Послушная• 13 марта 2023
Як бути в такій ситуації?
Не знаю, устала уже. Може я не права. Потрібен погляд зі сторони.
Все діло в грошах, чоловік чомусь вирішив що покупка продуктів і поб.хімії це я так фінькаю гроші на себе. Особисто на себе гроші я дуже рідко витрачаю, останній раз купувала парфуми за 300грн ще на НГ
Він получив зарплату, поїхали в центр купили дітям, одяг на весну. Ще він хоче з цієї зп зробить ремонт машини, і по грошам уже впритик, сьогодні вранці, перевела з його карти на свою 800грн на підгузники малому, і на продукти(вдома лише картошка) І тут знову, ти тратиш все, а мені тепер не вистачає на ремонт машини. Як на сігарєти і заправить машину гроші завжди є, а як на продукти, або дітьям так він вважає що це я на себе трачу. Як пояснити, що продукти дорогі, та він і сам це знає, і що це необхідність((( коли купую навіть той самий порошок, завжди таке відчуття вини, ніби я купила щось особисто для себе! Я розумію, зараз важко з фінансами, плюс у нас кредит,але він так реагує, не зрозуміло для мене. Вам чоловік виділяє гроші на продукти і на особисті потреби?
Послушная
• 13 марта 2023
Ответ для4есотка
Яка різниця який він був раніше? А якщо завтра поб´є вас, то ви будете жити спогадами який він був раніше? Що маємо - те маємо. І порада делегувати обов´язки закупки продуктів - єдиний розумний вихід.
Ви хоть трішки думайте що пишете. Він за багато років шлюбу навіть не крикнув. Але на такі коменти навіть відповідати не буду
4есотка• 13 марта 2023
Ответ дляGvenna
Автору видніше що у неї і як.
Почитає нас, може щось і змінить у житті.
Так, сподіваємося)))
Ларсон Петерсон• 13 марта 2023
Ответ дляЛюблю кетчуп
Писати список покупок і відправляти за ними його. За продуктами, підгузками та іншим. Хай сам спробує «економити» та не померти з голоду.
Ну і мати особисти грощі, раз обрали собі такого чоловіка.
у меня есть такая семья в друзьях, мы тоже советовали дать жадному мужу список.
Так он из списка памперсы вычернкнул, нехер, порошок вычеркнул, он не стирает , его не колышет, фейри вычеркнул, его мать без фейри моет, хека вычеркнул (он рыбу не уважает), а сам пошел и шаурмы нажрался в одно рыло.
всегдаДаДа• 13 марта 2023
Ответ дляGvenna
Поставте себе на його місце.
Якби ви утримували родину, теж би нервували. Хочете щоб більше заробляв? Це ж вище себе стрибати треба. Це некомфортно. Ви ж теж не хочете стрибати і заробляти гроші паралельно з вихованням дітей. Отак всі й топчуться в вашій родині, кожен у своїй бульбашці.
Нафиг такой муж нужен, при котором ещё в декрете пахать нужно?
Послушная
• 13 марта 2023
Ответ дляГубка Боб
Ага конечно, после рождения детей он стал монстром
Діти родились не після війни. Старшому сину уже 12
Морковна• 13 марта 2023
1. Ходіть по продукти разом, незай він бачить скільке все коштує, або його самого зі списком відправляйте.
2. Порошок беріть максимальний обєм, на доаго вистачає і економніше, рідше потрібно його дьоргати. Так само з підгузками.
3. Підгузки, до речі, можеа економно купувати на олх з олх доставкою. Дешевше, ніж в магазинах
4. Не хоче витрачатись на їжу - не годуйте його
Два-три тижні і фсьо• 13 марта 2023
Зачем рожали ? С таким мужем женщина превращается в клушу ,а походу в старой куртке ,та ладно заштопаю колготы .
Ещё детьми увешана ,старею рано .
Мне вас жаль .
Зато писюн под боком .
Зачем такой замуж , глупышки 😂
Ещё детьми увешана ,старею рано .
Мне вас жаль .
Зато писюн под боком .
