СкрипяСердцем• 12 марта 2023

Як правильно, хочу купити iPhone б/у

Дівчата порадьте будь ласка.. дуже хочу купити iPhone.. але б/у збирала гроші боюся що прийде поламаний ,замінений, знайшла на OLX замовила, і тепер дуже дуже сильно переживаю
Научительница• 12 марта 2023
Ну хоть не в кредит и то хорошо.
ЗдесяЯ• 12 марта 2023
Вже як буде.А нашщо він вам?Для понтів?
Ёшки_Матрёшки• 12 марта 2023
так вы ж уже заказали?
Тундиринда• 12 марта 2023
Я б бу не радила. У мене був 3 роки 7+, став на 17:00-18:00 сідають повністю.
Продала подрузі за 3000 грн розказавши про цю особливість, але мені було некомфортно такий продавать
Вона зараз користується, рада
Ёшки_Матрёшки• 12 марта 2023
какой взяли?
Тундиринда• 12 марта 2023
А за скільки ви взяли?
З олх доставкою?
Схема сыра• 12 марта 2023
А в своєму місті в магазині надійному купити ніяк? Ви де знаходитесь? Краще на олх взагалі не купувати Еппл техніку, вона може бути топлена, запчастини замінені, не оригінальний екран.
автор СкрипяСердцем • 12 марта 2023
Ответ дляНаучительница
Ну хоть не в кредит и то хорошо.
Порадьте будь-ласка поясню чому просила людину про знижку так як писала що грошей не маю не хотів спочатку але в кінці сказав добре. IPhone 12 промакс за 24500 коли я почала оформляти він мені написав що без коробки і і зарядного шнурка я оформила тепер дуже сильно переживаю сказав що є чек
Ёшки_Матрёшки• 12 марта 2023
У меня 6й много лет был, как новый, продавать просто жалко. Не волнуйтесь,главное проверьте при получении.
автор СкрипяСердцем • 12 марта 2023
Сказав що кожного року міняють телефони тому тільки рік часу був використання але чек потім прислав що куплений 21 році але так і чек не вийшло а потім подзвонив сказав що вислав окремо вислав але за доставку маю платити я це не моя провина що він не положив я ж просила щоб обов´язково був чек
автор СкрипяСердцем • 12 марта 2023
А тепер сиджу і переживаю що мені робити Може він взагалі якісь поломаний думаю може то краще відмовитися порадьте будь-ласка
Научительница• 12 марта 2023
Ответ дляСкрипяСердцем
Когда нет денег, то телефон за 24500грн не покупают, мне этого не понять. И что можно советовать, когда вы его уже заказали: теперь как повезет.
А я з косою• 12 марта 2023
Ответ дляСкрипяСердцем
Без коробки ? Ну извините .. я бы такое не брала , коробка это хотя бы официальный ввоз в страну и понимание что человек его сам купил . Imei телефона пробейте он вообще не рефурбыш?
Вилами по воде• 12 марта 2023
Ответ дляСкрипяСердцем
Без коробки не советую вам брать.
У меня как очень давно была такая ситуация, купила у себя в городе Айфон без коробки и через пару недель звонок с полиции , мол телефон был краден.

Так что советую вам от него отказаться и купить у себя в городе с коробкой
младокошкина• 12 марта 2023
Ответ дляСкрипяСердцем
Есть магазины торгуют б/у типа ябко у них гарантия
Ручки-Крючки• 12 марта 2023
Ответ дляСкрипяСердцем
Отказывайтесь от этой покупки. Он с этим чеком явно спикулирет и не один телефон так продал. Нет коробки но есть чек? Странно. Лучше уже на доставку попасть чем на такую сумму. Или давайте его сюда, будут местные Шерлоки его пробивать.
автор СкрипяСердцем • 12 марта 2023
Я дуже сильно переживаю не знаю що тепер робити цілу ніч не буду спати
А я з косою• 12 марта 2023
Насчет того что с олх то ничего страшного я свою технику всю там продаю и она совершенно хорошая , просто новее модели покупаю .
Вилами по воде• 12 марта 2023
Ответ дляСкрипяСердцем
Вы ему всю сумму отправили на карту ?
автор СкрипяСердцем • 12 марта 2023
Дзвонила тільки що на гарячу лінію Нової Пошти Вони сказали що можна відказатися думаю може краще зараз відказатися чи як порадьте будь-ласка
младокошкина• 12 марта 2023
Ответ дляСкрипяСердцем
Вы что оплатили?
автор СкрипяСердцем • 12 марта 2023
Ответ дляВилами по воде
Вы ему всю сумму отправили на карту ?
Ні оформила олх доставку
младокошкина• 12 марта 2023
Ответ дляА я з косою
Я тоже много телефонов продала но из рук в руки
Вилами по воде• 12 марта 2023
Ответ дляСкрипяСердцем
Ні оформила олх доставку
А он вам случайно ни какую ссылку не кидал ?)
Схема сыра• 12 марта 2023
Ответ дляСкрипяСердцем
🤦🏻‍♀️ Автор, а з чого ви спати то не будете?)) смішна☺️ Відмовтесь від отримання і нічого не втратите, максимум на доставці 100грн. Прочитайте що я вам вверху написала! Теж знайшли причину, щоб нерви собі тріпати ще й не спати із за такого…
Ёшки_Матрёшки• 12 марта 2023
без коробки не покупайте, краденный скорее всего, а чек и подделать можно Блин, за 24 тысячи на хера вам 14 пойдите 11 или 12 официально возьмите в комфи или алло. Вы чего ?? Они по сути не отличаются!!
Научительница• 12 марта 2023
Ответ дляСкрипяСердцем
Ні оформила олх доставку
Уже проще: можно будет отказаться от получения и олх вернет деньги (кроме доставки).
младокошкина• 12 марта 2023
Ответ дляЁшки_Матрёшки
Там 12 про Макс
автор СкрипяСердцем • 12 марта 2023
А як робити щоб він пройшов тоді відказатися чи відказатися вже зараз подзвонити на гарячу лінію Нової Пошти Вони сказали також можна відмовити мені тільки сьогодні виїхав
Вилами по воде• 12 марта 2023
Ответ дляСкрипяСердцем
Автор , сколько вам лет ?