Бусурманша• 10 марта 2023

Планировка, нормально?

Нормальная планировка? Или так уже не модно? Это считается маленьким домом?
автор Бусурманша • 10 марта 2023
Ответ дляБасина
Чи щось таке
Котельная должна быть отдельно , там будет стоять твердотопливный котел - это дрова, пыль , запах ...
Наша взяла• 10 марта 2023
Ответ дляБасина
Чи щось таке
Так теж непогано. В моєму баченні все впирається в котельню. Якщо автор планує твердопаливний котел, то має бути окреме приміщення під котельню. А так, дійсно об´єднати з кладовою було б зручно.
автор Бусурманша • 10 марта 2023
Ответ дляНаша взяла
Может так? Если совместить кухню с гостиной и вход в ванную и кладовку через коридор
Басина• 10 марта 2023
Ответ дляБусурманша
Можна зробити трохи більшу прихожу і розділити котельню і кладовку...
автор Бусурманша • 10 марта 2023
Ответ дляБасина
Рассмотрю этот вариант )
Басина• 10 марта 2023
Ответ дляБусурманша
На сім´ю все ж краще 2 с/в. І нащо вам коридор 9кв.м? Вхід в с/в через брудну зону - так собі ідея...
автор Бусурманша • 10 марта 2023
Ответ дляБасина
Вы поймите , дочка взрослая уже, а для нас с мужем реально не нужен отдельный туалет, вот правда
Басина• 10 марта 2023
Ответ дляБусурманша
Ну, можна не робити 2 повноцінних. Зробити один з ванною чи душем, унітазом, умивальником, а інший - менший з унітазом, маленьким умивальником, гіг.душем і колоною з пралкою/сушилкою. От нас теж троє і одного унітаза часом мало)))
Наша взяла• 10 марта 2023
Ответ дляБусурманша
Прохідний туалет так собі варіант.
Я тут ще один варіант прикинула. В кожній з кімнат буде гардероб - можете зробити шкафи- купе великі і тоді кладовка вам по суті потрібна буде тільки для консервації+ внизу мішки мука цукор.
Якщо хочете один санвузол, то краще вхід з коридору. Це ж будинок, Ви будете з двору щось мити, набирати воду. Тоді у вітальню не буде нестись бруд. І відповідно буде менше дверей в житловій кімнаті- буде стіна для телевізора.
автор Бусурманша • 10 марта 2023
Ответ дляНаша взяла
Прохідний туалет так собі варіант.
Мне нравится ) да, я тоже в первую очередь думаю о том, что мне через весь дом тащить собаку с грязными лапами в ванную )))и после огорода тоже грязной , в пыли , идти через весь дом
Наша взяла• 10 марта 2023
Ответ дляБусурманша
Кладовку теж можна в коридорі зробити шкафом в ніші, буде дешевше чим ставити двері. А зправа від дверей можна поставити прихожу- тоді бруд не буде розноситись.
Басина• 10 марта 2023
Ответ дляБусурманша
1см=1м
Творю чудеса• 10 марта 2023
Ответ дляБусурманша
Тобто Ви вважаєте що донька не буде приїзджати до вас зі своїм чоловіком, своїми дітьми? Я такого підходу не розумію. До нас у літній час і донька з чоловіком приїзджають, друзі, шашлики, посиденьки, і на ніч залишаються. 2 санвузла в домі це мінімальний комфорт. Ми з чоловіком вже 12 років живемо удвох, зробили собі 2 санвузли з 2 унітазами, ніхто нікого не обмежує. Ну і звісно це зручніше коли є гості. Ви ж будинок будуєте не на рік чи два, треба трошки і перспективу оцінювати.
автор Бусурманша • 10 марта 2023
Ответ дляТворю чудеса
Вы молодцы ) мы гостей в гостиной спать класть будем ))и в туалет пусть в очереди стоят )))
Творю чудеса• 10 марта 2023
Ответ дляБусурманша
Ви теж молодець що винесли проект на порадницю. Я Вам бажаю побудувати будинок своєї мрії і затишку в ньому.