tolyu• 11 марта 2023

Девочки, спорю с братом. Кто на сколько выглядит?

Девочки, рассудите нас. Кому сколько лет. Кто старше? Кто младше? Спасибо🥰
автор tolyu • 11 марта 2023
Ответ дляЛенивица-красавица
По сути темы. Я не вижу большой разницы между вами. Вы незначительно старше, +/- на пару лет. Как оказалось, это так и есть.
Дякую так і є
Вірші на замовлення• 11 марта 2023
Ответ дляtolyu
От і я йому про це. А він хто тобі правду скаже як не я. Подивися в дзеркало. От гівно мале 😫
Це точно) гівно мале)) скажіть, що йому треба більше заробляти і менше непрошених порад роздавати)))
Электричка• 11 марта 2023
Ответ дляtolyu
А скільки мені кг?
Не знаю. Но лицо у вас полное . И видно , что лишний вес. Если похудеть, привести себя в порядок, то и будете выглядеть ровесницей брата.
автор tolyu • 11 марта 2023
Ответ дляВірші на замовлення
Ну з грошима у нього все прекрасно, а от щодо порад то я йому так і казала сьогодні🤬
Дама с заначкой• 11 марта 2023
Ответ дляtolyu
Та то я шуткую
Я зрозуміла. Ви своєю темою довели мене до сліз. Так хочу побачити двоюрідного брата. Не бачила вже 15 років. І навряд побачу колись вже.
Щедрик• 11 марта 2023
Ответ дляtolyu
Дякую, трохи старші. Але дякую. Він сказав що я жирна і виглядаю старою. Мені 39, йому 38😀
єти младшие братья, такие как.шки))
автор tolyu • 11 марта 2023
Ответ дляЭлектричка
Так скільки мені скинути? Зріст 179, вага 81. Я не маю лишньої ваги і я себе супер комфортно відчуваю. Спорт 4-5 разів на тиждень+пілон+басейн.
автор tolyu • 11 марта 2023
Ответ дляЩедрик
єти младшие братья, такие как.шки))
Це точно.
Дама с заначкой• 11 марта 2023
Ответ дляtolyu
Все у вас нормально. Нічого вам не треба скидати. Гарна жінка.
Пацан к успеху шел• 11 марта 2023
Ответ дляtolyu
я зразу подумала, що він молодший, але це не тому, що він візуально реально молодший, а через погляд. У Вас погляд більш старший, а в нього такий більш безтурботний.

А з приводу того, що він каже, що ви жирна, то скажіть йому, шо я сказала-шо чия б корова мичала)
SectetlyYours• 11 марта 2023
Ответ дляРаздражевская
Та задолбали эти голубые устрицы
Го-лу-бая Луна
Голуба-а-а-а-я
Молчунья• 11 марта 2023
Оба хорошо выглядите, я думала ему 32, а вам 35. А если вас немножко похудеть, то еще лучше будет.
Пацан к успеху шел• 11 марта 2023
Ответ дляБезлім на все
Мама и сын?
бабушка і внук блін
Раздражевская• 11 марта 2023
Ответ дляSectetlyYours
Го-лу-бая Луна
Голуба-а-а-а-я
Маааааленькая странаааааа!
Вы ж спросили, Боря за кого? А то ж русские ноты
Пухнасті штани• 11 марта 2023
Ответ дляtolyu
Ні, йому 38 і з його характером поїмо не знаю чи жениться) але можу познайомити
Та ну, нафиг такое счастье
автор tolyu • 11 марта 2023
Ответ дляДама с заначкой
Дякую
автор tolyu • 11 марта 2023
Ответ дляПацан к успеху шел

🥰🥰🥰🥰дякую
Боюсь признаться• 11 марта 2023
А як його знайти в інстаграмі?
автор tolyu • 12 марта 2023
Ответ дляБоюсь признаться
А як його знайти в інстаграмі?
Ви ж мене видадите потім) а він знову почне дражнити жирною коровою 😂😂😂
SectetlyYours• 12 марта 2023
Ответ дляРаздражевская
Маааааленькая странаааааа!
Он играл эту маленькую страну возле большого плаката с изображением войны...мужик в метро и транслировал эту запроданку порывай на всех прохожих
Боюсь признаться• 12 марта 2023
Ответ дляtolyu
Та нє,ми потихеньку. Бочком і по одній
Фигура мечты• 12 марта 2023
Ответ дляtolyu
Так посварилася з братом що довелося паролі він кідстафа згадати 😂😂😂😂
Я вас представляла рыжей или типажа вашего брата)
Примарочка• 12 марта 2023
Ответ дляБоюсь признаться
А як його знайти в інстаграмі?
Вам серьезно нравится такой типаж?
автор tolyu • 12 марта 2023
Ответ дляФигура мечты
Слава богу я на нього не схожа 😂
автор tolyu • 12 марта 2023
Ответ дляБоюсь признаться
Та нє,ми потихеньку. Бочком і по одній
Пишіть в особисті як надумаєте) ткт не ризикну скидати )
Примарочка• 12 марта 2023
Ответ дляФигура мечты
Автор здесь давно кидала ссылку на свой профиль в соцсетях.
автор tolyu • 12 марта 2023
Ответ дляПростоваля
Омг. Ви зараз живете в Катовіце?
У мене сестра живе в Катовіце а інша в Щецині
Бабуся мороз• 12 марта 2023
Сначала подумала, что брат старше. Потом решила, что , наверное, девушка. Может вы двойняшки?
автор tolyu • 12 марта 2023
Ответ дляПримарочка
Я такого не пам’ятаю)
автор tolyu • 12 марта 2023
Ответ дляБабуся мороз
Брату 38, мені 39