Margonails• 12 марта 2023

Кто за границей? Когда планируете домой?

Собственно вопрос в заголовке
Я планирую вернуться в конце июля....в Польше хорошо, но очень много своих минусов....что вы думаете?
Vitalinka1987• 12 марта 2023
Ответ дляWomAnn
Город?
Краків

автор Margonails • 12 марта 2023
Ответ дляRe1ne
У вас уже 4 жизни есть
После войны будет тоже тяжело, и может это тяжело затянуться на год, три ...так что получилось здесь и сейчас,значит так нужно)
Re1ne• 12 марта 2023
Ответ дляMargonails
Нет,я в общем....
Так а ваша? Тема же о вас, и вы передовик производства. Озвучьте годы рождения своих детей
Taniko28• 12 марта 2023
Ответ дляViolya
Недавно вернулись из Румынии
Там очень было хорошо, жили в апартаментах с новым дизайнерским ремонтом, со всей техникой вплоть до посудомойки
Еще получали на питание около 10 тыс грн в месяц ( но с большой задержкой), организовывали гуманитарную помощь одежду, бытовую химию, ваучеры на продукты
Уехали по семейным обстоятельствам, изначально планировали до лета и возвращаться
Пожскажите, в Румынии тех денег хватало или все таки нужно и свои средства иметь.
Re1ne• 12 марта 2023
Ответ дляMargonails
Кому нужно?
автор Margonails • 12 марта 2023
Ответ дляRe1ne
Кому нужно?
Мне и моему мужу)
scorpy• 12 марта 2023
Ответ дляVitalinka1987
Я не оцінюю якість медицини в Польщі, тому що дякувати Богу не так багато нею користувалася. Говорю про себе конкретно і про ситуацію взагалі. Вчора їхала потягом. Чай у потязі в Польщі - 8.5 злотих, в українському потязі - 10 гривень. Звісно, не все чаєм міряється, але це приклад. Я поживши вже рік у Польщі, прийшла до висновку, що якщо в Україні буде мир - Київ для мене набагато вигідніший для життя у багатьох сенсах. В Польщі зараз величезна інфляція, і рівень життя дуже впав
так, інфляція величезна, і це великою мірою плата за допомогу нам((
Vitalinka1987• 12 марта 2023
Ответ дляscorpy
саме так і є, Польща дуже постраждала внаслідок допомоги нам
Mellisa• 12 марта 2023
До окончания войны не собираюсь, а дальше видно будет. Еще не решила.

Re1ne• 12 марта 2023
Ответ дляMargonails
Мне и моему мужу)
Вы же без мужа собираетесь вернуться в Украину, чтобы родить, я правильно поняла?
malinka.ya• 12 марта 2023
Ответ дляRe1ne
Люди , вы нормальные вообще ?
Если человек мечтает о большой семье , то хоть 10 детей , она у вас что-то просит , что вы ее осуждаете ?
Хочет и рожает , вопрос автора был не в этом
scorpy• 12 марта 2023
Ответ дляnata.ant
Я теж з Вроцлава,це ви в якій лікарні окуліста чекали два тижні?
останній раз, коли чекали місяць, були тут Wrocławskie Centrum Zdrowia ’PROVITA’
а взагалі при записі орієнтуюсь по цьому сайту https://terminyleczenia.nfz.gov.pl
тільки що перевірила, до окуліста по звичайному направленню на квітень цілком можливо записатися, по терміновому навіть день в день потрапити можна
malinka.ya• 12 марта 2023
Ответ дляVitalinka1987
Это неправда , их бюджет почти в двое больше , чем был до войны .
Как раз из-за украинцев
Помощь на беженцев давал ЕС , а не лично Польша .
Наши там работаю и платят налоги .
Им только плюс
nata.ant• 12 марта 2023
Ответ дляscorpy
Дякую
malinka.ya• 12 марта 2023
Ответ дляMellisa
Я думала вы давно вернулись , почему передумали ?
dominoha• 12 марта 2023
Ответ дляVitalinka1987
я теж вважаю, що якщо хочеться вже повертатися додому до чоловіка, то зараз вже немає сенсу далі сидіти за кордоном. Якщо це не окуповата територія звісно і не місто, де часті обстріли
Нi,Днiпро
nata.ant• 12 марта 2023
Ответ дляscorpy
А Ви не в курсі,на цьому сайті,терміни співпадають,відповідають дійсності?Бо я на іншому дивилася,то там не відповідають дійсності
scorpy• 12 марта 2023
Ответ дляmalinka.ya
Как раз из-за украинцев
Наши там работаю и платят налоги .
Им только плюс
а можно поконкретніше суму бюджету до війни і після, суму допомоги отриману від єс і суму витрат на допомогу Україні? я вже мовчу про військову допомогу, там чи цифр не знайдете, їх ніхто не афішує. Але якщо вам легше психологічно думати, що економіка Польщі виграла від напливу біженців з України (а це переважна більшість мами з дітьми, пенсіонери, інваліди), то нехай так і буде
vviki• 12 марта 2023
Ответ дляmalinka.ya
Как раз из-за украинцев
Наши там работаю и платят налоги .
Им только плюс
ЄС не дав обіцяні кошти , посилаючись на те що не реформована судова система Польші

