Девочки, рассудите нас. Кому сколько лет. Кто старше? Кто младше? Спасибо🥰
Кашка-маняшка• 11 марта 2023
Ответ дляtolyu
Дякую, трохи старші. Але дякую. Він сказав що я жирна і виглядаю старою. Мені 39, йому 38😀
он тоже не худой, и при этом не рожавший.
Дама с заначкой• 11 марта 2023
Ответ дляSectetlyYours
Я умею глубокий)
Страшно спитати в якому ракурсі.
Сиамская сороконожка• 11 марта 2023
Ответ дляtolyu
Ні, йому 38 і з його характером поїмо не знаю чи жениться) але можу познайомити
Він часом не Овен?
Вірші на замовлення• 11 марта 2023
Брат молодший, обоєє симпатичні, але видно, що він грубіший і різкіший) йому б трохи толерантності до жінок не завадило, а до сестрички любові та ніжності))
SectetlyYours• 11 марта 2023
Ответ дляtolyu
Він такий противний, живе у Варшаві. Можу познайомити. Можемвін заспокоїться і від мене відстане зі своїми порадами 😂😂😂
Wspaniale
Juz dobrze mowi po Polsku?
SectetlyYours• 11 марта 2023
Ответ дляВірші на замовлення
І не тільки до жінок
Примарочка• 11 марта 2023
Брат выглядит моложе. Хотя мне кажется, что это ваш муж))
А куда вы пропали? 100 лет вас здесь не видела.
Ответ дляВірші на замовлення
От і я йому про це. А він хто тобі правду скаже як не я. Подивися в дзеркало. От гівно мале 😫
Дама с заначкой• 11 марта 2023
Ответ дляtolyu
Тільки спитайте його відразу чи він педик?
Щоб сурпризів не було.
Примарочка• 11 марта 2023
Ответ дляtolyu
Вот гавнюк!
Манка Я• 11 марта 2023
Ответ дляtolyu
Він там більше 15 років і там у нього все прекрасно. Ну сім’ї немає правда, але все остальне прекрасно.
Ну,подруга там есть
Раздражевская• 11 марта 2023
Ответ дляtolyu
Та он же тоже не худой))
SectetlyYours• 11 марта 2023
Ответ дляtolyu
Скажіть йому що як я там буду то запрошу в сауну Heaven
Примарочка• 11 марта 2023
Ответ дляМаю сечі
Женщина старше лет на 5 минимум. Нависшее веко, лапы вокруг глаз. У него нету такого, хотя у мужчин кожа плотнее, но всё-равно он явно младше.
Не у всех мужчин кожа плотнее. Мой муж на год меня старше, а уже давно как шарпей выглядит. Вот только после 50-ти я его немного стала догонять.
Дона Ко Ко• 11 марта 2023
Ответ дляtolyu
тю
вы хорошо выглядите
вам 34, ему 30 если сходу
на 39 не выглядите
вы хорошо выглядите
вам 34, ему 30 если сходу
на 39 не выглядите
Манка Я• 11 марта 2023
Ответ дляtolyu
😂😂😂😂. Ну якщо він не жонатий зараз це не означає що він педик 😂😂😂
Вы не поняли,тут на сайте молодой парень вашего брата на свидание прегласил. Парень тот ,что предложил вашему брату глубокий...
Ленивица-красавица• 11 марта 2023
Ответ дляtolyu
Вы много пропустили. Не знакомьте брата с ним. Он нетрадиционной ориентации. Хотя как хотите. Может быть брату как раз зайдёт эта тема.
Дама с заначкой• 11 марта 2023
Ответ дляtolyu
Ну звичайно не означає. Але є ви пропонуєте його познайомити з мужиком вище. То я й кажу уточніть чи не проти буде, бо може вийти конфуз.