Відповім на одне питання. Від вас - ім"я
Даю справку• 12 марта 2023
Ответ дляДа Щас же
Нікого не судили якщо Ви про це. Дружині спочатку сказали, що вчинив це сам, мовляв, самогубство. Потім - що справу закрили як нещасний випадок. Рух? Загинув під поїздом
Скажите его имя
Хи хи, ну ну• 12 марта 2023
Ответ дляyour style
пані Олександра, скажу так: поки війна, карти кажуть - ні. Тільки після війни - то так. Будете з грошима, працювати будете вдома
Дуже дякую за відповідь, бо я ще на стадії ’куди бігти, за що хапатися, з чого починати’.
вАлнуюся сильнА• 12 марта 2023
Наталія. Чи буде любовне продовження відносин з задуманим чоловіком?
Я Вас не боюся• 12 марта 2023
сколько необразованных, легковнушаемых женщин)
вы и вправду думаете, что кто-то там, что-то там может вам рассказать про вашу жизнь?) тем более, будущую?)
все это глупости, на самом деле.
Есть просто жизнь. Есть начало-есть конец. Все мы смертны. И ’после’ нет ничего, вообще ничего.......
И да, никто не знает, что будет.
Автор, зачем вы занимаетесь этим?
Время этих глупостей прошло.
Умных людей становится все больше и больше благодаря инету.
все это глупости, на самом деле.
И да, никто не знает, что будет.
Автор, зачем вы занимаетесь этим?
Время этих глупостей прошло.
В моїй хаті моя правда• 12 марта 2023
Ответ дляyour style
ні. Багато він неприємностей зробив
Дякую Вам.
А, скажіть будь ласка ви робите повний розклад?
Треба розібратися з ситуацією.
сЛАдКОежКА• 12 марта 2023
Есть ли сейчас в моем окружении мужчина, с которым я построю свое будущее? Юля.
Будьте так ласкаві• 12 марта 2023
Светлана , вернётся ли муж Александр с войны? Можно и горькую правду , нет сил
Ответ дляЯ Вас не боюся
все это глупости, на самом деле.
И да, никто не знает, что будет.
Автор, зачем вы занимаетесь этим?
Время этих глупостей прошло.
все это глупости, на самом деле.
И да, никто не знает, что будет.
Автор, зачем вы занимаетесь этим?
Время этих глупостей прошло.
Чому ви так кажете, що всі люди неосвічені?:) Завжди , поки існує людство, - люди будуть прагнути заглянути в майбутнє.
Ответ дляПишущаяся
Дякую за відповідь. Всього доброго)
будь ласка:) Бажаю здоров’я!
Ответ дляДа Щас же
я й мала на увазі, що судове впровадження було відкрито.
Ответ дляХи хи, ну ну
Будь ласка:) Бажаю здоров’я вам!