили і зараз живемо і займались плануванням квартири під себе квартири з ’нюансами’ по несучим колонам всередині, тому плануванню було приділено багато уваги, бо це основний! етап в ремонті, назад не повернеш, або повернеш за купу грошей, тому все продумували до дрібниць і ділимось з вами цим досвідом
Наша взяла• 10 марта 2023
Ответ дляБусурманша
Спасибо 🌷 подумаю )
Можливо так буде краще?
Тільки з вітальнею продумати по розмірам де що буде- телевізор, диван, стіл.
Злюка-закусюка• 10 марта 2023
Ответ дляБусурманша
автор, у бас був досвід користування санвузлом розділеним чи ні?
Бусурманша
• 10 марта 2023
Ответ дляНаша взяла
Можливо так буде краще?
Спасибо) не знаю насколько комфортно, когда кухня и гостиная совмещена ) все таки запахи от зажарки ...))
Бусурманша
• 10 марта 2023
Ответ дляЗлюка-закусюка
Да, у бабушки в доме , это не принципиальный вопрос для нас
Наша взяла• 10 марта 2023
Ответ дляБусурманша
В мене зараз так. Раніше теж була противником, змінила думку) Якщо велика площа кімнати і хороша витяжка, нічого не відчувається. Тим більше ви самі пишете, що сім´я багато часу проводить на кухні. Так буде більше місця - телевізор, диван, холодильник- все поряд)
Бусурманша
• 10 марта 2023
Ответ дляНаша взяла
Елку вы тоже там ставите ?)
Творю чудеса• 10 марта 2023
Ответ дляБусурманша
Вы когда-нибудь жили в квартирах ?))) Там вообще есть кухни по 6 метров )
Планування погане для сім´ї. Не зрівнюйте приміщення в квартирі і в будинку, це зовсім різні відчуття простору. В мене була трьошка загальною площею 47 кв.м, дитяча 7,5кв.м і спальня 9 кв.м. і є маленький будиночок 60 кв.м, тому послухайте, будь ласка.
Моя думка, що по перше я б об´єднала зону однієї спальні з кухнею. Якщо Ви час проводите більше в кухні, то об´єднана зона кухні з вітальнею 20-22 кв.м буде комфортно, а на місті вітальні зробити дитячу і якось відділити прохідну зону. Кладову треба збільшити. Взагалі не треба робити вузькі приміщення. Більш толкові в плануванні приміщення, наближені до квадрату. Санвузол я би переділила на 2, щоб мати змогу 2 унітази поставити. І Вам дуже слушно пишуть про душову. Можливо буде собака, то її помити зразу в душовій можна. Це ж будинок)). Вхід в туалет з вітальні зовсім не годиться.
Наша взяла• 10 марта 2023
Ответ дляБусурманша
Елку вы тоже там ставите ?)
Так, між вікном і диваном)
В мене трішки інше планування, у вас дверей більше, тому треба продумати з розмірами.
Бусурманша
• 10 марта 2023
Ответ дляТворю чудеса
Спасибо 🌷😊
КтоЕслиНеЯ• 10 марта 2023
Ответ дляБусурманша
Елку вы тоже там ставите ?)
Конечно. И елку. Как елка может мешать
КтоЕслиНеЯ• 10 марта 2023
Ответ дляparele
Кладовка не пригодна к использованию.
Спальни слишком маленькие.
Где планируете хранить одежду?
Спальни слишком маленькие.
Где планируете хранить одежду?
В зале
Ермолайчик• 10 марта 2023
Вітальня - 6 дверей? Навіщо 27 м вітальня. Зробіть 40 м кухню-вітальню. А замість вітальні коридор 12 м. У вас 2 окремі кімнати, маленька кухня і 2 коридори. Ну таке. Якщо це тілько проект будинку - не годиться як на мене. Також диву в будинку.
Принцепесочка• 10 марта 2023
Ответ дляБусурманша
Не такая уж и ужасная, даже тут некоторые поддержали ) возможно прислушаюсь к комментарию, что нужно немного увеличить спальни ща счёт гостиной - хороший совет
Вы построите сарай, а не дом, это ненормальная планировка, для жизни не пригодна.
Ермолайчик• 10 марта 2023
Ответ дляНаша взяла
Дуже комфортно! Нормальна витяжка і все супер! Вся сім’я разом, все одно на кухні всі товчуться. Кому хочеться спокою - у спальню.
Автор, я сейчас сама перепланировкой дома занимаюсь, советую загнать это все в 5D planner, там и мебель можно расставить, и в целом понимать масштабы бедствия))
Правда, полная версия платная, но даже бесплатная позволяет прикинуть, что и где встанет, и посмотреть в 3D формате.
Пи Пи Пилюля• 10 марта 2023
Ответ дляКтоЕслиНеЯ
Если спальня 7—8 квм то двухспальная кровать и шкаф не влезут.
У нас сейчас спальня 10 квм и кровать 180*200 не влезла.
Только 160*200 поставили и шкаф глубиной всего 35 см
У моих детей комнаты по 9 м были.Это кровать 90 ,рабочее место,шкаф.И то потрудиться пришлось чтоб не похоже на кладовку было
Пи Пи Пилюля• 10 марта 2023
Ответ дляНаша взяла
Можливо так буде краще?
Так лучше
Злюка-закусюка• 10 марта 2023
Ответ дляБусурманша
я б переглянула це, тим паче доросла дитина вже, ну рілі, два санвузла - один з ванною інший з душем, ви ж для себе плануєте а не під оренду- де типу пофігу
Бусурманша
• 10 марта 2023
Ответ дляЗлюка-закусюка
Вы поймите, что два санузла - дорого , лишняя квадратура . Не у всех есть деньги на это . Это обычный сельский домик, который будет лепиться своими силами
Злюка-закусюка• 10 марта 2023
Ответ дляБусурманша
прорахуйте, можна зробити економ варіант - не ставити дорогущу кабіну - а плитка зі шторкою, насправді там не така велика різниця по вартості, бо поки у вас на даному етапі - це фраза ’дорого’ не огрунтована, дорого на скільки? на 2 тис чи 20 тис
з досвіду - планувати максимально круто на першому етапі (це я про два сан узли), а після прорахунку - вже викидувати та шукати варіанти заміни
ергономіка - це знову ж таки вам нагадаю про важливість, вона не просто так придумана - це про планування вашого будинку в цілому, на малюнку у вас не в попад все якось
ЖивунаБагамах• 10 марта 2023
Автор, а чому будинок не прямокутний, а з отим апендиксом де коридор і котельня? Виглядає дійсно як сільський будинок моєї бабусі-ніби був будинок, а потім до нього щось добудували
КтоЕслиНеЯ• 10 марта 2023
Ответ дляПи Пи Пилюля
У моих по 8квм. Но у сына квадратная - ок, нормально.
А у дочки прямоугольная - выглядит реально как вагон
Бусурманша
• 10 марта 2023
Ответ дляЖивунаБагамах
От того аппендикса будет идти беседка , чтоб можно было консервацию летом там делать )))