Зачем такой замуж , глупышки 😂
былоИпрошло• 13 марта 2023
Чому ви не витрачаєте гроші на себе?
Ви себе на мусорці знайшли?
Шо це за парфум за 300 грн.?
Не розумію вас.
Ви себе на мусорці знайшли?
Шо це за парфум за 300 грн.?
Не розумію вас.
Kusalochka• 13 марта 2023
Ну главный совет уже не к месту. Не рожать от такого, обходить 10ой дорогой. Ну Вы же решили почему-то по другому?🤔
Писать бюджет перед зарплатой. Показывать муженьку.
Подавать на алименты включая себя по уходу за ребёнком до 3х лет.
В чем смысл вообще семейной жизни у Вас? Чтобы раз в год духи за 300грн купить? Или Ваше счастье это только детей родить было?
Пышечка• 13 марта 2023
Не трепите нервы ни себе, ни мужу. Ласково и с любовью, готовьте из того, что он принесёт. Чаще задавайте вопрос, что для него приготовить, чем накормить детей, но важно с любовью и одобрением. Главное оставайтесь в настроении и хвалите его и себя за то, что в такие сложные времена, он может заработать на дорогие продукты, а Вы можете приготовить из них, ведь так много семей заказывают доставку уже приготовленной пищи и соответственно тратят больше, чем Вы. Хвалите его за то, что в силах достойно кормить семью.
С мужчинами, как с детьми) нужен творческий подход, мудрость и умение. Если Вам конечно, нужен результат, а не просто доказать, что Вы ПРАВЫ.
Вы правы) осталось только ему это показать и при этом создать отношения более крепкими, чем до этого они были.
ЭтаваНиМожетБыть• 13 марта 2023
Ви в декреті й дитина не ь мала? Ну, видавайте йому список, що купити. Так і скажіть, мовляв, щоб ти не нервувався, один місяць експерименту, куди йдуть гроші.
Готувати лише з того, що купив, прати теж тим. Першочергово дитині на місяць зробіть закупи щ ним, щоб дитина без підгузків не лишлася...
Якщо чоловік на авто не працює, то авто розкіш можливо, він сам зрозуміє, що зараз не тягнете ви їздити на авто, стоїть чекає кращих часів...
Ларсон Петерсон• 13 марта 2023
Ответ дляПослушная
Раніше такий не був. Це після війни так, коли дохід не такий, а затрати більші стали
та есть такое, меня тоже удивляют вопросы ’зачем за такого выходить’ или ’он что раньщше был другой’.
да люди меняются.
у кого жадность прогрессирует, ктото ее скрывать мог, а сейчас уже можно и не скрывать,
у кого ревность неадекватная, у кого равнодушие появляется...
да люди меняются.
Люблю кетчуп• 13 марта 2023
Ответ дляЛарсон Петерсон
Тоді наступний етап. Пере тепер теж він. Без підгузків як раз буде багаааааато пелюшок.
Не знаю як з такими створюють сім’ї.
Ответ дляПышечка
Ой мля) ще одну дитину виховувати, не вистачало.
То пройоб його мамки, не виховала то що вже.
Теща дочки• 13 марта 2023
Ответ дляЛарсон Петерсон
Вот... про это я всегда и говорю.
Очень быстро вся одежда становится секондом. Порошек самый дешевый, фейри меняется на хоз мыло. Рыба в мусорник. Себе шаурма, ремонт машины и сигареты.
былоИпрошло• 13 марта 2023
Ответ дляGvenna
Дивно що ще не було поради кидати жлоба і їхати в Німеччину. На автора і на двох дітей допомога буде, щось і відкладе. Плюс ще з чоловіка можна стягувати аліменти по закону, навіть перебуваючи в Німеччині.
Подумайте, автор)
Це теж некомфортно.
Ну але.
Подумайте, автор)
Це теж некомфортно.
Ну але.
Шо це за порада?
Всі повинні вийхати з крайни.
ви з рашкі?
Всі повинні вийхати з крайни.
ви з рашкі?
