КокошинЭль• 12 марта 2023

Який жах

Гарне відео , смішне
marydgayne• 12 марта 2023
Ответ дляIrinaina
Про що тема, хтось може пояснити?
у автора істерика, тому вирішила почати мовносрач
Маленькая Лошадка• 12 марта 2023
Ответ дляКокошинЭль
Дівчата , а що ніхто не зацінив? Що ті ’українці’ російськомовні маслєніцу святкують, Пушкіна вихваляють , українців лише путіни вбивають , а майдан виноватий то як той лев . Як казав Лесь ПодревлЯнський гамно ти а не самурай. А хто такий Лесь ПодревлЯнський? Зато знаємо лєрмонтова булгакова
Подерв´янський
Мэн - п***ць усьому (с)
marina.stk• 12 марта 2023
Ответ дляLJA
Я ж не сказала і не узагальнила ,що всі ось такі лише тому що російською спілкуються. Подруга переїхала з Луганська аж тепер на українську мову перейшла. Патріотка.
Я ж писала про ментальних москалів.
Так по первому скрину как вы определили что это ментальный москаль??? Вы попросту всех узагальнюєте кто общается на русском языке!! И уж очень сильно сомневаюсь, что у вас есть подруга с Луганской области!
автор LJA • 12 марта 2023
Ответ дляmarina.stk
Удалено администрацией...