Собственно вопрос в заголовке
Я планирую вернуться в конце июля....в Польше хорошо, но очень много своих минусов....что вы думаете?
Ответ дляVitalinka1987
Я також живу у великому місті. Наприклад, з останнього - мені потрібен дитячий невролог та офтальмолог. Ні того, ні другого в люксмеді немає (чи то за NFZ, чи то взагалі немає). Там де вони є - мені запропонували термін на кінець року. Приїхала в Київ і за день вирішила всі питання. Прийом 690 грн, а не 300 злотих... для мене в Україні медицина однозначно великий плюс
УЗИ 180 злотых....у нас цены на много дешевле в этом плане ...про стоматолога вообще молчу....ждать талончик с острой болью,это издевательство
olgabaluta• 12 марта 2023
Ответ дляmammyanny
В новусе на днях через заказ юа брала по 45. Какие 80 плюс
Наверное, смотря, какой лук. И в Сильпо, думаю, дороже, чем в Новусе.
Vitalinka1987• 12 марта 2023
Ответ дляMargonails
Ще окрім того.... на прийом треба приїжджати за 20 хвилин... Парковка біля Люкс меду така, що ми просто пропустили прийом, бо я не змогла припаркуватися. Там був шлагбаум і велика черга. В Києві немає таких проблем з паркуванням
Ответ дляscorpy
это не правда, но если вам нравится так думать, то ваше право
Вы серьезно? Я стою на учёте, и я с доктором обсуждала все варианты, что будет делать мед персонал в случае разрыва матки! Ответ: в первую очередь спасают ребенка,пока у него бьётся сердце! Мама это второй план
Irynka-c148• 12 марта 2023
Ответ дляscorpy
так, звичайно! народжували, знаємо))
Ну як ви даєте лікарю на лапу, то вже ваша проблема, а не української медицини.
Ответ дляVitalinka1987
ООО,да,це я так в тц паркуюся і йду пішки,
Ответ дляIrynka-c148
Я тоже платила за плановые кесарева, за то я уверенна что не будет ЧП....а в Польше плати не плати,у них устав, и ни шагу в лево ни шагу в право...
Vitalinka1987• 12 марта 2023
Ответ дляnata.ant
Так( якби обирати довоєнний Київ і велике місто в Польщі, мій вибір - лише Київ, тут плюсів значно більше було. Але зараз невідомо, що буде далі з війною і як на довго це все, тому.... вибір важкий
Vitalinka1987• 12 марта 2023
Ответ дляMargonails
так, все по протоколу
Ответ дляVitalinka1987
до невролога не ходили, офиальмолога один раз 2 тижні чекали, інший майже місяць, але у нас направлення не термінове було, а звичайна перевірка. Якщо напревлення термінове, то все набагато швидше. Побували з дитиною в лікарні, теж все на вищому рівні, дуже вдячна лікарям
Vitalinka1987• 12 марта 2023
Ответ дляscorpy
у нас було направлення до невролога, і вказано що терміново. Чекати було місяців 5, точно не пам´ятаю, але не місяць і не два.
Ответ дляscorpy
Це напевно у вас якесь маленьке містечко,що такі маленькі черги
Ответ дляscorpy
Я не говорю что в Киеве идеально все, у меня ребенка с пневмонией выписали с 7 детской на Печерске....но в плане родов, однозначно Киев
Irynka-c148• 12 марта 2023
Ответ дляMargonails
Це вибір кожного - можна народжувати в Ісіді чи Лелеці, можна по договору в тому ж 5 пологовому, але пологи за місцем реєстрації точно безкоштовні.
Ответ дляIrynka-c148
Да,по скорой, с дежурной бригадой, бесплатно! У меня регистрация Киевская область, рожала в областной, платила так как сама договаривалась именно с тем доктором
Ответ дляavicber
Автор, а выехать дальше не хотите?
У меня подруга в Великобритании родила двойню. Спустя полгода вернулась в Украину к мужу. Выбирала ВБ именно из-за родов
У меня кума 2 КС в Англии, ужас. Говорит утром сделали вечером домой😳. Я в Италии 4 суток после КС в госпитале была. Англия жесть.
Vitalinka1987• 12 марта 2023
Ответ дляscorpy
Для мене справа не лише в тому, скільки чекати термін. Я звикла, що в Києві я записуюся до приватної клініки і йдемо тоді, коли нам зручно, це швидко і головне - доступно! Якщо порівняти Київські зарплати і польські і ціни на приватну медицину в Києві і в Польщі, то в Києві вона значно доступніша. Той прийом що в Києві умовно кажучи 80 злотих, в Польщі буде 250-300, а зарплати... я промовчу
Ответ дляMargonails
Що саме Вас не влаштовує?...
Ви не знали що у Вас уже було 3 КС?!
Контрацепція ні не чули, з ліса вийшли.
Ви не знали що у Вас уже було 3 КС?!
Контрацепція ні не чули, з ліса вийшли.
Ответ дляVitalinka1987
можна пробувати до різних лікарень записуватися, в одній може бути черга рік, в іншій місяць. а ще кожного дня вранці дзвонити в реєстратуру і питати, дуже часто відмовляються від запланованих за пів року візитів і термін можуть запропонувати вам. Так, це не зручно, але дієво, перевірено!
Irynka-c148• 12 марта 2023
Ответ дляMargonails
В мене прописка Київська, 5-й пологовий мій, там усі лікарі гарні.
По вашій ситуації - тільки вдома з лікарем, в якому ви впевнені. 3 кесарево - це не жарти, померти на операційному столі в Польщі - навіть думати про це страшно, а вам зараз нервувати не можна. На більшому терміні збирайтеся і їдьте народжувати в Україну, інших порад тут бути не може.
Ответ дляKatia2009
Що саме Вас не влаштовує?...
Ви не знали що у Вас уже було 3 КС?!
Контрацепція ні не чули, з ліса вийшли.
Ви не знали що у Вас уже було 3 КС?!
Контрацепція ні не чули, з ліса вийшли.
А я писала что залетная беременность? Или я писала что не знала что будет кесарево? Я о том что в Польше в этом плане все иначе!
Ответ дляKatia2009
Що саме Вас не влаштовує?...
Ви не знали що у Вас уже було 3 КС?!
Контрацепція ні не чули, з ліса вийшли.
Ви не знали що у Вас уже було 3 КС?!
Контрацепція ні не чули, з ліса вийшли.
Не устраивает то что на мое здоровье в случае ЧП будет посрать!