Хорошенькая• 13 марта 2023

Война не закончится в 2023:(

Очень сильно тронуло интервью нашего военного. Я вообще такое не смотрю, но посмотрела на одном дыхании и многое переосмыслила… очень советую для общего развития
Позитивна• 13 марта 2023
Ответ дляВсе будет, но потом
Удалено администрацией...
И очень хорошо зарабатывают к тому же
LudaSHS• 13 марта 2023
Ответ дляHelenny
Доброго ранку, Людочко!
Тут адміни проспали, не зняли аноніми, то під анонімами повилазили багато «цікавих» думок і багато всьопропальщиць та договоряльщиць вилізло.
Доброе утро

Нравится народу игра ’ расшиби повторно лоб’
Одно и тоже. Одно и тоже. Прочно занята нища блекаутного пипеца ( що не наступил) и нападения белорусов. ( що не прийшли)
Теперь ее заняла ’ война на десятилетия’
И ниша ’ у нас будет все плохо’, пропадем’

Процитирую наверное Доктора Николаеву

’Щодо «апокаліптичного сценарію», де ми всі умрьом (закреслено), де ми «програємо мир», буде голод, економічна криза-ху.. і прочіє тягості і невзгоди на тисячоліття.

Як відчувала, що якась така хвиля незабаром почнеться, тому ще заздалегідь просто написала, щоб не вірили і не велися на усяких «унилих задротів-песимістів». І от почалося. Я не читала той сценарій, який багатьох збентежив, а декого «висадив на ізмєну», не знаю автора (чи його треба було дивитися - не важно), і навіть не збираюся шукати і аналізувати. Я навіть не знаю, чи був там якийсь політичний контекст, і що пропонувалося зробити, окрім того, як співати журливих пісень і здаватися.
Я навіть не буду нікого заспокоювати, бо якщо вам такий художній жанр до вподоби, то це ваша особиста справа - впадайте у відчай і депресію.

Зрештою, то ваше життя і лише вам вирішувати, як його прожити - у мороці вічного страху і песимізму, чи з впевненістю у майбутньому.

Якби я слухала якихось експертів та «авторитетів», то я б разом з вами сцяла собі у колготи під час ковіду, і не поперла б самотужки проти всього нагалаканого світу тоді.
А так як зараз я впевнена у світлому майбутньому, то всім сопливим нитікам доведеться також у нього йти і нарешті потрапити - хочете ви цього чи ні. Іншого сценарію я не бачу. І таких, як я, багато. Просто у нас немає часу писати сценарії майбутнього, бо ми його творимо самі.

І запам’ятайте: якщо вам у голову лізуть дурні думки, тривоги і переживання, то це значить ви не зайняті важливим ділом і у вас дофіга вільного часу. Те, що у вас у голові і по життю якась суєта - це не важливе діло. Коли ви справді чимось зайняті, то вам у голову нічого більше не лізе, окрім своєї справи.
Нехай це буде вам таким собі маркером: лізе у,,я у голову - значить заняті уйн.. , або зайшли у тупик. Тоді займіться чимось корисним. Погано на душі-йдіть допомагайте людям, це дуже помічне і цілюще від усього. Лізуть дурні думки - поприбирайте у хаті, посадіть квіти, або помийте хоча б голову.
Цигель-цигель, ай лю-лю.’
Lusapasika• 13 марта 2023
Ответ дляLudaSHS
Все вместе
Это большая матрица уравнений.
И многое осенью 23 уже будет меняться. И многое зависит от нашего контрнаступления весна - лето. И тогда летом можно очертить, границы 23.02 или 91 г, что с Крымом

Я надеюсь на прорыв рукава на Мелитополь и Мариуполь, отрезание крыма от сухопутки , тогда там патовая ситуация.

Уже изза Бахмута и Сватово Кременная, оголяется фронт в запорожской области. Плюс у них снарядовый голод.
Я надеюсь, наш кулак в сторону запорожской и дальше юга.
Наги почти готовы
Вчера канадцы инструкторы уехали- подготовили всех по их профилю.
С британии возвращается уже готовые наши военные.