Губка Боб• 13 марта 2023
Ответ длябылоИпрошло
Чому ви не витрачаєте гроші на себе?
Ви себе на мусорці знайшли?
Шо це за парфум за 300 грн.?
Не розумію вас.
Ви себе на мусорці знайшли?
Шо це за парфум за 300 грн.?
Не розумію вас.
Чего я например не люблю Парфюм , редко пшикаю
Вот купила за 250грн в Еве, мне что за 10 тыс грн поставь парфюм, что за 200грн будет стоять и не изпользоваться
Послушная
• 13 марта 2023
Ответ дляБараболька
Мой приносит з/п, отдает мне. Я из этих денег что-то откладываю, забираю часть на коммуналку, остальное кладу в тумбочку- это на еду, на химию, берем каждый столько, сколько нужно. Крупные траты обсуждаем, на себя, необходимое беру из отложенных, хотелки обсуждаю (если дорогие)
Він також все віддає, тут питань нема. Бере просто скільки йому потрібно от і все. Тільки йому ніяк не понять потреби, думає що можна економити і купувати лише те що ну дуже потрібно
Губка Боб• 13 марта 2023
Ответ дляПышечка
Господи перед ними ещё плясать надо
4есотка• 13 марта 2023
Ответ дляПышечка
А можна просто жити життя, а не підлаштовуватися, вигадувати, підмазувати. Коли вже це мудробабство закінчиться? Як ви думаєте, чи той чоловік хоча б на хвилинку задумався, як у критичних умовах зберегти мікроклімат у родині? Впевнена, що йому то до ....
Теща дочки• 13 марта 2023
Ответ дляЛюблю кетчуп
Не знаю як з такими створюють сім’ї.
следующий вопрос - чья квартира.
алименты могут быть значительно дешевле памперсов
Послушная
• 13 марта 2023
Ответ дляGvenna
Поставте себе на його місце.
Тобто він повинен працювати як і працював, а я повинна знайти роботу таку щоб і дітей глядіти і побут тянути. Все по чесноиу
Люблю кетчуп• 13 марта 2023
Ответ дляПослушная
А що вам пишуть? Все коректно в адекватно написано, що вас обурило?
Вам подобається жити з людиною яка плювати хотіла на те, що ви з дітьми будете їсти, в чому ходити. Яка не робить для вас, як для жінки, навіть дрібних подарунків і «парфуми» за 300 гривень це вже подія? Ну, то насолоджуйтесь тим, що на вас не кричать, нащо створення теми.
Kusalochka• 13 марта 2023
Ответ дляПышечка
Кошмар. Просто кошмар. Это как себя не любить нужно или какой ущербной быть. Мудрая баба унижается и хвалит жлоба, чтобы выдал НА ЕДУ.🔥🔥🔥
Котя_люлю• 13 марта 2023
Ответ дляЛюблю кетчуп
Не знаю як з такими створюють сім’ї.
Так с этим этапом тоже может повезти, а может и не повезти
У моего мужа друг отчебучил - переехали в новую квартиру, и стиралка накрылась. Жена сказала что без стиралки - жопа будет. Он заявил - та нифига, шо там сложного ручками постирать. А годика через пол новую купим, а то ж дорого. Мы ж ток квартиру купили.
Ну жена и сдала ему белье (в семье 2 взрослых + 2 детей, которым на момент событий было 3 и 1.5 по моему) Нуууу.. через неделю новая стиралка стояла в ванной + бонусом пмм на кухне )))
Но другой чудак мог бы забить, послать и сказать ’неебет’
былоИпрошло• 13 марта 2023
Ответ дляПышечка
Мляяя
вы восточная, раболепная женщина?

В вашем посте сплошное унижение для женщины.
вы восточная, раболепная женщина?

Теща дочки• 13 марта 2023
Ответ дляПослушная
Поговорите с мужем может у него другой взгляд на быт и глядение детей.
один мой знакомый считает, что дети должны быть в яслях, потом в садике, потом в школе потом вузе и все бесплатно.
не можешь в вузе - иди работай. никаких платных кружков, репетиторов и прочего.