Пишуть про нетипову активність літаючих відер біля кордонів.
Nata.t.1970• 13 марта 2023
Ответ дляNasta9019
Я нормально. У чоловіка легкий посттравматичний розлад.
Почему?
Что его не устраивает?
МаргаритаЛьвовна• 13 марта 2023
Ответ дляsobacura
Ну це рзом з городом, ставком, покосом )), двором і всіма сараями, два садки, пасіка.
а ставок прям персональный?? не общественный?
Kvitkaliliia• 13 марта 2023
Ответ дляsobacura
Там стара бабина хата, але місце реально улюблене для всіх, навіть чоловіку там подобається )) ліс, природа, пташки, по мінімум людей )).
64 сотки для роботи, якої постіно дуже багато! ))
Мамадарагая, в мене 12 під все і то багато
Rosa Blanca• 13 марта 2023
Їду в маршрутці. Зайшла глянути, що за фігня відбувається. Просять собачок, рибок... Зайцесобаку можу запропонувати
HelloKitty18• 13 марта 2023
Ответ дляKlodia
На рашку- непременно.
Я про Україну поки що, ну пишуть, що ракет в повітряному просторі не зафіксовано.
Kvitkaliliia• 13 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Як я люблю такі села, коли вийшов за город - і ліс, суниці, поле, віночок сплела і лежиш у траві.
Ага, і мурахи за дупу кусають
Павлодарская• 13 марта 2023
Ответ дляmalinka.ya
Может в области сбивают
Думаю то боты нагнетают . Везде тихо