Девочки, рассудите нас. Кому сколько лет. Кто старше? Кто младше? Спасибо🥰
Дама с заначкой• 11 марта 2023
Ответ дляtolyu
Ой Блін, я нічого проти не маю людей з нетрадиційною орієнтацією, але брату точно не зайдьот😜
Ну я ж в курсі, що не зайдьот, тому і попереджаю)))
Млинці зі смайликом• 11 марта 2023
Ответ дляtolyu
Дякую, трохи старші. Але дякую. Він сказав що я жирна і виглядаю старою. Мені 39, йому 38😀
)))
Погодки)) супер!
Раздражевская• 11 марта 2023
Ответ дляSectetlyYours
Скажіть йому що як я там буду то запрошу в сауну Heaven
Та задолбали эти голубые устрицы
Примарочка• 11 марта 2023
Ответ дляtolyu
Він такий противний, живе у Варшаві. Можу познайомити. Можемвін заспокоїться і від мене відстане зі своїми порадами 😂😂😂
Дама с заначкой• 11 марта 2023
Ответ дляtolyu
То я просто неправильно зрозуміла. Дякую що вберегли)
Ну вам в голову не могло прийти, що то не жінка. Давно не були тут)))
Примарочка• 11 марта 2023
Ответ дляДама с заначкой
Тільки спитайте його відразу чи він педик?
Щоб сурпризів не було.
Вы хотели сказать ’гомик’?))
Дама с заначкой• 11 марта 2023
Ответ дляtolyu
Мені 39, а тому гімну малому 38😅
Ну не таке в мале.
ТигрЛьвович• 11 марта 2023
Ответ дляtolyu
И я в Варшаве
Млинці зі смайликом• 11 марта 2023
Ответ дляtolyu
Мені 39, а тому гімну малому 38😅
Вже побачила. Ви, мабуть, дуже близькі?
Ужгород• 11 марта 2023
Не секрет, что лишний вес старит женщину. Она выглядит на 43-45 лет из-за веса -полного овала лица и глубоких морщин в районе глаз. Брат прав по сути. Он выглядит на 35-38, у него нерасполагающая ко знакомству внешность. Видно, что резкий и самовлюбленный и будет тиранить свою подружку, кому нужно такое счастье?!

Примарочка• 11 марта 2023
Ответ дляtolyu
Брат так вибісив, що мусила згадати пароль сюди і я вже знову тут 🥰
И у вас не было ломки без Советчицы? Раньше ведь часто зависали))
SectetlyYours• 11 марта 2023
Ответ дляtolyu
Почему точно? Скажите брату так:
Zeby zycie mialo smaczek
Raz dziewczynka , raz chlolaczek
Zeby zycie mialo smaczek
Raz dziewczynka , raz chlolaczek
Электричка• 11 марта 2023
Ответ дляtolyu
Так брат и выглядит лет на 5 - 7 младше вас. И да, лишний вес у вас очень заметен.
Примарочка• 11 марта 2023
Ответ дляtolyu
Ні, я маю ( мала) купу справ. У мене справді до цього всього що твориться зараз у нас в Украіні - було прекрасне життя.
У всех у нас была жизнь лучше, чем сейчас
Ленивица-красавица• 11 марта 2023
По сути темы. Я не вижу большой разницы между вами. Вы незначительно старше, +/- на пару лет. Как оказалось, это так и есть.