КокошинЭль• 12 марта 2023

Який жах

Гарне відео , смішне
автор КокошинЭль • 12 марта 2023
Дівчата , а що ніхто не зацінив? Що ті ’українці’ російськомовні маслєніцу святкують, Пушкіна вихваляють , українців лише путіни вбивають , а майдан виноватий то як той лев . Як казав Лесь ПодревлЯнський гамно ти а не самурай. А хто такий Лесь ПодревлЯнський? Зато знаємо лєрмонтова булгакова
Popeye the Sailor• 12 марта 2023
Ответ дляSoulsister
Та можна просто відразу тему знести)
Хочу на автора посмотреть
Kidstaff Bot• 12 марта 2023
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
Vera83• 12 марта 2023
Ответ дляКокошинЭль
Не лише вона тут лапоть з прополощеними мозгами. Або і без них
коли вже в нас буде покарання за розпалювання злоби
автор LJA • 12 марта 2023
Ответ дляPopeye the Sailor
Хочу на автора посмотреть
Прокричи три раза Слава Україні і відкриюсь
sobacura• 12 марта 2023
Ответ длямаска Ілона
Пусть кричит дома, а не в эфир если не может подобрать нормальные слова. У всех крик души, никто не остался в стороне.
Ви і вам подібні, яким какаяразніца, схоже таки залишились осторонь.
Як воювати і ризикувати, так вона нехай воює, а як висловлювати свою думку, то хай кричить вдома! То, на ваш погляд, вона не має права розкрити рота? Бо звідти вилітають фрази, які вас ображають? Ви задрали вже зі своїми ущемлєніями! Не вам правила диктувати своїм руснявим язиком в нашій Україні! Не вам!
Udacha777• 12 марта 2023
Ответ дляКокошинЭль
Пост в інстаграмі нашої захисниці , коханої загиблого Давінчі
То есть, всем русскоязычным защитникам и волонтёрам тоже убираться? А тем кто уже жизнь отдал? Раскопаться и перезахорониться в рашке?
Извините, накипело.
автор LJA • 12 марта 2023
Ответ дляUdacha777
Извините, накипело.
Удалено администрацией...
Vera83• 12 марта 2023
Ответ дляUdacha777
Извините, накипело.
схоже що так, бо якась Галька з Польщі кричить ганьба
natapri• 12 марта 2023
Ответ дляграфиняВишенка
Це слова більшості військових, особливо в твітері, то вони всі в горі і всі хабалки? Одна ви тут, єдина біла і пухнаста?
Мій зять на нулі, з ним хлопці з Дніпра, російськомовні.
Popeye the Sailor• 12 марта 2023
Ответ дляLJA
Удалено администрацией...
А что это вы всем тут тыкаете, ,, уважаемая ,,? Вы лучше по сути ответьте на вопрос
автор LJA • 12 марта 2023
Ответ дляPopeye the Sailor
Три рази ’Слава Україні’ тоді відповім
ВЗРЫВ_МОЗГА• 12 марта 2023
Ответ дляLJA
Модератор это сделал за вас.
Popeye the Sailor• 12 марта 2023
Ответ дляКокошинЭль
Зайдите почитайте, что такое Масниця
Куда будет более полезным, чем разведение срача
автор LJA • 12 марта 2023
Ответ дляnatapri
І що? Вони там на розберуться як їм говорити. І як говорити після повернення. Не факт що російською.
sobacura• 12 марта 2023
Ответ дляUdacha777
Извините, накипело.
А вони так само себе поводять? Як деякі порадниці тут? Напевно ж ні.
Наче нема посилу всім російськомовним переїхати, чи я пропустила?
Просто хочеться, щоб люди, як мінімум задумались чи що. Бо більшість, не хоче нічого змінювати і думати не хоче. І причин не бачить, зв*язку.
nightwoman• 12 марта 2023
Ответ дляБілка в колесі
Вона військова, яка до того ж втратила кохану людину. Тут не до «підбирати слова»
Так пост від квітня 22 року.
автор LJA • 12 марта 2023
Ответ дляsobacura
Напевно одне одному вірші Пушкіна розповідають і обговорюють война и мір. Сорі спецоперація і мір
Udacha777• 12 марта 2023
Ответ дляLJA
Удалено администрацией...
А мы только с похорон, кума с Бахмута привезли.
Тошнит уже от тех, кто собачится из-за того, кто как разговаривает.
автор LJA • 12 марта 2023
Ответ длямаска Ілона
Удалено администрацией...
автор LJA • 12 марта 2023
Ответ дляUdacha777
Собачитесь ви. Можна ж просто адекватно обговорювати а не токсити
nightwoman• 12 марта 2023
Ответ дляКокошинЭль
Ви змішали кони-люди. Ні Леся ні Булгакова не читаю. Не мій стиль.
Мова не є власністю держави. На іспанській порахуйте скільки країн розмовляють.
Культуру мовлення треба розвивати, а не цькувати за інакше ставлення. Військові не за мову та Леся віддають свої життя. Усвідомте же.
автор LJA • 12 марта 2023
Ответ дляPopeye the Sailor
Зайдите почитайте, что такое Масниця
Руснявські традиції жрати бліни з лопат. Тема закрита
nightwoman• 12 марта 2023
Ответ дляLJA
Я кричала і більше, коли після окупації зустрічали зсу в рідному місті.
Але вам
osna• 12 марта 2023
Ответ дляКокошинЭль
И что?
Popeye the Sailor• 12 марта 2023
Ответ дляLJA
Ви мало того, що хамовита, ще й неосвічена. Цікавтеся тим, чого не знаєте, а не знаєте ви багато чого.
Доречі, ви повернулись в Україну ?
автор LJA • 12 марта 2023
Ответ дляnightwoman
Не за мову. Мова це культурна спадщина і інструмент. В українців була і є своя мова. У росіянів своя. От і все.
Але за українську мову москальня вбивала. Чому? Чому вони не погоджуються з тим що українська мова не є власністю України і перевчають українських дітей з окупованих територій.
Мова не є власністю держави? Що ви хочете цим сказати? Яке смислове навантаження в цьому? Це ж абсурд.
автор LJA • 12 марта 2023
Ответ дляnightwoman
Але вам
Удалено администрацией...
автор LJA • 12 марта 2023
Ответ дляPopeye the Sailor
Доречі, ви повернулись в Україну ?
Ніт
Popeye the Sailor• 12 марта 2023
Ответ дляLJA
Ніт
Це на якій мові?
Дитячий садок , прикритий псевдопатріотизмом