Пописанная парта• 12 марта 2023
Що повісити на балкон від сонця?
Маємо повністю панорамний балкон, влітку від сонця нагрівається як пекло. Потрібно щось повісити, щоб затіняло, але не забирало повністю світло.
Ролети дорого і дуже громіздке виходить, якщо повісити на всі склопакети.
Я подумала пошити якісь штори-занавіски і почепити їх на маленькі карнизики, що кріпляться до віконної рами.
Питання, яку саме світлу тканину можна купити для цього? Звичайний тюль, я так розумію не підійде, і сонце не закриє і вигорить.
Пописанная парта
• 12 марта 2023
Все і одразу• 12 марта 2023
Я живу на морі і ми вішаємо спеціальну зелену сітку. Вона створює густу тінь в залежності від її щільності. Це варіант з області ’дешево і сердито’
Пописанная парта
• 12 марта 2023
Ответ дляВсе і одразу
Теж звернула увагу на неї в епіцентрі, але для ’домашнього’ балкону якось не так підходить.
Коли відпочивали на морі, ще звернула увагу, що на терасі були штори з світлої однотонної тканини, типу простирадла, що ж це за тканина?
мистерЛяпсус• 12 марта 2023
Я мала ці плісе з ікеа, вам довжини не вистачить. Ваш варіант, то мабуть тюль на стельовий карниз. Тюль візьміть максимально з блиском, блискучою стороною до скла. Буде відбивати промені.
Все і одразу• 12 марта 2023
Ответ дляПописанная парта
Про світлу не скажу. А зелена дуже ефективна. Називається ’затіняюча сітка’, якщо вас вона зацікавить.
Стрекоза любви• 12 марта 2023
В нас були ролети із бумами, тільки американський бренд якийсь. Мені все Ок. Коли потрібно було припідняти їх, щоб заходило більше світла, використовували зажими.
ПешитеБесАшипок• 12 марта 2023
В мене на лоджії панорамні вікна і південна сторона. Є тюль, але він ’ні о чем’ коли сонце пече. Повісили ролети з термотканини. Це реальне спасіння, бо сидіти на пеклі неможливо. В мене там кабінет і я там працюю. Реально при закритті ролетами температура знижується. Щось легке особливо картину не змінить. Треба притіняти чим плотнішим. У Єгипті в номерах скрізь де була, висять штори блек аут.
Пописанная парта
• 12 марта 2023
Ответ дляПешитеБесАшипок
От я про це і подумала, бо чіпляла стару тюль тимчасово, вона від сонця ледь не струхла там.
А на морі ще бачила на терасах і балконах штори з світлої тканини, ніби простирадло.
Пописанная парта
• 12 марта 2023
Ответ дляСтрекоза любви
Теж бачила такі на розетці. На довго їх вистачає?
Стрекоза любви• 12 марта 2023
Ответ дляПописанная парта
Вже 3 рік. Але не сфоткаю, бо зараз не вдома.
Пописанная парта
• 12 марта 2023
Ответ длямистерЛяпсус
На алі є довгі. Допомагають від сонця? На довго вистачає?
мистерЛяпсус• 12 марта 2023
Ответ дляПописанная парта
Я собі на кухню брала, норм.
Трохи не подобається, що треба піднімати потім і закріплювати. Ви їх не піднімете до кінця, а це забирає світло :(
Якщо будуть на всю довжину, то не уявляю, як їх потім піднімати?
На сезон. Їх прати не можна.
ПешитеБесАшипок• 12 марта 2023
Ответ дляПописанная парта
Так може спробувати дійсно повісити бавовняну просту тканину? Типу бязі, що для постільної білизни. В турецькій тканині 240см ширина. Наберете скільки Вам потрібно і спробуєте. В мене на дачі верандa зі склом в пол, ми її називаємо акваріумом,то повісила просту тканину, чудово підійшло))
Пописанная парта
• 12 марта 2023
Ответ дляПешитеБесАшипок
Боюсь, що пожовтіє (вигорить). І чи нормальний вигляд буде мати в складках, а не як м´ята ганчірка?
Пописанная парта
• 12 марта 2023
Ответ длямистерЛяпсус
Я собі на кухню брала, норм.
На сезон. Їх прати не можна.
Ааа, це ж ту гармошку треба пальцями збирати
А щоб під самий верх, то на стільчик ставати
мистерЛяпсус• 12 марта 2023
Ответ дляПописанная парта
Так. А ті пластмасові кріплення дуже швидко ламаються.
Не буде тримати всю товщину. :(
Бурундучиха• 12 марта 2023
У нас теж панорамний балкон, замовила пошиття штор, тканину обрала в Контакт текстилі, не тюль, затемняє, але світло пробивається.
ПешитеБесАшипок• 12 марта 2023
Ответ дляПописанная парта
Важко щось радити, коли не має уяви який інтер´єр. Як варіант повісити тканину першим шаром від вікна. А до кімнати другим шаром тюль, щоб був красивий вигляд. Тобто навпаки як зазвичай вішають тюль ближче до скла. Я тут глянула в яку ціну можна взяти полікотон, то ціна не погана і є нейтральний світлий колір. Можливо можна десь і дешевше купити. Просто я колись одного разу тут купувала тканину, залишився контакт. Не сприйміть за рекламу.
Пописанная парта
• 12 марта 2023
Ответ дляБурундучиха
Ціна за м.п.? Теж не бюджетно виходить
Пописанная парта
• 12 марта 2023
Ответ дляПешитеБесАшипок
В два шари вже буде занадто, в нас звичайний балкон, а не тераса. Вистачить лише тканини. Тим більше зимою нам сонце не заважає.
Дякую, подивлюсь. Думаю полікотон чи ін. із синтетикою має підійти.
Кундалина• 12 марта 2023
Пописанная парта
• 12 марта 2023
Ответ дляКундалина
А если такую пленку?
Читала відгуки, боюсь зіпсувати вікна.
Тому поки розглядаю тканини.
Бурундучиха• 12 марта 2023
Ответ дляПописанная парта
Ціна за м.п.? Теж не бюджетно виходить
Була схожа тканина за 245 , з легким блиском. Мені дешевше, ніж ролети звичайні вийде. І гарніше. Карниз стельовий.
Пописанная парта
• 12 марта 2023
Ответ дляБурундучиха
На сайті є різні ціни, шкода, що у нас в місті нема такого магазину, щоб подивитися.