Закидай меня камнями• 12 марта 2023
Как полюбить работу на заводе в ЕС?
Вот и весь вопрос. Работаю на заводе, собираю детали на автомобили. Работа тяжёлая, на ногах постоянно, оооочень быстро нужно работать руками. Стоит у тех станков и от ритма то даже подумать о чем то нет времени. Просто тошнит от этой работы, но другого выхода нет.
Руда ліса• 12 марта 2023
Ответ дляЗакидай меня камнями
З чого вы взяли це? Ну перестануть, не біда. Отримуючи в середньому 1000$ з арендою вистачає аж бігом і це без єкономії. Тож ну незнаю, мрже якщо їсти омари то нехватить звісно
Так ви ж пишете, що аренда 550, потім ще комунальні. Залишається майже ті 15-20 тис грн, якщо по курсу, які ви вважаєте виживанням. При цьому пишете, що аж бігом цієї суми вистачає у Чехії. Щось у вас з підрахунками.
Добродійка• 12 марта 2023
Ответ дляЗакидай меня камнями
А якщо я вас здивую і скажу що дозволяємо собі все вже з вирахуванням аренди. Меніж не 15 років, звісно що я заздаленідь відкладаю аренду щоб розраховувати.
Ну так, ми тут такі всі наївні і повіримо вам , що на 400-500 євро можна собі дозволити все, що хочеш)
Щедрик ведрик• 12 марта 2023
Ответ дляРуда ліса
Як з такою зарплатою на квартиру назбирати? Це ж скільки років збирати?
На квартиру в Украине за 3 года такой работы, хорошую однушку в пригороде Киева можно взять.
Бабка_в_кедах• 12 марта 2023
Ответ дляБезникаяЯ
Ви ж не в рабстві, міняйте роботу, або додому. В чому суть питання, доросла людина каже що важко, ну важко, нам знаєте тут теж не легко під ракетами і ховати кожен день героїв.
Ну и можно подумать, что у нас на заводах по-другому. Мне кажется, точно так же. А так да, Харьков до сих пор с перебоями по свету с 9 марта
дожену і ощасливлю• 12 марта 2023
Ответ дляЗакидай меня камнями
300 евро вистачає на продукти повністью. В мене підліток то мясо, риба кожного дня.
300 евро на двоих это по-вашему дёшево?
Закидай меня камнями
• 12 марта 2023
Ответ дляГрабля
А страховки медичні? Це ще скільки?
Ви про ті які платить роботодавець? За дитину держава.
Закидай меня камнями
• 12 марта 2023
Ответ длядожену і ощасливлю
Ага, а квартиры тут по 100 тысяч евро(
Дивлячи де та яка.
Грабля• 12 марта 2023
Ответ дляЗакидай меня камнями
Дочка повернулась з Праги. 1000 Дол зп в офісі, 500 кімнатка, тоді ще була безкоштовна мед страховка. Це ще 100 баксів приблизно. І лишається що? А вас двоє
БезникаяЯ• 12 марта 2023
Ответ дляЗакидай меня камнями
Дивлячи де та яка.
де це 100 тис, ми питали в малих містечках 500тис - 90 метрів. в більш великих ціна 50-60 метрів від 700 тис євро стартує. це життя на зйомі, ви ніколи не купите працюючина звичайній роботі
Точный сантиметр• 12 марта 2023
Работу на заводе полюбить нельзя ни в какой стране, дуйте в Германию на пособие
Плету интриги• 12 марта 2023
Ответ длядожену і ощасливлю
Я тоже в Чехии и дешёвых продуктов не вижу(
У нас 150 евро на человека уходит в месяц на продукты. Все очень дорогое(
Жила в Праге 5 лет до войны.
Не знала, что это хорошая зп.
Грабля• 12 марта 2023
Ответ дляЗакидай меня камнями
А відмінять?
дожену і ощасливлю• 12 марта 2023
Ответ дляЩедрик ведрик
Конечно)))
И на две квартиры)))
У автора ноль будет оставаться после оплаты всех расходов. Только если будет переработки брать, то может 100-200 евро и будет оставаться. За эти деньги можно купить квартиру?
И на две квартиры)))
Закидай меня камнями
• 12 марта 2023
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Мій вибір?)) Куда за 3 дні приїхали в березні, там і залишилися. В мене планів якось в тому лютому зовсім не було, 3 дні в дорозі, хотілося помитися та спати.
Вас теж в Чехії ніхто не тримає, он в Нідерландах та Ірландії кажуть навіть працювати не треба, соцвиплати все покривають, чого ви на заводі своєму пашете?))
