Начальник Анонимов• 12 марта 2023

Електроплита не гріється! Вся панель управління працює а не гріє. Що робити?

Я на зйомі, треба власнику казати ...боюсь що змусить мене платити із залогового платежу за неї , але я нічого не робила! Саме розігрувала обід, і вона вмить перестала гріти. Я не знаю...може через скачки напруги щось сталось? Я вже кілька разів вмикала і вимикала...а все одно не гріє(((
Україна понад усе!• 12 марта 2023
Може у вас індукція?

Жена брата Админа• 12 марта 2023
З розетки викл и потом вкл
No problems• 12 марта 2023
Что делать...вызывать мастера
Вечно недо...• 12 марта 2023
Вимкніть запобіжник на електрощитку, хвилин на 20. Перезагрузіть її, так би мовити...

Можливо вона просто перегрілася, охолоне та й вмикнеться.

Не переживайте
Електрохарчування• 12 марта 2023
Сенсорная? Там есть кнопка типа защита от детей, может случайно включили.
Вечно недо...• 12 марта 2023
Ответ дляЕлектрохарчування
+
автор Начальник Анонимов • 12 марта 2023
Ответ дляЕлектрохарчування
Ні, її також вже вимикала і вмикала - нічого
Вечно недо...• 12 марта 2023
Ответ дляНачальник Анонимов
Робіть фото, допоможемо гуртом
Ответ дляЖена брата Админа
З розетки викл и потом вкл
Я не знаю де від неї розетка...все заховано, ніяких провідків не видно

Електрохарчування• 12 марта 2023
Ответ дляНачальник Анонимов
Точно включали? Ее придержать надо, чтобы включилась.
Ответ дляВечно недо...
Робіть фото, допоможемо гуртом
Сегодня я не я• 12 марта 2023
Ответ дляНачальник Анонимов
Якщо у вас індукція, то вона не повинна нагріватись
Ответ дляСегодня я не я
Раніше нагрівалась все ок було, я вже майже рік нею користуюсь. І канфорки червоніють коли нагрівається. А зараз ні..
Murzeelka• 12 марта 2023
Ответ дляНачальник Анонимов
У вас- электроплита с керамопокрытием. Прямо сейчас размещайте заявку на кабанчике, уверенна, что это просто предохранитель какой то.
Вечно недо...• 12 марта 2023
Зараз заочно діагностуємо.
Електрохарчування• 12 марта 2023
Ну, у вас же L горит? Плпробуйте одновременно на + и - нажать и придержать