Раз одела не бу• 13 марта 2023
В мене параноя, чи все ж такі існують?
Дівчата , я до вас , бо своїм мозоком не знайшла відповіді .
В соц. Мережі пише мені чоловік , привіт як справи , гарно виглядаєш і тд … ну я відповідаю дякую , він щось мені ще пише . Слово зп слово думаю ну все зрозуміло , факультет знаємо ))) ну це з тих потім ти ж моя зірочка , кинь грошей чи рахунок поповни . Сиділи з подружкою сміялися . Вчора я захворіла , злягла , прям дуже погано , але на роботу потрібно . Цей все пише і пише , я так і кажу , захворіла , але завтра на роботу і взагалі ніяк . Він мені одразу - давай закажу тобі доставку ліків ! Я сказала ні , бо там же потрібно свої данні і тд , перелякане короче . Вранці пише , як ти , як почуваєшся ? А я ніч не спала , збивала температуру , так в кажу . Він знову , мол не ходи на роботу лікуйся . Короче дійшло до того що він настояв на номері карти , скинув мені гроші , з однією умовою що я лікуюся і не хвилююся що потім в мене буде мала з/п .
Щоб ви розуміли я таки вдома , а зараз він мені пише що я полюбляю щоб мені замовити доставку продуктів .
Може я в свої 39 років трохи прибацана , але я шукаю підвох!
Красота неземная• 13 марта 2023
Що завгодно може бути, ви ту людину не знаєте, ви хоч по камері бачили його чи тільки фото? Може то і не чоловік. Потрібно бути обережній, але може і нормальна людина.
Кавуся• 13 марта 2023
Общайтесь. Может и норм человек, потом что-то получится. Но адрес не давайте.
Я тоже перелякане, как и вы. Меня бы в первую очередь смутило, что чувак левой даме просто так деньги отправляет.
Захочет еще раз вам помочь, карта у него ваша есть
Раз одела не бу
• 13 марта 2023
Ответ дляКрасота неземная
Тільки по фото , він мені свій телефон залишив , але я не дзвонила . Щоб ви розуміли з мене і узяти нічого 🤷♀️ Я навіть карту дала яку щойно відкрила без доступу до інету і онлайн покупок , а він мені 5т на ліки перекинув
Фуліганка• 13 марта 2023
Автор , а сколько он прислал ?
Если мизер какой , то может быть и замануха , а если приличная сумма , то может реально хорошего , щедрого мужчину встретили )
Фуліганка• 13 марта 2023
Ответ дляРаз одела не бу
Так это здорово , точно не жлоб , общайтесь с ним , а как выздоровеете , идите гулять )
Раз одела не бу
• 13 марта 2023
Ответ дляКавуся
Ото ж і я ! Ну з якого такого дива через 3 дні спілкування і це те що я його тролила в чекала коли вже буде «потрапив у аварію» «літак розбився» треба грошей ….
Sweet_Dreams_• 13 марта 2023
Ответ дляРаз одела не бу
Вы такая пугливая )
Раз одела не бу
• 13 марта 2023
Ответ дляФуліганка
Автор , а сколько он прислал ?
5т грн
Раз одела не бу
• 13 марта 2023
Ответ дляФуліганка
Ми в різних містах )
Красота неземная• 13 марта 2023
Ответ дляРаз одела не бу
Ну це дивна поведінка м’яко кажучи. Все ж будь те обережні, якщо підете на побачення тільки в людні міста, мені якось псих попався, добре що міри безпеки виконала, втікала на маршрутці в результаті. Він за мною. Взяв мене за руки облизував пальці, і обличчя. Я просто ледь втікла. Потім названював ще міс 3-4... з періодичністю. Я слухавку не брала, він з різних номерів. Поведінка дивна дуже. будьте обережні!
Фуліганка• 13 марта 2023
Ответ дляРаз одела не бу
Ми в різних містах )
Ничего , приедет к вам )
Бамбарбия! Кергуду.• 13 марта 2023
Моя сусідка познайомилася тижня два тому на дн з мужчиною який майже в неї живе) свою квартиру він теж має
Ще одна пара одружилися через 2 місяці, ну от різне буває
Та приємно що він видно не жлоб та піклується, не накручуйте себе
Нехай у вас все гарно складеться 🤗❤️
Закидай меня камнями• 13 марта 2023
Бывают такие, просто это называется ’человечность’, забыли мы об этом слове, давно забыли!
Выздоравливайте скорее автор
Патріотка з дивану• 13 марта 2023
по карте можно посмотреть от кого перевод.Ну и по поиску по фото попробовать пробить
Бамбарбия! Кергуду.• 13 марта 2023
В мене був випадок коли через кілька днів знайомства подарував мені теж близько такої суми подарунок) забрала на новій пошті
Щоб ви знали у вільному доступі дуууже багато різної інформації про людину)
Красота неземная• 13 марта 2023
Ответ дляЗакидай меня камнями
Выздоравливайте скорее автор
Боже я в шоці) Дівчата ну гроші так не заробляються просто, щоб фотці висилати. Я таке просто вперше чую. Поведінка це дивна...
Фуліганка• 13 марта 2023
Ответ дляКрасота неземная
Та не пугайте автора )
Осторожность не помешает конечно, но я когда на СЗ была и простывала, то тоже мужчины предлагали и еду из ресторана заказать и лекарства привезти .
Хороших мужчин много на самом деле
Патріотка з дивану• 13 марта 2023
Ответ дляЗакидай меня камнями
Выздоравливайте скорее автор
человечность не в таких суммах выражается,чтобы незнакомому человеку присылать.Можно попробовать доставку ему таки разрешить,но на левый адрес.И посмотреть,что будет
Фуліганка• 13 марта 2023
Ответ дляКрасота неземная
Может автор очень красивая и к общению располагает )
Красота неземная• 13 марта 2023
Ответ дляФуліганка
Та не пугайте автора )
Хороших мужчин много на самом деле
Я заміж вийшла з сайту знайомств , так возять і їжу і ліки, але після зустрічі і не однієї. Це дуже дивна поведінка.. Чоловіки які так просто можуть розстатись з 5000 тисячами не бачачи дівчини знають ціну грошам та як їх заробляти...
Закидай меня камнями• 13 марта 2023
Ответ дляКрасота неземная
Всі по різному заробляють гроші, ми не можемо знати, як саме той мен заробляє ті гроші. І так є дуже щедрі чоловіки.
Фуліганка• 13 марта 2023
Ответ дляРаз одела не бу
5т грн
Автор , а др знаете когда у него ?
Воздушные знаки очень щедрые , ещё львы )
Раз одела не бу
• 13 марта 2023
Ответ дляПатріотка з дивану
От таке прийшло
Фуліганка• 13 марта 2023
Ответ дляКрасота неземная
Может он миллионер и для него это мизер )
А вы прям о плохом
Красота неземная• 13 марта 2023
Ответ дляЗакидай меня камнями
Не буду з вами сперечатись, але я вважаю таку поведінку дуже дивною! не бачаби людини, роман інтернетний навіть не тривав взагалі ніякий проміжок часу, з початку попросити гроші, а потім віддати. Це дивно, в результаті можуть потім сказати розплатитись в дуже грубій формі.
Раз одела не бу
• 13 марта 2023
Ответ дляФуліганка
Автор , а др знаете когда у него ?
Нічого не знаю , я не питала , бо думала що мене почнуть зараз розводити
Фуліганка• 13 марта 2023
Ответ дляКрасота неземная
Может автор реально так его зацепила .
Мы же не знаем .
Ничего странного в этом не вижу
Мы же не знаем .
Ничего странного в этом не вижу