МинерАлочка• 13 марта 2023
На якому тижні готували сумки в пологовий?
Пургену мне• 13 марта 2023
1-я беременность - преждевременные роды на 34 неделе - не было готово ничего, кроме комплекта на выписку
2-я беременность в 30 недель было готово всё :), родила на 39 неделе.
Ловлю капці• 13 марта 2023
Начала покупать все для ребенка и роддома на 28 неделе. С 34 недель уже стояли готовые сумки в роддом. Родила на 41 неделе.
КАПСЛОЧНИЦА• 13 марта 2023
С 30 собирала, родила на 42 по стимуляції
Забула памперси, халат, і полотенце )))
Я супер-пупер• 13 марта 2023
Збирала по чуть-чуть починаючи з 30 неділі, в кінці вже будо важко кудись виїжджати, тому краще не на останніх тижнях щоб все було зібрано.
Все буде• 13 марта 2023
Ответ дляНевидимка
Не робіть як я, із переймами збирала сумки
Я за пару часов ранее)
Трусиковед• 13 марта 2023
Собирала нужное чуть ли не с 20 недель,то полотенце куплю,то халат,то пелёнки… так чтобы прям собранные,то в 36 уже были)
Шалена красуня• 13 марта 2023
Перший раз зібрала за місяць до родів, тому що народжувати планувала в Києві, тобто завчасно туди поїхала. Другий раз зібрала в 36 тижнів, народила як і перший раз в 40 тижнів. Третій раз не поспішала, була впевнена що народжу в ПДР приблизно, майже все було куплене, але не зібрано,збирала коли води відійшли в 37 тижнів) поки зібрала якраз чоловік повернувся з роботи)
Рання пташка• 13 марта 2023
Ответ дляПургену мне
Теж перші пологи були передчасними, на 34 тижні, але сумки були на половину зібрані, речі для малюка випрані.
Зараз вагітна вдруге, буду збиратися завчасно))