Ждем.
Другого пути нет.
До лета никто ничего не знает.
Но инициатива будет у нас.
Стратегически наша проиграла.
оце самий толковий розумний адекватний коментар.
LudaSHS• 13 марта 2023
Ответ дляЕкатерина27
Не воевать, а ослаблять. Чем они и занимаются на нашей земле руками наших солдат. Для Америки все очень выгодно получилось
Может ну его? Зачем, не будем брать у америки ничего, так, потому что видители впк там производит и автоматом фирмы заработают? Может откажемся от союза с сша? А то щось не то?
И вообще никто рашу сюда не тянул
Ух_ты_какая_я• 13 марта 2023
Ответ дляХорошенькая
Согласна с вами. Но это не только про конец войны а вообще про жизнь. Чел хоть и матюкается а книги пишет. Слушать его интересно очень. Это лучшее, что я слушала о войне.
А Буданов не авторитет? Его слова запомнились, что он может ошибаться в сроках до месяца, но в технологии - нет. Его описанные действия по полочкам. Закончится в 23 году
младокошкина• 13 марта 2023
Ответ длябарабанщица
Впевнена, що змінить. Ця війна їм всім невигідна, вона тримається на упоротості путіна. Їм вигідно буде закінчити її, зробити його винуватим і якось вигрібать з ями. Це не означає, що всі інші, крім путіна, хороші і невинні, якраз ні. Просто коли путін коні двине, всі інші засунуть свої садистські нахили куди подалі і житимуть собі на болотах, плекаючи ненависть до ’хохлів’. Все ж таки, всі вони хочуть жити, лише путін хоче імперії більше, ніж жити. Після його смерті його бачення посипеться, як і після гітлера
Нас до Путина имели. При демократическом Ельцине. Ядерка, Тузла, Черноморский флот...Хватит уже думать, что без Путина сразу все изменится. Вы как их либералы, прям. Это их тема, сугубо российская предвыборная.
Учебник истории за 11 класс. Там просто и понятно написано про однополярный и двуполярный мир. Про баланс сил и т.п.
LudaSHS• 13 марта 2023
Ответ дляНекомильфо
раша
Поправьте
Ушло время
Ну поймут
Lusapasika• 13 марта 2023
покажите мне хоть одного руцкого добровольца который в патриотическом оргазме сейчас пойдет на штурм в Бахмуте?добровольно не за деньги не под дулом пистолета и не под угрозами.а не найдете не ищите)
младокошкина• 13 марта 2023
Ответ дляЗаела_пластинка
Подпишут Минск а дальше что? Через 5-7 лет с новой силой снова к нам воевать? Это пи*дец, друзья
Да, друзья) примерно так. Это навсегда.
Ну или полная капитуляция России и жовто-блакитный флаг над Кремлём.
Ух_ты_какая_я• 13 марта 2023
Ответ дляLudaSHS
Все вместе
Это большая матрица уравнений.

Наги почти готовы

Ждем.
Другого пути нет.
До лета никто ничего не знает.
Но инициатива будет у нас.
Стратегически наша проиграла.
Да будет так
Да будет так• 13 марта 2023
А ви думаєте якихось домовленостей не було?думаю,що було...ну чому деяких регіонів війна не торкнулась?ну чомусь же...
младокошкина• 13 марта 2023
Ответ дляКудлата хмаринка
А может и не пойдут. В Грузию, Молдову не пошли же
Потому что они под Рашей. У одних полностью после войны 2008, у других парламент.
LudaSHS• 13 марта 2023
Ответ дляДа будет так
Чому? Вы серьезно?
Договорняки остановили наваллу? , а Не Всу?

Ух уж эти конспирологи
Да будет так• 13 марта 2023
Ответ дляLudaSHS
Чому? Вы серьезно?