Прекрасно, нам з дитиною після 2тижневого холодного підвалу та життя в проголодь теж хотілося поїсти ьа помитися. Чехі прекрасно підійшда, бо я розуміла що якщо не буде підтримки від держави то в іншій країні перший час буде дуже складно.
Добродійка• 12 марта 2023
Ответ дляБабка_в_кедах
У моєму місті є такий завод. Також якісь деталі до авто виготовляють. Такий же режим. Правда працюють позмінно, це якщо про робітників на лінії говорити. Офіс за звичним графіком.
Закидай меня камнями
• 12 марта 2023
Ответ дляСадова гойдалка
В каком году поступаете?
Мы тоже в Чехии
Ми пошли на год назад. Сейчас в 8й клас ходит. Через год виходит
Щедрик ведрик• 12 марта 2023
Ответ длядожену і ощасливлю
Конечно)))
И на две квартиры)))
Пока ей оплачивают жилье, возможно, еще какие ништяки. 900$ может отложить, квартиру за 30000$ 40-метровую в новострое можно взять.
Я так считала.
Марафетчица• 12 марта 2023
Ответ дляЗакидай меня камнями
Ну таку я роботу знайшла. Якщо вже йти на працю тотза гроші , а не за копійки. Житло безкоштовне знімуть з липня місяця. Але може щось там і будуть компенсувати.
Автор это вы тему создавали протест вставать если на работу в 5 у ра?
Руда ліса• 12 марта 2023
Ответ дляЩедрик ведрик
Я так считала.
Это в каком селе по таким ценам новострои?
дожену і ощасливлю• 12 марта 2023
Ответ дляЩедрик ведрик
Я так считала.
Не забывайте, что оплачивают только до июля этого года, а потом она сама будет все платить. И никаких ништяков нет.
Много она сможет отложить?
Вы совсем считать не умеете)
Много она сможет отложить?
Вы совсем считать не умеете)
дЫнька• 12 марта 2023
Автор колись в молодості у 20 років була в Чехії на заробітках, на заводі мейл степ, робота на конвеєрі з журналами, по 16 годин, і нічні зміни, але мені було 20 років, я була сильна, енергії було багато, на заводі з деталями ще нудніше, можливо підшукуйте якусь іншу роботу.
А зараз наушнмки у вуха і музику слухайте, якщо це дозволено звичайно.
Закидай меня камнями
• 12 марта 2023
Ответ длядожену і ощасливлю
550 аренда, еда минимум 200-300 евро на двоих и вашей зарплаты уже нет. Разве что постоянно будете переработки брать, тогда будет что-то оставаться. Но после постоянных переработок останутся ли у вас силы и здоровье - это вопрос ...
В Украине тоже что бы жить хорошо нужно и пахать немало. Но да, в Украине я была частным придпринимателем. С бонусами и небольшими переработками ( на официальной работе не через агентуры много не переработаеш) в месяц до 1200 $. Пока хватает. Вопрос то был в другом но тут все меньше можно я заметила получать ответы на вопросы. Скорее зазодят с ответами не по теме
Марафетчица• 12 марта 2023
Ответ дляРуда ліса
У автора ребёнок с заболеваниями которое в Украине за деньги лечат а в Чехии по страховке
Добродійка• 12 марта 2023
Ответ дляРуда ліса
Івано Франківськ, як приклад. Може ще десь є)
Чудо Ф_ф КеДаХ• 12 марта 2023
Ответ дляЗакидай меня камнями
Ну добре що був час зрозуміти, я ось на ваш погляд дурна, не розуміла в шоці)) хоч нам теж 4 місяці аренду безкоштовно давали, але я якось про гроші тоді не думала, бо здавалося що війна до літа скінчиться. А Ви така розумна... То якось зрозумієте, що або працювати й терпіти, або працю іншу шукати. Іншого не дано, ми вас на праці не підмінимо ж))
маринабаранова• 12 марта 2023
Ну, полюбить такое вряд ли получится- при всём желании. Воспринимайте такую работу - как осознанную необходимость. И временную.
УжеВотДа• 12 марта 2023
ой автор расскажите про нее, мне как раз во вторник идти на собеседование
Закидай меня камнями
• 12 марта 2023
Ответ дляРуда ліса
Комунальне за 4 месяца мы заплатили 200$. Не думаю что это сильно неподьемная сумма. Комунальные уже частично заложеные в аренду, а аимеено полностью вода, свет и часть газ. Что перелимит то мы и доплатили.
ПультОт_БМВ• 12 марта 2023
Ответ длядожену і ощасливлю
Государство в этом году прекращает эту программу и аренду придется платить по полной. И останутся копейки с этой зарплаты.
Закон ? Абы написать