Улыбчик• 12 марта 2023
Дівчатка хто приймав такі вітаміни,поділіться відгуками,будь ласка
Улыбчик
• 12 марта 2023
Ответ дляГолова колгоспу
обычные витамины
Ну не дуже звичайні за 1200 грн)!
звездная галактика• 12 марта 2023
у меня такие. сестра подарила. пью. зачем - не знаю. но допить надо
Голова колгоспу• 12 марта 2023
Ответ дляУлыбчик
Ну не дуже звичайні за 1200 грн)!
у нас они 13 дол большая банка
Фруты_Буты• 12 марта 2023
Я ставлюся з недовірою до мультивітамінів. Завжди купую окремо те, що мені потрібно, але в нормальному дозуванні і в хорошій формі для засвоєння. Як правило, в таких вітамінах є все по трохи, та нічого конкретного (дуже малі дози). Та ще й не всі вітаміни між собою ’дружать’, але їх засновують в одну пігулку)))
Ашотакоя• 12 марта 2023
Ответ дляГолова колгоспу
у нас они 13 дол большая банка
Та да, только они такие огромные тоже хотела купить не знаю как пить. Автор, отзывы на них очень хорошие!
Улыбчик
• 12 марта 2023
Щиро дякую,братиму ,бо зовсім з сил впала,стрес на стресі(((Виснажена дуже,апатія до всього(((
Файно Замало• 12 марта 2023
Ответ дляУлыбчик
Ну не дуже звичайні за 1200 грн)!
Сколько?))
Перекупщики совсем обалдели
MAmaMartusi• 12 марта 2023
Хороші вітаміни, хороші дозування вітамінів групи В, мені сподобались. Плюс зручно приймати 1 шт в день, а не по декілька.