Ух уж эти конспирологи
Не зупинили,зсу ?ви про що?
Ух_ты_какая_я• 13 марта 2023
Ответ дляДа будет так
Ви про що? В мене вікна в Херсоні виходять на Миколаїв та на трасу, я більшу частину окупації чула і бачила ті бої і в день і вночі. Ті колони нерахуємі техніки. Не торкнулась війна регіонів, тому що зсу своєю кров´ю зупиняли ворогів.
От всіх таких сумнівних да в оті б умови побачити своїми очами
LudaSHS• 13 марта 2023
Ответ дляДа будет так
Не зупинили,зсу ?ви про що?
Вы в посте сбросили все усилия всу, что остановили рф. И поэтому другие области остались в тылу и меньше пострадали
Да будет так• 13 марта 2023
Ответ дляУх_ты_какая_я
Я про ракетні обстріли деяких регіонів,а не про сухопутні.
Заела_пластинка• 13 марта 2023
Ответ длямладокошкина
Да, друзья) примерно так. Это навсегда.
Ну все мы понимаем что россия не согласиться на капитуляцию. А до москвы военным путем мы не дойдём, что тогда? Думаю все за нас решит Америка, как старик скажет так и будет. Ну или наша война будет толчком к большой мировой войне
Да будет так• 13 марта 2023
Ответ дляLudaSHS
Ні,я всього про 2 області ,де знаю ,що відбувається більше вашого,вибачте,сперечатись не буду.
LJA• 13 марта 2023
Мат перемат я таке слухати не можу
LudaSHS• 13 марта 2023
Ответ дляДа будет так
Так вы понимаете, что ракеты разной дальности, плюс некоторые области достаются с наземных. А другие области не достать. Посмотрите щільність обстрів. Масове - прифронтові плюс більше на столицу, а ловило пво по всему юговостоку начало.
Одесса много сбивает того, что пускается с моря.
Ровно такое не может сбивать.
При чем тут договорняки.
Кто это по ракетам с рашистами договоняки устраивал
LudaSHS• 13 марта 2023
Ответ дляДа будет так
Ваше ’ деяких регионов не коснулось, бо домовленость? Да вищо
Да будет так• 13 марта 2023
Ответ дляLudaSHS
Ровно такое не может сбивать.
При чем тут договорняки.
Ну ви смішні...добре,нехай так і буде. Я працюю в держструктурі, бачу ,що відбувається більше вашого,ви просто не уявляєте що саме ...
Ух_ты_какая_я• 13 марта 2023
Ответ дляДа будет так
Ну а подумати? Логістичні путі не через всі регіони йдуть. Такі як Луцьк, Тернопіль, суми, та ін вони для рашки не велика помєха. А Дніпро, Харків, Львів, столиця то к гадалкє не ходи
Да будет так• 13 марта 2023
Ответ дляLudaSHS
Що вас так рубає?
Бутербродница• 13 марта 2023
Ответ дляЛама_мама
прийде час, захлинуться своєю кров´ю і г-ном також
Ніхто ще не захлинувся. Будуть жить, як і жили. Германия живе і нічого.
Да будет так• 13 марта 2023
Ответ дляУх_ты_какая_я
Це про ракетні обстріли стратегічних об´єктів?
LudaSHS• 13 марта 2023
Ответ дляДа будет так
А договорняки дааа
В держслужбе и конспирология? ? То что чиновники есть разные- понятно, и крадуть, и зарабатывают. И обманывают и все такое.

Но то что ’кум, сват, мер, сбу ’ про договорняки одни области обстреливать в другие нет?
Хорошие чиновники, чего уж, власть прямо ’ симпатичная’
Бутербродница• 13 марта 2023
Ответ дляКастрюлька
В этой теме ещё куча тех, кто верит в окончание в этом году

Так что ещё не у всех пелена спала(
Ага. Два-три недели, ракет осталось на два - три обстрела.
LudaSHS• 13 марта 2023
Ответ дляДа будет так
Що вас так рубає?
Чиновники с таким широким кругозором в конспирологии и договорняках