Между Украиной и США растут закулисные разногласия – Politico
Вашингтон и Киев по-разному смотрят на то, чем должна закончиться война.
Сестры Гримм• 12 марта 2023
Ответ дляLudaSHS
Сегодня еще один красавец бобардировщик летал с израильскими в Азии
Тоже намекал
красивое...
Що ж все ж таки переможе в Китая: здоровий глузд чи нездоровий?
Сестры Гримм• 12 марта 2023
Ответ дляLudaSHS
Пишут
Лукашенко для раши ничего не выторговал. Пока все ок
Поки- так.
(Дай боже щоб воно і надалі було ок)
Апельсишка• 12 марта 2023
Ответ дляLusapasika
Не матюкайтесь,на ЯПі дійсно і на форумах мобілізації на болотах панічні настрої-повісток бояться,на війну пару ботів пискнуло,то їм роти закрили.А до виборів,так,моя думка на 99 відсотків восени 2023 кінець.
Да вот же в чем вопрос-какой тот конец,если проскакивать такие мысли у них стали всё чаще и чаще.Вы думаете,дадут нам всё возвратить?Тогда банальный вопрос-а до этого времени чего не дали,для чего столько жизней отдали наши бойцы?А эти и дальше смотрят и думают,дадим-не дадим...Ох...
Сестры Гримм• 12 марта 2023
Ответ дляStar39
Пишут, Лукашенко прилетел в Иран. Завтра-послезавтра переговоры
ага,читаю зараз. Предполагается, что главной темой переговоров в Тегеране станет ’развитие взаимодействия во всем спектре двусторонних отношений с акцентом на торгово-экономическое сотрудничество’.
Туреччина несподівано вирішила взяти участь в антиросійських санкціях і неофіційно заблокувала транзит запрещьонки для рашки через свою територію. У лаптів вже істерика, бо митна система Туреччини блокує оформлення транзиту до них санкційних вантажів «за схемами паралельного імпорту», іншими словами – пижжених.
Ответ дляStar39
Иран хочет Су самолеты и помощь в ядерке.
Но Иран будут давить Израиль и Сша, Остин там уже вот был.
Рашка высунувши языка за плечи - ищет союзника и донора. Это, как бы косвенная позитивная новость. Нет раше чем воевать. Не ну 100000 чел мяса можно. Но чем.
Они вот как Патриот искали , даже 6 кинжалов пустили ( 40 было всего). Все рыскали, есть у нас уже Патриот или нет.
Swarovski йдуть з росії. Залишилося спалити всі склади із декоративним пір’ям і Філіп Кіркоров закінчить життя самогубством
Ответ дляLusapasika
Потому что считается те, кто выйдет с раши не будут платить потом репарации.
После 2 мировой войны на фирмы, что сотрудничали с Германией наложили эти млн репараций. Так было с Ньюго босс и Форд
Они много потеряли, что не оставили рынок Германии.
Kitty-77aa• 12 марта 2023
Ответ дляАжурная мышь
100%. Раша полгода не может взять Бахмут, а для нее важно хоть что-то взять. А грызня какая между пригожиным и шойгу с герасимовым идёт.
Пригодин вообще как с дурки сбежал
Мне он шизофреник
Подивіться,що таракан видумав
На беларусско-украинской границе появились пропагандистские билборды.
Один из билбордов гласит: «Мы поможем Украине найти настоящих оккупантов», на которых в увеличительном стекле изображен американский флаг.
Такие билборды выставили с беларусской стороны в сторону украинской границы.А наші хлопці глузують з білоруських погранців як можуть
На беларусско-украинской границе появились пропагандистские билборды. Один из билбордов гласит: «Мы поможем Украине найти настоящих оккупантов», на которых в увеличительном стекле изображен американский флаг.
Ответ дляLudaSHS
Автор а такое
Bloomberg пишет, что Индия согласилась соблюдать российские санкции, в том числе потолок цен на нефть.
