Хто здавав аналізи в даній лаболаторіі? як вона вам? наскільки правдоподібні аналізи?
Лагшмивара• 13 марта 2023
Сьогодні здавала дочці, а до цього якось вагітною здавала і батьки на ковід здавали 2 роки тому. Мені подобається - немає черг - все швидко і дешевше, ніж в сінево, напевно тому що не так розбрендовано.
Аноним Советчик• 13 марта 2023
Нормальная лаба. На ковид в ней сдавали уже раз 10 наверное, все соответствовало
Повітруля• 13 марта 2023
Мне нравится. Всегда сдаю там. Результаты всегда совпадают с другими лабораториями. И цены нормальные
Бубль Гум)• 13 марта 2023
Кто его знает, насколько правдиво. Сдаю и там и в диле , в Николаб дешевле
Распутница• 13 марта 2023
Один раз здавала, бо не встигала в Ділу.
Мені не сподобалося. Вперше в житті утворився великий синець на місці уколу.
Може, мені так ’повезло’ (що якась недосвідчена медсестра робила) і це якесь виключення.