Irynka-c148• 12 марта 2023
Ответ дляscorpy
Економіки усіх країн втратили не від напливу біженців, а від війни, зараз в усіх економічна криза, винні в цьому виключно кацапи, не перекладайте з хворої голови на здорову.
vviki• 12 марта 2023
Ответ дляIrynka-c148
Відголоски ковіду та війна / основні причини інфляції
Школярка• 12 марта 2023
Ответ дляMargonails
У меня 3 кесаревых за спиной.... сейчас понимаю что нужно перевязать трубы, в Польше это запрещено....да и наблюдение с такой беременностью здесь не очень...
А в Польщі в якому місті?
dajkiri-irina• 12 марта 2023
Ответ дляMargonails
Дело не в дороже или бесплатно,дело в том что если будет угроза моей жизни,всем на это будет покакать...
Почему вы так думаете?
malinka.ya• 12 марта 2023
Ответ дляscorpy
В гугле все есть
Не в два раза , но больше , чем до войны нашей
Так что да, Польша в плюсе
LJA• 12 марта 2023
Ответ дляMargonails
Я не говорю о плохом отношении, я говорю о том что если будет угроза разрыва матки и тд, то спасают ребенка а не маму....я про это....у нас совершенно другое отношение к такому...
Їдьте до дому. Чи родити сюди. Тим більше якщо хочете труби перевязати. Робити це окремою операцією це дурня. Якщо ви там не заробляєте то на ці гроші тут краще жити, і виїхати зможете якщо відчуєте потребу
malinka.ya• 12 марта 2023
Ответ дляvviki
Даже не смотря на это их экономика выросла в 2022
scorpy• 12 марта 2023
Ответ дляnata.ant
там з запізненням на кілька днів завжди, треба дзвонити і питати. І ще раз повторю свій ’лайфхак’, якщо записалися на термін десь далеко, то дзвоніть вранці до реєстратури і питайте чи не відмовився хтось від візиту, особливо це працює в сезон хвороб. Ми ще заєструвалися до сімейного лікаря до люксмеду по nfz, у них електронна реєстрація дуже зручна, простіше відслідковувати терміни, які звільнилися, не треба дзвонити, просто протягом дня по кілька раз перевіряю
vviki• 12 марта 2023
Ответ дляmalinka.ya
У Польщі завжди йшов приріст ввп - всі роки ! Польща - це європейський Китай
Sinilga• 12 марта 2023
Сделайте вазэктомию мужу, думаю это не запрещено.
dajkiri-irina• 12 марта 2023
Ответ дляVitalinka1987
Инфляция везде в Европе,а Польша страдает из-за не очень толкового руководства,а не помощи украинцам