Король дивана• 13 марта 2023
А вы тоже оформили ВПО по Украине и вернулись к себе домой?
У меня в городе многие оформили впо, домой повозвращались, а денежка капает каждый месяц
Ждут выплат
Результат:
вже голосів:
170 (60.71%)
Нет, как так можно?
75 (26.79%)
Знаю многих таких
35 (12.5%)
Да, а что делать?
Ответ дляСлоник-тоник
знаете, я бы не завидовала людям, какие получают аж 2 тыс грн в месяц на 1 человека и живут в местах, где активные боевые действия
Мои свекры из Николаева, жили у моих родственников, получали выплаты, гуманитарку, соседи видели это все и умудрялись ещё родственникам говорить, как много они несут пакетов, какие хорошие продукты им дают. Люди разные бывают, лично я таких людей завистливых встречала в таких жизненных ситуациях, что не веришь, что так может быть
Ажурная мышь• 13 марта 2023
Была тема где-то месяц назад про штрафы тем, кто ВПО получает, вернувшись домой.
TATYANA -e43d• 13 марта 2023
Звичайно є люди які повернулися додому і не знялись з впо і далі отримують гроші,але ж вони повернулися не зовсім там де тихо, бо платять тільки де бойові дії, можливі бойові дії, і там де окупація ну і хто лишався житла,так що нікого не засуджую за це
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Люди звідти втратили все, а їм тут заздрять.
Ніхто нікому не заздрить. Просто є ті, яким ті гроші не критично. А є такі, у яких наприклад в Київській області все спалили орки і вони зараз по гуртожитках живуть без нічого та працюють фізично щоб хоч дітей взути.
Ответ дляСлоник-тоник
вброс, кто домой возрващается значит боевых действий нет, тогда ВПО не платят
Полно таких, район писать не буду, некоторые села прифронтовых, люди оформили ВПО в соседних, в основном у родственников, живут у себя дома,а родственники ещё и компенсацию за коммуналку получают.
Не осуждаю, каждый выкручивается, как может
Я считаю, что вообще платить должны всем у кого регистрация попадает в перечень тех громад в которых ведутся активные боевые действия и кто подал документы на выплаты. Выехал человек или нет, это не имеет никакого значения, он проживает в эпицентре войны и нуждается (раз подал документы), это поддержка государства незащищенным слоям населения.
Thanks for all• 13 марта 2023
Ответ дляZara Zara
Як це може бути можливо ,якщо кожного мiсяца треба вiдмiтку робити у народному домi , що ти переселенець ?
Тому мабуть це ви жартуєте
В якому ще народному домі? я за 10 місяців жодного разу не відмічалась ніде і не знаю таких людей, виплати отримую.
По темі, мама повернулась в Харків і від виплат відмовилась, повідомила одразу що приїхала. Намагаємось не намахувати державу і жити чесно, бо все починається з нас самих.
Ответ дляместная
Киевская область больше всего пострадала, а эти халявщики с Донецкой и Харьковской все себе забирают у бедных киевлян. В Киеве же жить невозможно, каждый день под прицелом, практически прифронтовой город
Ответ дляЕпанчина
Ну вы, что по мнению большинства советчиц пусть эти деньги депутатам на карту капают
Ответ дляThanks for all
Так тут де ми перемістилися є народний дім і представник який цим займається та так є нагляд за впо ,можливо такого мало ,але я кажу про себе
Особливо ті люди які у школах розміщені або у гуртожитках ,ті що самостійно виймають житла може й так
Всі люди які дійсно є постраждалими він агресії Росії проти України ,а саме ті люди ,які є впо ,та ті які не мають змоги ,або мають інші причини не полишати свої будинки ,але знаходяться в місцях де є загроза їх життю мали б отримувати не менш 10000 на кожного члена родини
це як мінімум
Тому це насміховисько у вигляді 2 тис грн на місяць людині ,яка повністю психологічно та фізично постраждала
Її права майже знищені ,бо це навіть не мінімум на життя .А ви ще ціх людей замість того ,аби захистити розділяєте на тих ,які залишаються під обстрілами щодня їх життя під загрозою і на тих які як ті бомжі з торбами блукають у пошуках прихистку
Ганьба !
це як мінімум
Ганьба !
Thanks for all• 14 марта 2023
Ответ дляZara Zara
це як мінімум
Ганьба !
це як мінімум
Ганьба !
Ви дуже емоційно написали, але як ви собі уявляєте це в країні, де по 40 годин на тиждень люди працюють за мінімалку 6000 грн? Де такі виплати, покажіть країну де другий рік війна і економіка помирає, а людям такі гроші платять? У нас ухиляються від податків як тільки можна, в кращому випадку з мінімалки платять а інше в конвертах, ще й крадуть всюди де можна. І до кого ви тут на форумі звертаєтесь «ганьба», тут в темі як раз майже всі написали що не засуджують людей за те що вони додому повернулись та продовжують отримувати допомогу впо, ніхто тут якраз не розділяє і людям цим співчувають, це ви щось вже надумали своє… направте свою агресію на тих, хто нас домівок лишив і війну цю кляту почав.
Thanks for all• 14 марта 2023
Ответ дляZara Zara
Цікаво, не чула такого. Я впо в досить великому місті, тут якби всі ходили відмічались - не уявляю які були б черги, дуже багато переселенців. У нас перевіряють вибірково, знаю одну тільки людину до кого по адресі реєстрації приходили перевіряли, чи проживає там, якщо вже вдома не застають, просять протягом 10 днів прийти відмітитись. До мене за майже рік ніхто не дзвонив не просив підтвердити
Была тема, девушка писала, что ее подруга вернулась, но не сообщила об этом, спустя время пришла официальная бумага вернуть энную сумму, а после ее успешно взыскали в судебном порядке.
Хз как это можно выяснить, если человек, к примеру, раз в неделю ездит проверить свой дом (точнее, что от него осталось ) ... То есть, его видят и там и и там периодически