Відповім на одне питання. Від вас - ім"я
Ответ дляВишня на торті
Тетяна 34 чи будуть відносини з Вадимом 30
це будуть легкі відносини, ніхто нічого не буде нікому винен
Ответ дляХи хи, ну ну
Олександра, чи буде в мене цікава та гарно оплачувана робота? Або як краще задати питання, хочу фінансової незалежності
Дякую дуже.
пані Олександра, скажу так: поки війна, карти кажуть - ні. Тільки після війни - то так. Будете з грошима, працювати будете вдома
Ответ дляНе худа ні разу
Будут ли новые отношения в ближайшее время? Спасибо)
Юлия
закрита ситуація, поки не бачу
Ответ дляс_переулочка
Дякую вам!❤️
будь ласка:) Бажаю здоров’я!
Не гавкаю- но охраняю• 12 марта 2023
Ответ дляyour style
Доброго вечора:) Плани такі є, але не в цьому році
Дякую)))
Ответ дляБез QR коду
Чи дадуть повістку, чи заберуть на війну Олега?
повістку може й дадуть, а от воювати не буде. Буде вдома сидіти
Ответ дляМадамОхмури
Ми переїдемо? Коли?
Оксана, Саша, Аня, Ігор
Дякую
Оксана, Саша, Аня, Ігор
Дякую
так переїдете . В 7 місяці, на 7 тижні- щось те, що з цифрою 7
Ответ дляkoral_k
Чи варто змінювати роботу? Краще триматись за ту що маю, чи є перспектива отримати кращу роботу?
для того , щоб змінити, вам потрібно освоїти нове ремесло.
Ответ дляОченьценная
дякую,та я вже на 9-му місяці😂
буває й таке
дівчатка, дякую всім за запитання. Вибачте, якщо комусь не відповіла. Щось втомилась. Закриваю тему
Без QR коду• 12 марта 2023
Ответ дляyour style
Дякую, я так і думала.
Та легко!• 12 марта 2023
Ответ дляyour style
посмотрите мой вопрос , пожалуйста
Пишущаяся• 12 марта 2023
Ответ дляyour style
добрий вечір:) так, ви будете разом. Але такі відносини важкі, тяжкі, часто сварки. Чоловік сильна , власна людина
Дякую за відповідь. Всього доброго)
Наталья Марганец• 12 марта 2023
Ответ дляyour style
написала. Чоловіку карта випадає, що погіршаться стосунки в колективі після звернення
Дякую ☹️
Да Щас же• 12 марта 2023
Ответ дляyour style
Суд був , - карти показують, вбивства не бачу. Це був якийсь рух?
Нікого не судили якщо Ви про це. Дружині спочатку сказали, що вчинив це сам, мовляв, самогубство. Потім - що справу закрили як нещасний випадок. Рух? Загинув під поїздом
Кудряшка Сью• 12 марта 2023
Есть ли будущее с ним?
Может, просто перевернуть страницу?
Катя/Алексей
Может, просто перевернуть страницу?
Катя/Алексей