Унижения русни продолжаются, при чём от Индии, которая является очень крупным игроком и покупателем у россиян.
P.S. В 2022 году Индия и Китай были основными покупателями нефти у РФ.
Мене дуже муляє Китай, Іран, Саудівська Аравія... Чи може бути союз на сході/Африці?
Ну вот обзор
’Оцей переклад нагадав мені, чому я не люблю Politico
Стисло: між Україною та США нібито «з´явилися тріщинки», бо:
- Адміністрація Байдена не знає, що робити з війною далі, а вибори наближаються;
- Зеленський не виявляє належної вдячності за вже надану допомогу і намагається «повчати» замість «співпрацювати»;
- Україна занадто чіпляється за Бахмут і витрачає там занадто багато ресурсів, що може зірвати контрнаступ;
- До вибухів на «Північному потоці», хоч і не має відношення безпосередньо уряд України, але ж WSJ заявила, що то була «проукраїнська група»;
- Наміри звільнити Крим «військовим шляхом» можуть стати «червоною лінією для Путіна», що «призведе до ескалації конфлікту».
І все це на основі розмов 🤷♀️🤷♀️🤷♀️з «високопосадовцями та законотворцями, які не мають право публічно говорити про приватні розмови».🤷♀️🤷♀️🤷♀️
Але загальний висновок статті: «перешіптування» щодо майбутньої підтримки з´явилися у Вашингтоні, але «питання не в тому, чи мають українці невдачі, а в тому, як вони реагують і долають їх. Україна подолає, переможе росію і залишиться вільною».! Итог!!!
Ответ дляLudaSHS
Автор а такое
Ви промінчик оптимізму і морально багатьох держите на плаву. Дякую за віру в нашу перемогу і за те, що присаджуєте всепропальщиків

Китаї зухвало відповіли США на заклик не відправляти в росію зброю-мовляв не командуйте.’Американська сторона не має права читати лекції Китаю, і ми ніколи не допустимо, щоб США диктували або навіть чинили тиск на китайсько-російські відносини. Хто закликає до діалогу і миру, а хто роздає ножі й заохочує конфронтацію?’,Офіційний представник міністерства закордонних справ Китаю Ван Веньбінь сказав
У відповідь на це держсекретар США Ентоні Блінкен заявив, що Китай зіткнеться з серйозними наслідками в разі передачі Росії летальної зброї для застосування в Україні. За його словами, це вплине на відносини зі США, які готові до заходів у відповідь.
Ответ дляА_К_М
Політіко жовта преса були завжди. Не розумію, нащо на них реагувати.
Давишо
Тут люблять знайти якусь печальку от ’високопосадовця’ у смі і пужать себе.
остання було с ФТаймс про літаки, що зібрали і як полетять., тут всю ніч пужали народ. Пока не знайшли оригінал. І що то про стратегічну авіацію і її нікто не тяне, вона на аеродромі.
Ответ дляЮлия 0811

Кожен день є новини гарні , і не дуже, але тут чомусь люблять влупитися у негативні. Але, все ж таки, в останній час, все менш реагують на те все.
Тримаймося.
Ответ дляLudaSHS
Тримаймося.
Людо, де ви читаєте Коваленка? Він забанений на ФБ.
Також як думаєте, по що вусатий поїхав до Ірану вперше за 17 років?
ImperoTanya• 12 марта 2023
Ответ дляKitty-77aa
А це Політико чиє воно видання?
Політикою жовта протрампістська бульварщина
Їм аби щось писнути
Ответ дляOlgusya
Тут є.
Хоча с молдовою ’пролетів’.
Я ще автору теми тоді казала, що всіх треба просіювати. Коли вона про придністров´я писала чи ракети на молдову.
Лукашенко їде, бо в Китаї не вийшло, так кажуть.
Хоча с молдовою ’пролетів’.